Fudbalski čas Bratstva u Kotor Varošu

Fudbaleri Bratstva upisali su trijumf u prvom kolu regionalnog Zapada, savladavši kao gosti Mladost u Kotor Varošu sa ubjedljivih 3:0.

Malo ko je očekivao takav rasplet, ali tri boda idu zasluženo u Kozarac, koji je pokazao da je riječ o čvrstoj ekipi, koja će pomrsiti konce mnogim sastavima tokom sezone.

Iz prvog pravog napada Bratstvo je povelo. Bio je to skraćeni korner, a najviši u skoku je najopasniji igrač Bratstva Kobas, koji glavom šalje loptu u mrežu za 0:1.

U nastavku domaćin je pritiskao a igrači Bratstva vrebali iz kontranapada, i dočekali su takve dvije prilike, prvo preko Asmira Brkića u 65. minutu, a onda i Mujkanović Rifeta u 80. minutu susreta, za na kraju zasluženo slavlje.