Dani Kozarca 2011

Ovdije ide sve sto je vezano za Kozarac

Moderator/ica: Aaly

iznogud
Forum manijak
Forum manijak

Dani Kozarca 2011

PostPostao/la iznogud » pet vel 11, 2011 10:47 pm

Kakvi su planovi za ovu godinu?
Vatrogasci prave opet ''Groznicu''.
Mjesto: Restoran ''Stara Basta''
Vrijeme: oko 25. jula (tacan datum bice poznat na vrijeme)
Da Bog da crk'o rock-n- roll kad ga svako svira.

svabo
Glavni i odgovorni
Glavni i odgovorni
Kontakt:

PostPostao/la svabo » sub vel 12, 2011 7:04 am

Dobro pitanje Hasaga, i Optimisti bi trebali organizovati turnir u basketu, datum nije odredjen, najvjerovatnije takodjer u julu... Trebali bi o ovome svi na vrijeme da prodiskutujemo i da isplaniramo datume.

Poznati su datumi kolektivne dzenaze (20.7.) i otvorenja dzamije u Deri (23.7) a treba imati i na umu da ramazan pocinje 1.8.
"Svi se Allahovog uzeta cvrsto drzite i niposto se ne razdvajajte."

pcelica_zz
Početnik
Početnik

PostPostao/la pcelica_zz » čet vel 24, 2011 7:09 am

Sellam dragi moji Kozarčani, moj prjedlog za Dani Kozarca da bude datum 17 juli...
Ja još nisam pisala odmor u firmi ćekam baš ovaj datum kao i druge važne datume...
Recimo ko dolazi na odmor ovaj vikend spada nedjelja..

17 juli Dani Kozarca -nedjelja
20 juli Å ehidska đenaza -srijeda
23 juli Otvor čamije -subota

Sellam ma gdje bili....

Sva_Bosna
Forum manijak
Forum manijak

PostPostao/la Sva_Bosna » čet vel 24, 2011 10:56 am

Pcelice , ja bi u Danima Kozarca ili eventualno knjizevnoj veceri i promociju tvoje knjige napravio . Sta ti mislis o ovom . Da ti malo marketinga napravimo . Posto sam citao tvoje pjesme mislim da je vrijedno spomena, pisi i o tome sta ili da ja to uradim za tebe .

nn
V.I.P
V.I.P

PostPostao/la nn » čet ožu 10, 2011 8:55 pm

Nezvanicno, postoji prijedlog da otvor Turbeta bude 17 juli (nedjelja). Da li ce biti otvor ili ne zavisi od toga kako bude isla akcija ali u svakom slucaju, mogao bi i ovaj datum da se doda na listu za Dane Kozarca.

pcelica_zz
Početnik
Početnik

PostPostao/la pcelica_zz » pet ožu 11, 2011 10:17 am

Sva_Bosna, hvala sto mislis na moju knjigu, kako i gdje je promovisati...
U kontaktu sam sa odgovornim osobama u Kozarcu oko manifestacija koje ce se desavati ovoga ljeta, jedino nisam jos sa Svabom kontaktirala ali ce on vidjeti ovaj text to je isto kao da sam se njemu obratila... Naravno tvoja pomoc kao i drugih ce mi trebati, unaprijad se ZAHVALJUJEM svima koji mi budu dali i moralnu pomoc, a tek materijalnu kako bi me tak onda obradovali heheheee... Sellamim ja vas ma gdje bili.. Nasiha Hodzic...

iznogud
Forum manijak
Forum manijak

PostPostao/la iznogud » ned tra 10, 2011 9:32 pm

Kako stvari za sada stoje "Groznica" je u nedelju 24-07 u ''Staroj Basti'' sa pocetkom u 20:00 sati.
Da Bog da crk'o rock-n- roll kad ga svako svira.

Ferid
V.I.P
V.I.P

PostPostao/la Ferid » pon tra 18, 2011 6:26 pm

Sad sam za prvomajske praznike u Kozarcu pa cu vas obavjestiti o planu za dane Kozarca sto se tice turnira u malom fudbalu i utakmice dijaspora Bratstvo.

Ferid
V.I.P
V.I.P

PostPostao/la Ferid » pon svi 09, 2011 5:11 pm

Kako sam i obecao da cu vidjeti sta ii kako ovo ljeto za dane Kozarca dosao sam do zakljucka da se jos niko nije zvanicno oglasio kao organizator ove godine Dana Kozarca. Stoga sam razgovarao i sa ljudima iz FK Bratstva i dosli smo do zakljucka da utakmica Bratstvo -Dijaspora bude 25 jula. Znaci za sad ovako izgleda raspored desavanja za Dane Kozarca.

