Ubjedljiva pobjeda Bratstva protiv Svodne

Nakon prošlog visokog poraza na gostovanju, danas su kao domaćini fudbaleri Bratstva ubjedljivo, visokim 6:2 rezultatom, pobjedili goste iz Svodne u utakmici 19. kola Regionalne lige RS Zapad.

Uprkos jakoj kiši i vjetru viđena je vrlo dobra fudbalska predstava, sa osam golova. Prvo poluvrijeme završeno je pri rezultatu 3:1 za naše fudbalere, a identičan rezultat odigrao se i u nastavku susreta, tako da je na kraju utakmice rezultat glasio 6:2 za domaćine.

Važna pobjeda, i nova tri boda koja će osigurati da FK Bratstvo zadrži mjesto u gornjem dijelu tabele, gdje su trenutno na četvrtoj poziciji.