Neriješen rezultat u Kozaruši, FK Bratstvo-FK Čelinac 2:2

U 9. kolu Regionalne lige Zapad, fudbaleri Bratstva ugostili su ekipu iz Čelinca i nakon zanimljive i do kraja neizvjesne utakmice, podjelili bodove, odigravši neriješeno 2:2

Gosti su već u ranoj fazi utakmice došli do prvog gola a ubrzo su povečali rezultat na 0:2, činilo se da je na pomolu novi poraz Bratstva. Ipak, domaći fudbaleri uspijevaju da preuzmu igru i pred kraj prvog poluvremena sviran je jedanaesterac za Bratstvo.

Siguran u realizaciji najstrožije kazne, bio je Brkić i tako smanjio vodstvo gostiju na 1:2. Sa ovim rezultatom se otišlo na odmor.

U nastavku susreta, FK Bratstvo nastavlja sa napadima i opsadom protivničkog gola, te uspjeva sredinom drugog poluvremena da izjednači rezultat na 2:2.

Iako je, desetak minuta prije kraja, isključen jedan gostujući igrač, ipak su gosti uspjeli do kraja da se odbrane i sačuvaju neriješen razultat, što je, ruku na srce bilo i najpoštenije.