20.juli Sehitska djenaza
23,juli otvor djamije u Deri
24. juli Groznica u Staroj Basti
25. juli FK Bratstvo-Dijaspora - poslije crvena noc naseg kluba povodom 80 godina postojanja. Naknadno cemo obavjestiti ko ce nas zabavljati.

Za sad toliko a turniri ce biti od 26 jula gdje ce vas naknadno obavjestiti organizatori.

amir1970
Početnik
Početnik

PostPostao/la amir1970 » pet svi 13, 2011 12:19 pm

Kako sam i obecao da cu vidjeti sta ii kako ovo ljeto za dane Kozarca dosao sam do zakljucka da se jos niko nije zvanicno oglasio kao organizator ove godine Dana Kozarca. Stoga sam razgovarao i sa ljudima iz FK Bratstva i dosli smo do zakljucka da utakmica Bratstvo -Dijaspora bude 25 jula. Znaci za sad ovako izgleda raspored desavanja za Dane Kozarca.

20.juli Sehitska djenaza
25. juli FK Bratstvo-Dijaspora - poslije crvena noc naseg kluba povodom 80 godina postojanja. Naknadno cemo obavjestiti ko ce nas zabavljati.

Za sad toliko a turniri ce biti od 26 jula gdje ce vas naknadno obavjestiti organizatori.
---- Leka u Trnopolju je planirana manifestacija 26 jula... stim da računam na VETERANE BRATSTVA ili MRAKOVICE taj dan,,,

Ferid
V.I.P
V.I.P

PostPostao/la Ferid » ned svi 15, 2011 8:00 pm

Ferid je napisa(o,la):

20.juli Sehitska djenaza

---- Leka u Trnopolju je planirana manifestacija 26 jula... stim da računam na VETERANE BRATSTVA ili MRAKOVICE
-----------------------------------------------------------------------------------

Amire dogovori se sa Jusom i Fikretom oko datuma da oni ne stavljeju turnir u malo fudbalu taj datum neka pomaknu za jedan dan tj turniri neka budu 27,28,29,30jula

Ferid
V.I.P
V.I.P

PostPostao/la Ferid » pon svi 23, 2011 8:18 pm

Moli bi sve grupe rganizacije ili drustva ako nesto pripremaju za ljeto mogli bi da to uvrstimo za dane Kozarca, Ovde bi pozvao KUD KOZARA, FK Bratstvo i Optimiste 2004 da preuzmu organizaciju dana Kozarca jer po meni oni mogu to odraditi. Moj prijedlog da sa kulturnoumjetnickim drustvom napravimo jedan koncert na skolskom igralistu gdje bi ulaznica bila dobrovoljni prilog a pzvali bi sve nase pjevace i muzicare koji se budu u to vrijeme nalazili u Kozarcu. Idemo sa prijedlozima i nadam se da ce se neko javiti iz ovih drustava i da ce rado podrzati ideju. Moj prijedlog da koncert bude 18 jula ili 28 jula. toliko za ovo javljanje. Ferid-leka

joldicmirjana
Trudbenik
Trudbenik

PostPostao/la joldicmirjana » čet svi 26, 2011 9:14 pm

Ferid javimo se kad sve se dogovorimo,naravno da cemo ucestvovati, anama bi vise odgovaralo 17.juli
hvala
mira

S-V
Forum beg
Forum beg

PostPostao/la S-V » pet svi 27, 2011 5:19 pm

Odlicno Leka ,samo treba termin svima da odgovara.Meni licno bi odgovaralo 27-28.jul.,ali ni drugi datumi nisu nesto problematicni.Samo jos da napomenem ja sam u carsiji tek od 20.jula.Vasif.

Ferid
V.I.P
V.I.P

PostPostao/la Ferid » pet svi 27, 2011 8:51 pm

Drago mi je da se javio neko iz Kozarca i da se pripremaju za dane Kozarca. Datum je najmanje vazan kad ce biti koncert bio on 17,18 ili 28 mi nikad necemo imati isti raspored godisnjeg odmora pa stoga jedni pristvuju jedne godine jedni druge i tako dalje. Miro neznam kakav je vas program i ko je sve sa vama u organizaciji ali molim vas izadjite splanom sto prije jer bolje cemo organizovati program sa vise ucesnika. Mi imamo dosta nasih jevaca koj bi siguran sam ucestvovali samo mora se tacno znati datum i to vec sad ili za sedmicu najkanije dvije. Stojim na raspolaganju ako me trebate. Selam Kozarac Ferid-leka

Natrag na “Kozarac sve o Carsiji”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 26 gostiju.