Ubjedljiva pobjeda Bratstva protiv Sloge iz Saničana

U 25. kolu Regionalne lige RS Zapad, FK Bratstvo  ugostilo je ekipu Sloga iz Saničana. Utakmica se igrala na stadionu u Ljubiji zbog radova na terenu u Kozarcu i zauzetosti stadiona u Kozaruši ali i pored toga nije izostala podrška najvjernijih navijača Bratstva.

Bratstvo je na samom početku, već u 3. minuti povelo s 1:0 a na odmor se otišlo sa visokim 3:0.

U nastavku susreta postignuta su ponovo tri gol, ovaj put jedan za gostujuću ekipu a dva za domaćine i konačnih 5:1.

Ovom pobjedom Bratstvo ulazi u mirnu završnicu na sredini tabele a pobjedom u zadnjem kolu mogli bi se svrstati i među pet najboljih u ovom rangu takmičenja.