Važna pobjeda Bratstva protiv ekipe Naprijeda iz Banja Luke

Fudbaleri Bratstva pobjedili  su 3:1 u duelu protiv ekipe Naprijed iz Banjaluke u 21. kolu Regionalne lige Zapad RS.

Već poslije 34 uvodna minuta domaćin je vodio ubjedljivim rezultatom 3:0 i tada je bilo jasno da Bratstvu ostaju bodovi.

Prvi je mrežu zatresao Bahonjić na samom startu utakmice u 3. minutu, dvadesetak minuta poslije Brkić pogađa za 2:0.

Auto golom gostiju u 34. minutu već je bilo visokih 3:0 za Bratstvo a u 82. minutu rezervista Jovićević je samo ublažio poraz gostiju.

Tako su izabranici trenera Jasmina Mahića iskoristili priliku da, sa ovom važnom pobjedom,  približe se timovima iz gornjeg dijela tabele.

U sljedećem 22. kolu prvenstva FK Bratstvo  biće gost ekipi Krajina iz Banja Luke. Taj meč biće odigran u nedelju, 01. maja 2022. godine.