Remi drugom kolu prvenstva

Fudbaleri Bratstva bili su domaćini i u drugom kolu Regionalne lige Zapad, u utakmici koja se odigrala u subotu u Kozaruši gdje su ugostili ekipu Mladosti iz Kotor Varoši.

Nakon neočekivanog poraza u prvom kolu izabranici našeg Eldina Turkanovića tražili su u ovome susretu priliku za vraćanje samopouzdanja, kvalitete igre i pobjedničkog mentaliteta pa su bez ikakvih kalkulacija od prve minute zaigrali napadački.

Nakon pola sata igre, gostujući igrač Miloš Tepić postiže autogol i Bratstvo dolazi u vodstvo od 1:0, na radost domaće publike koja je i ove subote došla na stadion da podrži naše igrače.

Slavlje nije dugo trajalo i Mladost već nakon par minuta postiže gol. Strelac je bio David Savić i s tim rezultatom se otišlo na odmor.

U nastavku utakmice, Aleksandar Tomić dovodi goste u vodstvo 1:2 golom u 51. minuti.

Ipak Bratstvo uspjeva brzo da poravna rezultat golom Željka Vujkovića u 67. Minuti i vraća sve na početak.

Nažalost u narednoj minuti igre, već požutjeli Emir Kadirić ponovo neoprezno starta i zarađuje drugi žuti karton, tako da je zadnjih 20 ak minuta Bratstvo igralo sa igračem manje, nisu uspjeli doći do pobjede ali uspjevaju sačuvati svoju mrežu i izvući remi.