Poraz na startu prvenstva

U prvoj prvenstvenoj utakmici, Regionalne lige Zapad, FK Bratstvo poraženo je od ekipe 13 Skojevki rezultatom 1:3.

Gosti su poveli sredinom prvog poluvremena nakon greške odbrane Bratstva.

Ubrzo su naši fudbaleri, nakon prekida, izjednačili, ali slavlje nije trajalo dugo…

Ponovo je odbrana Bratstva zaspala i dopustila gostima da lako dođu u vodstvo.

S ovim rezultatom se otislo na odmor.

U nastavku utakmice, na žalost publike koja je na velikoj vrućini došla da bodri Bratstvo, naši fudbaleri nisu uspjeli pokazati bolju igru i preokrenuti rezultat.

Tačku na “i” ovog susreta stavili su gosti trećim golom desetak minuta prije kraja.

Nažalost, prvenstvo nije krenulo kako smo željeli, ali ovaj poraz ne treba da nas obeshrabri, naprotiv, treba da motiviše naše fudbalere da se bolje i jače pripreme za naredne susrete.