Važna pobjeda Bratstva protiv Lauša

Fudbalski klub Bratstvo ugostilo je danas ekipu Lauša iz Banjaluke u okviru 23. kola Regionalne lige Zapad.

Naši fudbaleri otvoreno su krenuli u ovaj susret i to im se brzo isplatilo golom Željka Vujovića u trećoj minuti za vodstvo od 1:0.

Ubrzo je Bratstvo povisilo rezultat na 2:0, strelac je bio Anes Žerić a pred kraj prvog poluvremena gosti uspjevaju smanjiti razultat na 2:1 i tako ostati u igri u nastavku utakmice.

U drugom poluvremenu, u 72. minuti igre, Bratstvo iz penala postiže novi pogodak i time potvrđuje današnju pobjedu. Siguran sa bijele tačke bio je Armin Mešić.

Bila je ovo vrlo važna utakmica za naše fudbalere i sa ova tri boda puno sigurnije ulazimo u završnicu ovosezonskog takmičenja na šestoj poziciji na tabeli.