Pobjeda predpionira FK Bratstva protiv FK Gomjenice iz Prijedora-3:0

Naši najmlađi fudbaleri, predpioniri FK Bratstva  u današnjoj prvenstvenoj utakmici 14. kola Predpionirske lige PFS Prijedora pobjedili su svoje vršnjake iz FK Gomjenice iz Prijedora sa rezultatom 3:0.

U zanimljivoj fudbalskoj predstavi, ekipa Bratstva je pokazala više borbenosti i želje za pobjedom. Jedno vrijeme FK Gomjenica je uspjevala da sačuva svoju mrežu, a onda sredinom prvog poluvremena postignut je prvi  gol za domaćine.

Sa tim rezultatom se otišlo na odmor, a nije se dugo čekalo ni u nastavku susreta, kada je Bratstvo postiglo još dva gola i tako potvrdilo današnju pobjedu.

Bila je ovo jedna kvalitetna utakmica u kojoj su uživali kako fudbaleri tako i gledaoci, uglavnom roditelji uz podršku naših vatrogasaca koji su također došli da bodre naše predpionire.

Pored par žutih kartona koji su pokazani na današnjoj utakmici ipak utakmica se odigrala u fer i sportskoj igri.