Pobjeda FK Bratstva u prijateljskoj utakmici u Bosanskoj Krupi

U sklopu priprema za nastavak takmičarske sezone, fudbaleri FK Bratstva odigrali su u nedelju 13.02.2022. godine prijateljsku utakmicu u Bosanskoj Krupi protiv domaćina NK Sloge iz Bosanske Otoke, koja se takmiči u Drugoj ligi FBiH – Zapad. Zbog radova na stadionu NK Sloge, utakmica je odigrana na stadionu OFK Željezničar.
Iako ekipa FK Bratstva nije stigla u punom sastavu, trener kluba Jasmin Mahić iskoristio je ovu priliku i dao šansu  svim igračima sa kojima je raspolagao da igraju, te je na kraju mogao biti zadovoljan rezultatom koji su postigli.
Utakmica je završena pobjedom FK Bratstva rezultatom 2:1. Golove za našu ekipu postigli su Vujković u 38. minuti i Banović u 86. minuti, dok je pogodak za domaćine postigao Sijamhodžić u 87. minuti.
Iako se radi o prijateljskom meču gdje rezultat i nije najvažnija stvar ipak ova pobjeda je motivirajuća za naše igrače da nastave još jače sa pripremama i da što spremniji dočekaju nastavak sezone i krenu nove pobjede.