Visoka pobjeda pionira Bratstva nad Svodnom

Prošle nedelje pioniri FK Bratstva krenuli su sa prvenstvenim takmičenjem u Omladinskoj kvalitetnoj ligi Prijedor-Pioniri i zabilježili prvu pobjedu rezultatom 3:0. Iako su u prvom meču upisali tri boda ostala je žal zbog neigranja susreta, pošto se protivnici nisu pojavili na terenu.

Ovog vikenda nastavljeno je prvenstvo utakmicama 2. kola, gdje su pioniri Bratstva ponovo bili domaćini svojim vršnjacima iz Svodne.

U ovoj prvoj odigranoj utakmici naši mladi fudbaleri bili su željni nadmetanja i to su pokazali tokom cijele igre. Pioniri Bratstva načeli su mrežu gostiju u 12. minuti nakon čega su golovi počeli da se nižu kao na filmskoj traci. Četiri u prvom i osam u drugom poluvremenu.

Gosti su uspijeli postići počasni pogodak pri rezultatu 10:0. A pioniri Bratstva, bez obzira na rezultat i visoko vodstvo igrali su maksimalno požrtvovani do zadnje minute utakmice, koja je završila sa jedanaestim golom u punoj mreži gostiju.