IN MEMORIAM SAFET ŠAHURIĆ-ŠAHURA 1951-2023

Jutros  nas je iznenada napustio član naše uprave i potpredsjednik kluba FK Bratstva Safet Šahurić.

Na prvoj poslijeratnoj Skupštini FK Bratstva Safet-Šahura izabran je za člana uprave i do danas je ostao vjeran našem klubu, tako da je Sajo najstariji u  klubu kao član uprave i teško je  naći čovjeka koji je  volio Bratstvo kao on.

U zadnje vrijeme nije se osjećao dobro ali nije mogao izdržati da ne prisustvuje i da pomogne prilikom sijanja trave na našem stadionu. U prošlu nedelju niko od nas nije mogao pretpostaviti da je to njegovo zadnje prisustvo utakmici voljenog kluba.

Veliku ljubav prema Bratstvu Sajo je širio i kod svoje porodice tako da su mnogi bili dio našeg kluba. Koliko god bi napisali o našem Safetu Šahuri bilo bi malo i naš klub je izgubio pravog i iskrenog prijatelja.

Želja mu je bila da vidi obnovljen teren i nažalost nije to dočekao a na nama koji smo ostali iza njega predstoji nastaviti njegovim željama da završimo naš stadion.

Njegovoj supruzi, sinu, kćerkama, familiji upućujemo iskreni sabur i saučesće a našem Saji  želimo veliki rahmet i dženet.

Ostaće zauvjek upisan velikim slovima u istoriji našeg kluba.

Uprava, igrači i navijači FK BRATSTVA-Kozarac

Add comment

HOTEL bm

Socijalne mreze

Kozarac.ba se nalazi na raznim socijalnim mrezama, posjeti nasu facebook, twitter ili youtube stranicu.