Kako dalje?

Ovdije ide sve sto je vezano za Kozarac

Moderator/ica: Aaly

penny
V.I.P
V.I.P
Kontakt:

Kako dalje?

PostPostao/la penny » pon sij 16, 2006 10:46 am

Kao sto sam i najavio javljam se sa temom Kako dalje?Ako zelimo,amislim da zelimo svako dobro ovoj nasoj stranici onda ovako dalje vise neide.Svima nama je lijepo doci,vidjeti slike,chatati,obarati tamo neke rekorda u posjeti te milionskim otvaranjima itd,a sve to kosta.Svaki rad se placa pa je vrijeme ka platimo i rad nasim adminima.Dosta su radili za dobrovoljne priloge.Iznijecu vam svoje vidjenje rijesenja problema koje je prisutno ali se cuti...
-Potrebno je uvesti rednovnu godisnju clanarinu (25 eura).
-Stranicu ili pojedine njene dijelove zatvoriti za one koji neispune svoju obavezu clanstva naj kasnije do 31.01.tekuce kod.
Mislim da nemamo puno o cemu rasprevljati.Visina clanarine je plod finansijskog obracuna naseg daala koji je zaduzen za finansije na stranici.Od mene toliko, a vi nezaboravite da je 31.blizu.Dali ste za ili ne?

fila
V.I.P
V.I.P
Kontakt:

PostPostao/la fila » pon sij 16, 2006 11:07 am

Selam Penny u svakom slucaju se slazem sa tvojim stavom,ja sam licno za tako nesto.Idemo dalje ako nista drugo bar ces pokusat jer nije isto pokusat nesto i nikako uradit nije to isto.JA SAM ZA JEDNO VELIO (ZA).SELAM
Allahu, oprosti mi, smiluj mi se, uputi me, sačuvaj me, opskrbi me.

http://dl7.glitter-graphics.net/pub/709 ... lrwztk.jpg

negra
V.I.P
V.I.P

PostPostao/la negra » pon sij 16, 2006 11:26 am

U pravu si Penny. I dobro je sto ovako otvoreno govoris. Svi mi na zapadu znamo koliko sta kosta! Ali opet treba ljude napomenuti!

hutko
V.I.P
V.I.P

PostPostao/la hutko » pon sij 16, 2006 11:36 am

Moze bez razmisljanja ja sam ZA...

veca
V.I.P
V.I.P

PostPostao/la veca » pon sij 16, 2006 12:21 pm

I ja dajem svoj glas za jedno veliko (ZA) ili (DA) :)
Selam

Anela
V.I.P
V.I.P

PostPostao/la Anela » pon sij 16, 2006 12:41 pm

Ja sam za.

nejra
V.I.P
V.I.P

PostPostao/la nejra » pon sij 16, 2006 12:44 pm

Selam, evo i da ja dam svoj glas.Pridruzujem se ovim "DA-ovcima".Enese svaka cast za pokretanje ove teme.

Daal
Glavni i odgovorni
Glavni i odgovorni

PostPostao/la Daal » pon sij 16, 2006 1:01 pm

I ja sam za ...........

sudka
V.I.P
V.I.P

PostPostao/la sudka » pon sij 16, 2006 2:23 pm

I ja sam takodze za jer time cemo samo pomoci da ova stranica bude jos bolja, a to ce i biti i mala nagrada za one koji rade sve ovo.

AdsBot [Google]

PostPostao/la AdsBot [Google] » pon sij 16, 2006 2:29 pm

MORE KOMFORNO, HEHEH, I ja sam naravno ZA, ja sam mislio da je to vec uradjeno

arci
Forum manijak
Forum manijak

PostPostao/la arci » pon sij 16, 2006 2:36 pm

I ja sam za ....................... ARCI.............

minci
V.I.P
V.I.P

PostPostao/la minci » pon sij 16, 2006 3:01 pm

I moje jedno veliko DA...samo da postoji sansa da ja to urucim licno Svabi,jer mi paypal ne dopusta placanje!

Aaly
Glavni i odgovorni
Glavni i odgovorni
Kontakt:

Sellam

PostPostao/la Aaly » pon sij 16, 2006 3:21 pm

Sellam, vec duze vremena ta pretplata kruzi u nasim glavama. Mi nezelimo da radimo za pare ova stranica je vise od toga niti hocemo da bilo ko stekne ustisak da mi ovdje zaradivamo na osnovu stranice. Trenutno imamo oko 50-ak clanova koji pomazu odrzavanju naseg servera i do sad smo uspjeli platiti nase racune to nam je dovoljno.

Podavno sam napravio pretplatnicki sistem na stranici i u mogucnosti smo da ogranicimo sve djelove stranice samo za pretplatnike al u toku radova sam svatio da bi se stranica kompletno promjenila i nebi imala svoj duh i zivot. Kada vidim da nas ima 150 na stranici netreba mi bolja nagrada to nam daje motivaciju i smisao ovom poslu sto radimo.

Smislili smo v.i.p sistem na forumu svako ko donira za stranicu dobit ce ili je vec dobio dok jos testiramo v.i.p cinove, takode postoji mogucnost da oni koji doniraju njihava imena budu ispisana drugacijom bojom tako da se isticu od ostalih.

Nadam se da ce te podrzati ovaj nas prijedlog, dok bude oni koji nas pomazu bit ce i ove stranice kada nebudemo bili u mogucnosti da odrzavamo server onda i ova stranica gubi svoj smisao i nece biti potrebe da postoji vise.

Oni koji nas pomazu mogu od sebe reci da odrzavaju u zivotu vezu Kozarca sa svijetom to im treba biti najveca nagrada a ne neki specijalni status gdje mogu skinuti snimke dok drugi nemogu ili pogledati slike u albumu ili bilo sta drugo.
slika

Almira
V.I.P
V.I.P

PostPostao/la Almira » pon sij 16, 2006 3:32 pm

Svaka cast Administratorima na ljepoj ideji. Nadam se vasem uspjehu i naravno da vas podrzavam!

Ferid
V.I.P
V.I.P

PostPostao/la Ferid » pon sij 16, 2006 6:05 pm

Komso kad me budes farbo bogati u crno da malo imidj promjenim hehehe super ideja

Natrag na “Kozarac sve o Carsiji”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 18 gostiju.