Nova pobjeda FK Bratstva protiv FK Lijevca

U jucerasnjem susretu, treceg kola Regionalne lige zapad, na stadionu OFK Mrakovica u Kozarusi pred stotinjak gledalaca i sparnom vremenu, fudbaleri FK Bratstva pobjedili su ekipu FK Lijevce iz Topole rezultatom 4:3

U teskoj utakmici, gosti su vec u samom pocetku utakmice, u drugoj minuti, dosli do pogotka i vodstva od 0:1. U 31. minuti Bratstvo uspijeva pogotkom Pekije da poravna rezultat ali gosti ponovo dolaze u 38 minuti u vodstvo od 2-1, stim rezultatom se otislo na odmor.

U drugom poluvremenu Bratstvo je najavilo borbeniju i bolju igru pa tako dolaze do tri pogotka i okrecu rezultat u svoju korist od 4-2.

U zadnjoj minuti susreta gosti iz Topole, postigli su jos jedan zgoditak i smanjili rezultat na konacnih 4-3.

Iduci susret igra se u nedelju 1.9.2019. god. na Vedrom Polju protiv OFK Brda.