FK Bratstvo slavilo u gostima

Fudbaleri Bratstva danas su gostovali u Kotor Varoši gdje su u utakmici 18. kola Regionalne lige Zapad igrali protiv ekipe Mladosti te slavili sa rezultatom 0:2.

Kao što su i najavili FK Bratstvo je u Kotor Varoš krenulo sa ciljem pobjede i osvajanja nova tri boda i tako su ušli u današnji susret.

Otvoreno i hrabro krenuli su sa napadima prema golu domaćina, i već nakon 10-ak minuta igre, golman Mladosti obara u svom šesnaestercu napadača Bratstva Željka Vujkovića i sudija pokazuje na bijelu tačku.

Siguran izvođač najstrožije kazne bio je Armin Mešić za vodstvo Bratstva 0:1.

Imalo je Bratstvo još nekoliko dobrih prilika do kraja prvog poluvremena ali bez promjene rezultata.

U nastavku susreta slična igra, sa dosta prilika ali bez golova, i taman, kada se činilo da će Bratstvo savladati Mladost minimalnim rezultatom, u posljednoj minuti igre Armin Mešić ponovo pogađa i trese mrežu domaćina za 0:2.

Ubrzo nakon toga sudija je svirao kraj meča.

Ovom pobjedom Bratstvo nosi kući važna tri boda i nastavlja svoj pobjednički niz u nastavku takmičenja sa petom utakmicim bez poraza.