Minimalna pobjeda Bratstva za važna nova tri boda

U današenjem susretu 7. kola Regionalne lige Zapad, fudbaleri Bratstva ugostili su ekipu Mladost iz Kotor Varoši i pobjedili minimalnim rezultatom 1:0.

Iako dosta oslabljeni zbog neigranja dvojice standardnih igrača, povrijeđenog Pekije i Tice koji je pocrvenio na prošloj utakmici, uz povrjeđenog kapitena Brkića, koji je ipak izašao na teren, naši fudbaleri su hrabro ušli u utakmicu sa mladim igračima.

Pred stotinjak gledalaca uz odlične vremenske uslove, odmah na početku igre krenuli su otvoreno i već polovinom prvog poluvremena mladi Alić postiže pogodak za vodstvo.

Nakon odmora, u drugom poluvremenu igrala se slična igra, sa dosta prilika na obe strane ali bez golova, tako da je na kraju ostao rezultat iz prvog poluvremena i pobjeda od 1:0

Iako minimalnim rezultatom današnja pobjeda i osvojena nova tri boda su dosta značajni tako da je Bratstvo i dalje u vrhu tabele na 4 mjestu sa ukupno 13 osvojenih bodova koliko ima i trećeplasirana ekipa.