Poraz Bratstva na gostovanju u Banjaluci

U današnjoj prvenstvenoj utakmici 22. kola Regionalne lige RS Zapad, fudbaleri Bratstva poraženi su na gostovanju u Banjaluci od ekipe Krajine sa rezultatom 2:1.

Nažalost sreća nije danas bila na strani naših fudbalera, koji su uspjeli da se odbrane i sačuvaju mrežu gola u prvom poluvremenu ali u nastavku susreta fudbaleri Krajine uspijevaju da probiju sa boka našu odbranu i centaršutom na prvu stativu dođu do vodećeg pogotka. Ubrzo zatim, domaćini povećavaju vodstvo na 2:0.

Pet minuta prije kraja Bratstvo uspijeva da postigne go, strijelac je bio Nihad Sadiković, ali to je bilo nedovoljno da se promjeni rezultat.

I pored današnjeg poraza Bratstvo se još uvijek čvrsto nalazi na sredini tabele sa 34 osvojena boda.

Zaželimo im više sportske sreće u narednom susretu koji bi se trebao odigrati kod kuće 07. maja 2022. godine protiv ekipe Rekreativo iz Banjaluke.