Pioniri FK Bratstva ponovo natrpali protivničku mrežu

Nakon poraza u prošlom kolu u gostujućoj utakmici protiv lidera na tabeli FK Rudara od 3:0, pioniri FK Bratstva  vratili su se na najbolji način prvenstvenom takmičenju u današnjem susretu 4. kola Omladinske kvalitetne lige Prijedor.pioniri, gdje su bili domaćini svojim vršnjacima iz FK Sloga iz Saničana.

Iako se igralo po jakoj kiši, pogotovo u drugom poluvremenu, i hladnom vremenu, malobrojna, najvjernija, roditeljska publika mogla je uživati gledajući utakmicu i pregršt lijepih golova. Prava golijada viđena je u prvom poluvremenu koje se završilo rezultatom 4:0. U nastavku igre vidjeli smo još dva gola za konačnih 6:0, i nova tri boda.