Odličan start FK Bratstva u novoj sezoni, nova pobjeda u gostima

Nakon odličnog otvaranja prvenstva u prvom kolu Regionalne lige Zapad i visoke pobjede od 6:0 protiv gostujuće ekipe FK Svodna, izabranici trenera Jasmina Mahića ostvarili su novu pobjedu gostujući danas u Banaluci kod ekipe FK Krajina.

Iako su domaćini na poluvrijeme otišli sa golom prednosti, Bratstvo je u nastavku susreta uspjelo preokrenuti rezultat, krenuvši sa golom Zdjelara u 51. minuti za poravnanje od 1:1. Petnestak minuta nakon toga, Vujković dovodi Bratstvo u vodstvo, a Sadiković pred kraj utakmice u 89. minuti pogađa i potvrđuje pobjedu.

Sa ovom pobjedom u drugom kolu Bratstvo je zbog gol razlike došao na čelo tabele, poželimo im sportsku sreću da tako ostane do kraja sezone…