Ispravka

Sve vezano za politicku scenu

Moderator/ica: Aaly

prijedorcani
Forum beg
Forum beg

PostPostao/la prijedorcani » ned sij 27, 2008 6:01 pm

Onaj ko kaže kao voli BiH, a ujedno stavlja znak jednakost između RS i Kosova neka priđe Fikretu Abdiću ili Emiru Kusturici jer takve BiH niti bošnjački narod ne trebaju! Zna se šta je Kosovo bilo u SFRJ, a kako je nastala fašistička tvorevina RS!

Pitanje dali ćemo priznati nezavisno Kosovo? Nećemo sve dok to Srbija ne uradi! Dodik i njegova vlast to neće dok od Beograda ne dobiju zeleno svijetlo, a mi sve i da hoćemo, nemožemo dok se u BiH ne ostvari kompromis oko tog pitanja!
Ma da, u pravu si ti JM1986. Kad je mogao nas predsjednik verifikovati tu genocidnu tvorevinu zasto ne bi i mi priznali Kosovo. Niko ne povlaci crtu izmedju tzv. RS i Kosova, nego ja pricam o medjunarodnom pravu. Autonomna pokrajina je autonomna pokrajina, i samo promjenom ustava Srbije kosovo moze dobiti status republike i traziti otcjepljenje. Ja sad ne pricam o tome sta je moralno ispravno. Eto vam primjer kako se brani suverenitet. nece se u Srbiji naci Alija koji ce potpisati otcjepljenje Kosova.

Opet ponavljam: samo se uzdajte u sebe a nikakvu Ameriku, "zapad" a pogotovo ne Hrvatsku, Sloveniju i Srbiju. Zasto mi njih trebamo?

debl
Trudbenik
Trudbenik

PostPostao/la debl » ned sij 27, 2008 7:09 pm

Ne kazem ja da se ne trebaju boriti za nezavisnost i skinuti sa sebe jaram tiranije ali mi Bosnjaci smo ti koji stalno povlacimo medjunarodne zakone koje svako krsi. Dakle ne moze se i kakiti i piskiti. Ako podrzavamo medjunarodne zakone onda Kosovo ne treba priznati ali isto tako treba ukinuti tzv. RS ali opet se vracamo na ono da smo mi sami sebi priznali tu tzv. RS. Za mene ce ona uvijek biti TAKOZVANA GENOCIDNA TVOREVINA.

Ademe, jedno takvo priklanjanje "zapadu" nas je kostalo da budemo svi stavljeni u kos sa ustasama i optuzeni za zlocine i sta smo od toga dobili?

Nasa zemlja je Bosna i Hercegovina i nijedna druga, a ako cemo iskreno i nasa vjera je Bosanska i nijedna druga jer sve ovo ostalo je nama strano (i kriscanstvo i islam i pravoslavlje i ne znam sta jos)

To je moje misljenje.
-"prijedorcani" stvarno nemas osjecaj za realnost, a ponekad neznas ni sta pises (ili ipak ?)
SELLAM KOZARAC !!

JakupovicAdil
Početnik
Početnik

PostPostao/la JakupovicAdil » pon sij 28, 2008 11:54 am

Da se mene pita jabi prizno ali mi ti nismo koji se pitamo bice onako kako USA kaze toje svima jasno a i ti albanci su stradali dovoljno da imaju razloga dase odcjepe od tih krvolocnika posranih cetnika samo NEZAVISNOST a kamicanin bravo za hrabrost hehe ima ih dovoljno koji se boje reci istinu [skapa bona zemo]

NIJO
Forum manijak
Forum manijak

PostPostao/la NIJO » sri sij 30, 2008 10:08 pm

Kosovo nije nikad u istori pripadao Srbiji vec je poslije Balkanskih ratova pripojen Srbiji.Isto je i sa Vojvodinom kojaje oteta Austro Ugarskoj monarhi poslije prvog svjeskog rata.Svi znamo kakoje policija bivse Jugoslavije tukla Albance i pomagala da se guse protesti Albanaca za boljim pravima:A imali su ugled i prava kao i cigani sto imaju.Milosevic je svojim cetnickim jedinicama ucinio genocid nad Albanskim narodom.Onim je omogucio da postanu drzava.Stose tice nas bili mi za ili protiv onice u toku iduceg mjeseca proglasiti nezavisnost ;jasam za priznanje porediti Kosovo i rs nije moguce jer je rs stvorena zlacinima nad nama i Hrvatima.

