KLUB 100 ZA FK BRATSTVO

Ovdije ide sve sto je vezano za Kozarac

Moderator/ica: Aaly

cavka2
Početnik
Početnik

PostPostao/la cavka2 » sub svi 23, 2015 6:41 pm

FK BRATSTVO KOZARAC- OFK MRAKOVICA KOZARUSA 3 - 2

Ferid
V.I.P
V.I.P

PostPostao/la Ferid » čet svi 28, 2015 8:28 pm

U nedelju 31.5.2015 se igra zadnje kolo 4 lige republike srpske i sastaju se';

FK BRZI BUSNOVI- FK BRATSTVO KOZARAC
OFK MRAKOVICA-FK KNEZOPOLJAC
FK ZELJEZNICAR-FK KOZARA
OFK SLOGA-FK RADNIK URIJE
FK GOMJENICA-FK SLAVEN
FK PLAMEN -OFK BEREK 75

Ferid
V.I.P
V.I.P

Re: KLUB 100 ZA FK BRATSTVO

PostPostao/la Ferid » pet kol 14, 2015 7:06 am

informacija o uplati za KLUB 100 u vrijeme mog godisnjeg teksds slijedi malo kasnije

KLUB100

ABAZ POLJAK
SENAD KAHRIMANOVIC
REFIK FORIC
JASMIN KUASIC
BESIC ISMAL
BESIC ERMIN
SAHURIC ISMET

Ferid
V.I.P
V.I.P

PostPostao/la Ferid » uto kol 18, 2015 9:33 pm

KLUB 100 FK BRATSTVA KOZARAC
Sinoc sam bio napisao tekst ai jedan pogresan klik i ode sve.
KLUB 100 je osnovan prije osam godina i u njega se uclanjuju svi oi koji vole i zele pomoci nase Bratstvo.KLUB 100 je jedna enekcija za nas klub jer nase clanarine pomazu da se klub odrzi i da koliko je to moguce maknemo omladinu sa ulica i iz kafana.Clanstvo je na dobrvoljnoj bazi i godisnja canarina je 100 km a za uzvrat se dobije lijepa rijec i besplatno gledanje utakmica u Kozarcu sto i to clanovi manje vise i ne koriste.Prve godine kad nas je i bilo najvise smo bili nabavili zastavice i svi su clanovi dobili a sad cemo isto ciniti iduce godine kad slavimo 85 godina postojanja naseg kluba.Do sada smo imali u prosjeku 50-60 clanova sto je jako malo ali uprava kluba je zadovoljna jer budu i jednokratne donacije nasih gradjana i nasih privrednih subjekata.
Svakagodine na godisnjem se sretnem sa ljudima koji su isto na godisnjem pa eto imam i cast da meni plate clanainu u KLUB 100 sto ja naravno proslijedim na banku.
Legenda kozarackih kioska a momentalno stanovnik Amerike i Faceboka bivsi clan uprave kluba nas Aba (Abaz Poljak) je ovog ljeta boravio i cim smo se sreli bilo je ono prvo ;cekaj da ne zaboravim da dam za klub 100. Hvala Aba ziv ti nam bio jos sto godina i bio nas clan zajedno sa nama svima.
Ima opet jedna osoba neznam ja dali ceka namjerno ili je to opet slucajnost da vec par puta na GROZNICI me sretne i produzi svoje clanstvo u KLUB 100. Senad Kahrimanovic -Maka bivsi igrac Bratstva a sadasnji od prvog dana clan Kluba 100 i jedan je od rijedjih igraca koji nije zaboravio svoje Bratstvo , Hvala skolski i sve najbolje kako tebi tako i tvojoj fam.
Godine idu ove vijuge u glavi stare i gubi im se proslost.Na utakmici Dijaspora -Bratstvo sreo sam covjeka jako mi je poznat ali nikako da se sjetim i tako ga pitam jeli on taj a on se smije i kaze mi da je Refik Foric.Klikeri proradise vrati se ja u mladost i sve mi izadje na povrsinu. Refik i ja smo generacija po turnirima smo igrali zajedno u osnovnoj skoli smo se druzili i poslije on je otisao negdje u sloveniju na skolovanje ali je doazio ljeti na turnire jer je volio nogomet. Momentalno zivi i radi u Norveskoj a meni je taj dan uljepsao sa lijepim sjecanjima iz nase rane mladosti. Refik je novi clan kluba 100 i hvala mu a nadam se da nece zaboraviti ni u buduce nase Bratstvo ni nas. Sve najbolje mom skolskom kako njemu tako i njegovoj fam. od sca zelim.
