Težak poraz FK Bratstva na gostovanju

Ove nedelje FK Bratstvo igralo je gostujuću utakmicu protiv FK Polet Krajišnik u Dragočaju u okviru 22. kola Regionalne lige Zapad.

Teški uslovi na terenu doprinijeli su lošoj igri naših seniora i visokom porazu.

Domaći su brzo poveli sa 1:0 ali to je bilo sve u prvom poluvremenu tek u nastavku susreta slomljena je odbrana Bratstva. Kod rezultata 4:0, Bratstvo uspjeva postići počasni pogodak za 4:1. Pred kraj utakmice, domaći postižu i peti gol za konačan rezultat 5:1.

Ovim porazom Bratstvo se spustilo na 8. mjesto na tabeli što je još uvijek u okviru zacrtanih ciljeva. Treba izvući pouku iz današnjeg susreta i pripremiti se za narednu utakmicu.