Izgradnja cementare na podrucju nase opcine?

Sve vezano za politicku scenu

Moderator/ica: Aaly

Satko
V.I.P
V.I.P
Kontakt:

PostPostao/la Satko » ned svi 31, 2009 7:23 pm

Bosnjake je tesko istrijebiti na plahu. I bez oruzja i ljudstva, branili su i odbranili zemlju i zivote. Zato nije uspio plan Velike Srbije. Ne zbog Amera i Evrope.

Lakse ih je, medjutim, kuhati na tihoj vatri k'o zabu. I kad voda prokljuca zaba ne iskace, samo ako polako mijenjas temperaturu. Tako ni Bosnjak na tihe, naizgled neavazne promjene ne reaguje. Niti pita vlast sta radi ni zasto, 'vlast je vlast'...

Za 10 godina ce se neko pitati kako nam se na brzinu desi da se Drenovaca prosiri do Brdjana i Debelog Brijega, a pola Kozare iznad Kozarca vise nema.

A neko drugi ce reci: "400 ljudi se zaposlilo, sta pametujes?"

Selam Kozarac
"Ima Bosne, beglerbeze i Bosnjana u njoj! Bili su prije vas i, ako Bog da, bit ce i poslije vas!" - Husein beg Gradascevic

"Ovako nesto je trebalo dozivjeti ali je jos bolje ovako nesto prezivjeti!"-dr. Eso Sadikovic, logor Omarska

spider1
Trudbenik
Trudbenik

selam

PostPostao/la spider1 » ned svi 31, 2009 7:52 pm

Bravo rodjeni u tri cetiri recenice sva mudrost je recena sto se tice poblema !!!! Kapa dole

S-V
Forum beg
Forum beg

PostPostao/la S-V » pon lip 01, 2009 11:14 am

Postovani forumasi,ja sam dosta puta sa ovoga portala upozoravao na pogubnost pojedinih likova iz ove nase Kozaracke sapunice,ponekad sam bio i radikalan u iznosenje mojih licnih stavova a vezano za posljednje opstinske izbore i odabir kadrova u SO.Prijedor,i dolazim stalno do jednog jedinog zakljucka,a to je egoisticno prihvatanje nekakvih sasvim kontra produktivnih rjesenja od neznam kakvih ljudi koji nam sad prestavljaju nase gradjane u opstinskim institucijama,pa u tom kontekstu ubjedjen sam da kod takvih preovladava misljene,pa zasto bih mi uvazili misljenje jednog Vasifa B.ili nekog drugog ,pa sta to zna sin onog tamo drvosjece,i sad imamo situaciju da je ipak sin drvosjece bio u pravu.Nemojte misliti da ja ovo sad slavim zato sto sam dalje vidio od pojedinaca,ja samo zelim da jos jednom ukazem da se i misljenja malih ljudi trebaju svakako uvaziti ili ako nista drugo saslusati.Sve sto je lose to jednostavno mora doci pod udar kritike,ali gospodo pitajmo se kakve.Pa bicu toliko slobodan ako nasi prestavnici nece da zastupaju nase stavove po mjeri gradjana SO.Prijedor,ne prihvataju savjete ignorisu cinjenice pa ljudi neka prepuste to onima koji hoce da se bore za istinske vrijednosti nasih ljudi i naseg okruzenja,u protivnom da se pamet,osim sto se ugoni u glavu utjerati i na neka druga mjesta,pa da budem konkretan recimo i na g.....,ovim putem se zelim izvinuti pripadnicima njeznijeg spola.Vezano za cementaru zelim samo da napomenem ako je neko bacio oko na nasa prirodna bogastva meni se cini da je na pomolu jos jedna u nizu izgubljenih nasih bitki.Nacelnik Pavic ako pozeli gradnju cementare on ce to sigurno i realizovati,mi tu na ovu temu mozemo samo da tupimo zube.ovako razjedinjeni nije nam svijetla buducnost.Otici ce i u takvu krajnost da i ako pozeli napravice je i na dimnjaku svake Kozaracke kuce.Ja licno ocekujem od svih onih koji su rjecima i djelima podrzavali ova BRILJANTNE zastupnike da se konacno oglase jer oni su ti koji se trebaju obracunati sa vlastitim kadrovima.Uzdam se da ce ipak nekom iz medjunarodne zajednice sprjeciti jos jedan genocid nad nasim gradjanima.Do tad neka nam je ADJ.u pomoci DRAGI MOJI KOZARCANI.Vas postovalac Vasif Besic najstariji sin AISE i Muniba Besic.

baja63
Forum beg
Forum beg

PostPostao/la baja63 » uto lip 02, 2009 1:56 pm

Ministar Puhalac,kako je Necko Besic naveo u svom ranijem komentaru,je trebao dati odgovr poslanici Zinajdi 29.5 2009 o potpisanom ugovoru sa Spancima. Interesuje me da li je to i ucinio?A ako nije,hoceli se nesto i poduzeti da bi doticni i objasnio sustinu ugovora?

spider1
Trudbenik
Trudbenik

selam

PostPostao/la spider1 » uto lip 02, 2009 4:48 pm

Ministar Puhalac trebao je doci u zvanicnu posjetu Kozarcu ,medjutim to nije ucinio nit je stigao pisani odgovor na naseg poslanika u skupstini RS ,Zinajdi Hosic.U danasnjim razgovorima sa BL i Sarajevom pokusacemo preko drugih da ga dovedemo za sto ali necemo vise cekati i ocekivati sta ce se sutra desiti jer ovo mi lici na dobivanje na vremenu.

Sutra imam sastanak u Kozarcu a jedina je tema ponovo koncesija,i sutra ce biti konacno zauzet stav o daljnjim koracima.
Sutra ce te biti detaljno obavjesteni o svemu .
Sealm

ibrahim_d
Kozaracki Forumas
Kozaracki Forumas

PostPostao/la ibrahim_d » sri lip 10, 2009 7:20 pm

KOliko nas boli izgradnja cjementare pokaziva nase javljanje na forumu.Znacenje je to boli me uho za tim ja sam daleko od drenovace ili slicno.

habab
Početnik
Početnik

PostPostao/la habab » sri lip 17, 2009 9:07 am

Sa izgradnjom cjementare rs bise rjesila smeca iz okolni gradova kojebise tu spaljivalo.A mibismo za uzvrat dobili zagadjenu okolinu i svakodnevne detonacije na drenovaci.

Sva_Bosna
Forum manijak
Forum manijak

PostPostao/la Sva_Bosna » sri lip 17, 2009 4:05 pm

Habab
Premalo je smeca u okolici da bi se isplatila gradnja cjementare.Meni se cini da je pravi razlog gradnje cjementare to da bi se spaljivao problematicni otpad iz cijele evrope , kao sto je stocno brasno koje je u Evropi vec odavno zabranjeno za ishranu stoke jer izaziva kravlje bjesnilo BSG.A boga dragog pitaj sta jos imaju na umu da spaljuju.

Natrag na “Politika”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 15 gostiju.