FK Bratstvo i dalje neporaženo, visoka pobjeda pred domaćom publikom

FK Bratstvo nastavilo je sa dobrom igrom i ostalo neporaženo u četvrtoj utakmici nastavka sezone, današnjoj utakmici 17. kola Regionalne lige Zapad, u kojoj su ugostili ekipu Budućnosti iz Banja Luke.

Obe ekipa ušle su u igru sa dosta opreza i taktičkog nadmudrivanja između dva šesnaesterca. Bilo je i nešto izglednih prilika na obe strane međutim mreže su mirovale do kraja prvog dijela igre.

U nastavku susreta, gledaoci, koji su došli na stadion u Kozaruši, gledali su puno bolju igru, posebno domaćina koji su krenuli sa napadima na protivnički gol.

Odbrana gostiju uspjevala je u prvim minutama da odoli napadima fudbalera Bratstva do momenta kada Željko Vujković pogađa za vodstvo od 1:0.

Isti igrač ubrzo povećava vodstvo na 2:0, a za kraj Mešić Armin pogađa za 3:0 i potvrđuje današnju pobjedu FK Bratstva.

Ovom pobjedom FK Bratstvo se revanširalo za poraz od Budućnosti iz 4. kola i učvrstilo svoju poziciju na 6. mjestu na tabeli.

Čestitke našim fudbalerima i treneru za novu pobjedu i radost za najvjernije navijače koji su danas pratili susret na stadionu OFK Mrakovice u Kozaruši.