Kozarac.ba

RASPORED UTAKMICA NA SVJETSKOM PRVENSTVU


Velika većina Japanaca pratit će utakmice Svjetskog nogometnog prvenstva, no brine ih kako će se zbog neispavanosti sljedeće jutro ustajati.

Raspored utakmica na svjetskom nogometnom prvenstvu u Njemačkoj, koje počinje u 09. juna 2006 godine:

A-grupa:
– 9. juna:
Munchen: Njemačka – Kostarika (18)
Gelsenkirchen: Poljska – Ekvador (21)
-14. juna:
Hamburg: Ekvador – Kostarika (15)
Dortmund: Njemačka – Poljska (21)
– 20. juna:
Berlin: Ekvador – Njemačka (16)
Hannover: Kostarika – Poljska (16)

B-grupa:
-10. juna:
Frankfurt: Engleska – Paragvaj (15)
Dortmund: Trinidad i Tobago – Å vedska (18)
– 15. juna:
Nurnberg: Engleska – Trinidad i Tobago (21)
Berlin: Å vedska – Paragvaj (21)
– 20. juna:
Keln: Å vedska – Engleska (21)
Kaiserslautern: Paragvaj – Trinidad i Tobago (21)

C-grupa:
– 10. juna:
Hamburg: Argentina – Obala Slonovače (21)
-11. juna:
Leipzig: SCG – Holandija (15)
-16. juna:
Gelsenkirchen: Argentina – SCG (15)
Stuttgart: Holandija – Obala Slonovače (18)
21. juna:
Frankfurt: Holandija – Argentina (16)
Munchen: Obala Slonovače – SCG (16)

D-grupa:
– 11. juna:
Nurnberg: Meksiko – Iran (18)
Keln: Angola – Portugal (21)
– 16. juna:
Frankfurt: Portugal – Iran (15)
Hannover: Meksiko – Angola (21)
– 21. juna:
Gelsenkirchen: Portugal – Meksiko (21)
Leipzig: Iran – Angola (21)

E-grupa:
-12. juna:
Hannover: Italija – Gana (15)
Gelsenkirchen: SAD – Češka (18)
– 17. juna:
Kaiserslautern: Italija – SAD (18)
Keln: Češka – Gana (21)
– 22. juna:
Hamburg: Češka – Italija (16)
Nurnberg: Gana – SAD (16)

F-grupa:
– 12. juna:
Keiserslautern: Australija – Japan (15)
– 13. juna:
Berlin: Brazil – Hrvatska (21)
– 18. juna:
Nurnberg: Japan – Hrvatska (15)
Munchen: Brazil – Australija (18)
– 22. juna:
Dortmund: Japan – Brazil (21)
Stuttgart: Hrvatska – Australija (21)

G-grupa:
– 13. juna:
Stuttgart: Francuska – Å vicarska (18)
Frankfurt: Južna Koreja – Togo (21)
-18. juna:
Leipzig: Francuska – Južna Koreja (21)
– 19. juna:
Dortmund: Togo – Å vicarska (15)
– 23. juna:
Hannover: Å vicarska – Južna Koreja (16)
Keln: Togo – Francuska (16)

H-grupa:
– 14. juna:
Leipzig: Å panija – Ukrajina (15)
Munchen: Tunis – Saudijska Arabija (18)
– 19. juna:
Stuttgart: Å panija – Tunis (18)
Hamburg: Saudijska Arabija – Ukrajina (19)
– 23. juna:
Berlin: Ukrajina – Tunis (21)
Kaiserslautern: Saudijska Arabija – Å panija (21)

Osmina finala:
– 24. juna:
1. Munchen: A 1 – B 2 (17)
2. Leipzig: C 1 – D 2 (21)
– 25. juna:
3. Stuttgart: B 1 – A 2 (17)
4. Nurnberg: D 1 – C 2 (21)
– 26. juna:
5. Kaiserslautern: E 1 – F 2 (17)
6. Keln: G 1 – H 2 (21)
– 27. juna:
7. Dortmund: F 1 – E 2 (17)
8. Hannover: H 1 – G 2 (21)

Četvrtfinale:
– 30. juna:
A. Berlin: pobjednik 1 – pobjednik 2 (17)
B. Hamburg: pobjednik 5 – pobjednik 6 (21)
– 1. jula:
C. Gelsenkirchen: pobjednik 3 – pobjednik 4 (17)
D. Frankfurt: pobjednik 7 – pobjednik 8 (21)

Polufinale:
– 4. jula:
E. Dortmund: pobjednik A – pobjednik B (21)
– 5. jula:
F. pobjednik C – pobjednik D (21)

Utakmica za treće mjesto:
– 8. jula:
Stuttgart: poraženi E – poraženi F (21)

Finale:
– 9. jula:
Berlin: pobjednik E – pobjednik F (20)

Socijalne mreze

Kozarac.ba se nalazi na raznim socijalnim mrezama, posjeti nasu facebook, twitter ili youtube stranicu.