Hodajuci na utakmici i pozdravljajuci se sa prijateljima neko iz mase me povuce za rukav, ja pogleda kad ono nas Jasmin Japa Kulasic. Japa je clan kluba 100 od prvog dana i zelio je da produzi svoju clanarinu ali svakako uz pice pa ja svakako to i ne odbijam. Snama je bio i njegov sin koji je u Gracu zavrsio gimnaziju i upisao se na uneverzitet i ja mu ovim putem zelim sve najbolje da ostvari sve svoje zivotne zelje a sta jos reci o mom prijatelju Japi nego da je jedan od najveci humanitaraca na nasem podrucju i da vodi humanitarnu organizaciju SEVAP .Hvala drug moj vidimo se uskoro dole.
Sada u nasem Bratstvu imamo oca i sina jedan je potpresednik kluba a drugije jedan od najboljih igraca kluba.Ismal i Ermin Besic su ta dvojica i sve sto bi rekao o njima bojim se da cu malo reci. Ismal privatni obrtnik ELEKTRO INSTALATERSKU firmu ima i opet stigne na sve strane gdje god treba nesto pomoci nije to samo Bratstvo tu su i IZ i druga drustva, nije mu tesko ni u pet ujutro biti vec na igralistu kako bi zamjenili sijelica samo da se navece moze nesto odrzati na nasem igralistu. Za Ermina samo rijeci hvale, momak kakav svaki roditelj treba pzeljeti da mu je dijete, , Dijete koje ima respecta prema svakome i ja mu zelim da takav i ostane.Hvala moji BESICI.
Iza kraj bi prestavio jos jednu velicinu kozaracku koji zivi i radi u i oko Frankfurta, aktivan je na svim poljima drustva ako je u pitanju BiH i njena raja u njegovom okruzenju. Clan je naseg kluba dugi niz godina. Ismet Sahuric -Bijeli je ucestvovao u mnogim akcijama za nas Kozarac i nadam se da ce i dalje biti aktivan jer njegovo znanje treba Nase malo misto da iskoristi. Hvala Bijeli i siguran sam da cemo i dalje suradjivati a hvala i tvome bratu clanu naseg kluba Safetu koji je uz nas i nas klub.
DOSADASNJI CLANOVI KLUBA 100 ZA 2015 GOD
1.Fikret Balic
2.Sabahudin Jakupovic
3.Zijad Kusuran
4.Damir Kusuran(Zijadov)
5.Krkic Senad
6.Ferid Mehmedagic
7.Djevad Jakupovic-Surda
8.Ajdin Jakupovic - Surdin
9.Korjenic Hajrudin-Fungo
10. Kusuran Fikret/ Fico
11.Besim Mehmedagic
12. Husein Besic - Vrba
13. Blazevic Agan
14,Kahrimanovic Mirsad- Prca
15 Karabasic Berija Hasanu
16.Jakupovic Sead -Surdin
17.Kahrimanovic Asim- Aco
18.Mehmedagic Sefik
19.Foric Jusuf -Buco
20.Kahrimanovi Muris -Hkin
21.Saldumovic Salko
22.Hrnic Senad -Hrnjak
23.Mehmedagic Fikret
24.Softic Selim
25.Fazlic Sanel
26.Besic Hajrudin-Hutko
27.Dergic Camil
28.Meho Zulic
29.Muhamed Sahbaz -Cica
30.Midhed Fazlic
31.Fazlic Senad - Tako
32.Muretcehajic-Mujkanovic Edhem
33.Mujkanovic-Muretcehajic Edhem
34.Glamocanin Jasmin
35 Djevad Haskic
36.Abaz Poljak-Aba
37. Senad Kahrimanovic- Maka
38. Refik Foric
39. Jasmin Kulasic -Japa
40.Ismal Besic
41.Ermin Besic
42.Ismet Sahuric- bijeli
Svi koji zele biti clanovi KLUBA 100 mogu se meni javiti , a takodje i Fikretu Kusuranu , Zijadu Kusuranu i Djevadu Velicu u Kozarcu.
Vase clanstvo je i direktna pomoc nasem klubu da nasu omladinu sklonemo sa ulica.Jos jednom hvala svim simpatizerima, navijacima koji su clanovi a hvala i onima koji ce biti a takodje hvala i svim onima koji i na bilo koji drugi nacin podrzavaju nas klub

Ferid
V.I.P
V.I.P

PostPostao/la Ferid » ned svi 22, 2016 12:23 pm

Iove godine u sklopu dana Kozarca odrzace se deseta tradicionalna utakmica DIJASPORA-FK BRATSTVO I TO 1. AUGUSTA 2016 GOD, U 18 SATI

Ferid
V.I.P
V.I.P

PostPostao/la Ferid » pon sij 23, 2017 11:50 am

Idemo forumasi sta mislite hoceli Bratstvo ostati u cetvrtoj ligi RS

Natrag na “Kozarac sve o Carsiji”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.