Ed Vulliamy

Sve vezano za politicku scenu

Moderator/ica: Aaly

Satko
V.I.P
V.I.P
Kontakt:

PostPostao/la Satko » sub ožu 01, 2008 9:25 am

Ed je vec cuo za odluku i presretan je i ponosan. O datumu se jos moramo dogovoriti, ali mu je 19. juli dosta rano jer u Bosnu dolazi 6. augusta zbog posjete bivsem logoru u Omarskoj.

Mislim da bi se kod organizacije trebalo dodjele trebalo voditi racuna o tome da bude prisutno sto vise ljudi koje Ed poznaje, a ni ja ne bih zelio propustiti ovaj dogadjaj.

Sto se tice poklona, slazem se da bi Mensurova slika uz (simbolican) kljuc vrata Stare kule bili odlicni.

Hvala clanovima Savjeta na brzom i pozitivnom odgovoru. Nadam se da cemo biti konsultovani od strane Savjeta MZ i o datumu dodjele i o samoj nagradi.

Selam Kozarac
"Ima Bosne, beglerbeze i Bosnjana u njoj! Bili su prije vas i, ako Bog da, bit ce i poslije vas!" - Husein beg Gradascevic

"Ovako nesto je trebalo dozivjeti ali je jos bolje ovako nesto prezivjeti!"-dr. Eso Sadikovic, logor Omarska

Redzic
V.I.P
V.I.P

PostPostao/la Redzic » ned ožu 02, 2008 5:57 pm

Hvala clanovima Savjeta na ovoj odluci. Koliko god je ova odluka znak zahvalnosti Edu za sve sto je ucinio i jos uvijek cini za Kozarac i cijelu Bosnu i Hercegovinu toliko je znacajna i za cijeli Kozarac koji je i ovim cinom dokazao svoju odanost pravednosti i smisao za prepoznavanje istinskih vrijednosti.

(baned)
Forum manijak
Forum manijak

PostPostao/la (baned) » ned ožu 02, 2008 8:06 pm

Gospodine Redjicu dali ove godine dolazite u Kozarac?

Redzic
V.I.P
V.I.P

PostPostao/la Redzic » čet ožu 06, 2008 12:12 am

Ako Bog da. Poslao sam ti privatnu poruku.

Natrag na “Politika”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.