Važna pobjeda FK Bratstva u gostima

Fubaleri Bratstva putovali su danas u mjesto Grbavci gdje su igrali utakmicu, 20. kola Regionalne lige Zapad, protiv domaće ekipe 13 Skojevki.

Nakon pola sata otvorene i fer igre, domaćini su prvi došli u vodstvo, a samo šest minuta nakon toga Anes Žerić, prekrasnim lobom, poravnava rezultat na 1:1.

Pred kraj prvog djela susreta Dejan Mijić, iz slobodnog udarca, pogađa za preokret i vodstvo Bratstva od 1:2.

Ovo je bio rezultat s kojim se otišlo na odmor.

Petnaestak minuta u nastavku igre, Adnan Huskić, prekrasnim golom, povećava rezultat na 1:3 i ruši nade fudbalera 13 Skojevki za moguće izjednačenje.

Uspjeli su domaćini u 78. minuti, iz penala, smanjiti na 2:3, ali to je bilo sve, i nedovoljno za promjenu rezultata.

Ovo je važna pobjeda Bratstva i nova tri boda koja će osigurati mjesto na sredini tabele.