FK Bratstvo Kozarac- FK Plamen Vodičevo-3:1

U drugom kolu Regionalne lige zapad, pred stotinjak gledalaca fudbaleri FK Bratstva pobjedili su ekipu FK Plamen iz Vodičeva rezultatom 3:1

Nasi fudbaleri dobro su zapoceli utakmicu i veoma rano poveli sa 1:0. Ubrzo zatim postigli su i drugi pogodak i poveli sa 2:0. Sa tim rezultatom se otislo na odmor.

U drugom poluvremenu utakmica je postala dramaticnija, gdje su gosti postigli gol i tako smanjili prednost Bratstva na 2:1.

Nekih 20 ak minuta prije kraja, fudbaler Bratstva Brkic, zbog nesportskog ponašanja dobija crveni karton i dovodi u neizvjesnost pobjedu domacina.

Ipak u samom finisu susreta, nasi fudbaleri uspjevaju sa igracem manje da postignu jos jedan pogodak za konacnih 3:1.