sendo-h
Početnik
Početnik

PostPostao/la sendo-h » čet sij 31, 2008 7:43 pm

Ja mislim da mi plaho netrebamo obracati paznju na kosovo i zuriti sa priznavanjem jer mozemo samo sebi zakuhati to srbi jedva cekaju mada se nemoze porediti kosovo i republika mrska a sjetimo se kad je na kosovu bilo protjeravanje protjeravali su i Bosnjake sa svim ostalima samo ako nije bio Albanac za njih nije bio bitan ,mozda ostro osudujem al tako je to pa ocjenite da li zasluzuju da budemo medu prvima u priznavanju.

jakupovicnazmija
Početnik
Početnik

PostPostao/la jakupovicnazmija » pet vel 01, 2008 2:24 pm

Selam svima, Ja sam za puno priznanje kosova kao nezavisnu drzavu i to ako bog da bez SRBA na kosovu neka idu odakle su i dosli na kosovo, kod Rankovica i Milosevica u Beograd koji su oteli pocetkom 5_tog stoljeca od ilira a koji se zvao SINGIDUM A POSLIJE SU MU SLAVENI DALI NAZIV BJELI GRAD A SAMO U SKOROSNJOJ ISTORIJISE NAZIVA BEO GRAD PO BOJI MERMERA OD STAROG GRADA A TEK U KRAJ 19_TOG STOLJECA BEOGRAD.Samo bih napomenuo jos da svako se mora boriti za svoje a svako zna koliko ko moze a ako albanci mogu neka im je sretno a ako mi u bosni mislimo da mozemo zabraniti srbima moramo to ucinuti a ne ulizivati se srbima za kosovo a ako oni misle da mogu nece njima kosovo znaciti nista oni ce to uraditi bilo kosovo vako ili nako a ja porucujem svima vama koji ste za ulizivanje i nekakve kompromise AKO ONI HOCE DA SE OTCJEPE U BOSNI NEK PROBAJU BAREM CE NAM DATI NEKAKAV POVOD DA IH OCISTIMO STO SMO TREBALI URADITI U PROSLOM RATU A ZAPAD ZNA STA RADI A MI MORAMO BITI SPREMNI NA SIGNAL OD ZAPADA KAD DOJDE DA TO ISKORISTIMO I PAMET UGLAVU A PUSKU URUKE I NE KENJATI PUNO I ULIZIVATI SE NJIMA. I ZATO VAS MOLIM NEMOJTE MI VISE PLAKATI ZA JUGOM I NJIHOVIM SRBSTVOM. Sto ste se odma usrali ko da je srbija neka sila osim lazi i propagande nejmaju vise nistaa vi ako neznate sebi slobodu i drzavu da pravite ostavite albance neka rade kad znaju mozda cete nesto nauciti od njih toliko ovog puta.

moke45
Trudbenik
Trudbenik

PostPostao/la moke45 » pet vel 01, 2008 6:33 pm

Neznam zasto uopste i raspravljati o kosovu kad nasi politicari zajedno sa nama prvo trebaju napraviti nasu nam dragu 100% BiH,kad imas pravu drzavu nije upitno priznavati druge mi to nemamo.Zasto evropa i SAD-ve nisu upotrebili isti recept kao i sa republikom srbskom i dali naziv republika albanaca i testirali srbiju jer ako prihvataju rs trebali bi i to ako ne onda bi se rijesilo lakse u BiH.sellam.

AdemBasic
Kozaracki Forumas
Kozaracki Forumas

Ispravka

PostPostao/la AdemBasic » pet vel 01, 2008 9:49 pm

Ispravka
Zadnja izmjena: AdemBasic, dana/u ned pro 18, 2011 12:39 pm, ukupno mijenjano 1 put.

AdsBot [Google]

PostPostao/la AdsBot [Google] » sub vel 02, 2008 2:34 am

Niti ja neznam zasto raspravljati o kosovu , medjutim prijedorcani ima moju punu podrsku , svako slovo koje je napisao ima smisla ,NIJI bih odgovorio da je situcija takva da se mi mozemo uztdati u avnojevske granice i jedina nada za bosnu treba se traziti u okviru tih granica a to kad je srbija uzela kosovo mene ne sekira previse , mene recimo vise sekira sto albanska mafija financira borbu kokainom heroinom i inim opijatima koje ce mozda i vase dijete sutra konzumirati pa stoga pogledajte kako stvari stoje, sto se mene tice kosovo bi trebalo upravo napraviti jadnako kao i republiku srbsku , pa nek i komsiji krepa krava , to je na kraju i posteno ! selam od mene.

Natrag na “Politika”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.