Ubjedljiva pobjeda Bratstva protiv Rekreativa iz Banja Luke

U današnjoj prevenstvenoj  utakmici 23. kola Regionalne lige RS Zapad ekipa Bratstva ugostila je, na stadionu OFK Mrakovica u Kozaruši, ekipu Rekreativo iz Banja Luke.

Naši fudbaleri krenuli su ofanzivno od samog početka igre i već u četvrtoj minuti susreta poveli su sa 1:0 golom Gorana Zdjelara.  Pola sata nakon toga, autogolom gostujućeg igrača Vladimira Tesića Bratstvo povećava vodstvo na 2:0.

Sa ovim rezultatom se otišlo na odmor a odmah u nastavku susreta igrač Rekreativa Ognjen Ljuboja postiže gol sa kojim se Rekreativo na trenutak vratio u igru i zaprijetio da neće tako lako ostaviti tri boda u Kozarcu.

Ipak, dvadesetak minuta poslije, golom Dajana Babića Bratstvo ponovo povećava prednost na dva gola a na samom kraju utakmice Mlađan Jurišić pogađa za 4:1 i s tim potvrđuje današnju važnu pobjedu Bratstva.