Deset kandidata za Predsjednika RS

Sve vezano za politicku scenu

Moderator/ica: Aaly

Secko_K
V.I.P
V.I.P

PostPostao/la Secko_K » pon stu 26, 2007 11:23 pm

Kazu da je najbolje birati od dva zla manje zlo ali de sad znadni koji je vlah manje vlah od ovih devet normalno izdvajam g.Nedzada Delica stace on je za invalide i toje samo podvlacenje pod bubrege on nema sanse kamo srece da moze ali oni su vec odredili izgleda koce znaci neko od onih 9 je ako
K1l2cS3f1k

Secko_K
V.I.P
V.I.P

PostPostao/la Secko_K » pon stu 26, 2007 11:41 pm

Stace Kuzmanovic na listi on je star umarce pacemo opet morati glasat do redovnih izbora dabogda crko
K1l2cS3f1k

Anela
V.I.P
V.I.P

PostPostao/la Anela » uto stu 27, 2007 8:24 am

Hm...... Kuzmanovic????????????

Secko_K
V.I.P
V.I.P

PostPostao/la Secko_K » uto stu 27, 2007 4:24 pm

Hajmo necko opet panek i nemoze proci bolji je bar je za sirotinju i invalide
K1l2cS3f1k

xbosankax
Početnik
Početnik

PostPostao/la xbosankax » uto stu 27, 2007 7:49 pm

Nezelim glasati, jer nepriznajem RS niti cu je ikada priznati, samim glasanjem podrzavamo njeno postojanje. A sto se tice ovaj je cetnik,ovaj manji, cetnik je cetnik. Dobro znamo sta su nam radili, i zapitajmo se dali bi oni glasali za Bosnjaka, naravno da nebi. Glasati za drzavne izbore DA i uvijek, al za RS, samo u slucaju referenduma.

Secko_K
V.I.P
V.I.P

PostPostao/la Secko_K » uto stu 27, 2007 11:41 pm

vi glasali ili ne bice kako bude ali je bolje probrati manje zlo ako vec jedno mora da bude neka bude manje proberi i glasaj
K1l2cS3f1k

JM1986
Forum beg
Forum beg

PostPostao/la JM1986 » sri stu 28, 2007 12:24 am

xbosanacx,
priznao ti rs ili ne- ona nažalost postoji i to je činjenica! Naša dužnost je da se u njoj maksimalno borimo za naša prava i veće slobode!
Oni su itekako znali glasati za Bošnjake: Na izborima za načelnika općine Sanski Most 2004. Sadik Bahtić je dobio gotovo sve glasove srpskih povranika!
I još nešto, upravo kad bi došlo do referenduma, ne bi smjeli tad izaći na referendum nego ga bojkotovati!

xbosankax
Početnik
Početnik

PostPostao/la xbosankax » sri stu 28, 2007 2:03 am

JM1986
Za mene rs nepostoji kao sto sam vec napisala isto kao sto ni rs nepriznaje dan drzavnosti BiH, a za prava i vece slobode, to i ja i ti svi znamo ,radi nas novcanik, sto podplatis to i ostvaris.Podatke oko toga za koga su povratnici Srbi glasali nemam,al hvala ti za to, al isto tako zna se u kako malom broju su se Srbi vratili u Federaciju, a zna se i zasto.Al da neskrecem sa teme, neka glasa ko zeli i za koga zeli.Zivjela demokratija:).

Secko_K
V.I.P
V.I.P

PostPostao/la Secko_K » sri stu 28, 2007 9:38 am

Posto se zna iz dosadasnje pakse i prijave za glasanje da nije dosta naseg naroda dobilo papire za glasanje i nisu prijavljeni ili se nisu htjeli odazvati ili im je sa raznim sabotazama kolona izbaceno pravo glasa bilo bi lijepo i posteno iskoristiti ove izbore za REGISTRACIJU koja ce vaziti za ubuduce da glasamo bez problema
Prijavite sa da budemo uredni gradzani BiH samo tako mozemo uspjeti na sledecim opcinskim izborima zato nazovite dezurne telefone ++387 33 251331;251332 - e-mail:[email protected] - web-stranica www.izbori.ba :roll:
K1l2cS3f1k

(baned)
Forum manijak
Forum manijak

PostPostao/la (baned) » čet pro 06, 2007 1:02 pm

Mada je ovo nezahvalno da pisem ali ovo je u velikom interesu za nase mjesto i buducnost mjesta.
09.12.2007 godine su izbori za presjednika RS u kojem se nazalost i mi nalazimo htjeli mi to priznati ili ne.
Niko od nas nije potpisao tu bezuslovnu predaju 1995 godine(mozda je predaja ne adekvatna rjec),fala bogu mi se jos ne predajemo idemo dalje.

Ovo govorim u interesu gradjana naseg mjesta ma gdje bili.
Izidjite na izbore i glasajte jer samo tako mozemo popraviti stanje u nasem mjestu a time pomazemo i sami sebi.

U procjenama koje smo vrsili najbolja kombinacija je kandidat SNSD-a Rajko Kuzmanovic.

Ako budemo dovoljno spremni da na ovim izborima glasamo za kandidata SNSD-a otvara nam se mogucnost popravljanja stanja u nasem mjestu.

Posebno apelujem na biracko tjelo koje ce biti u mogucnosti da izidje na izbore u Kozarcu da da glas ovoj opciji.

Ako bih i 1000 glasova otislo prema kandidatu SNSD-a vjeruj te da bih nase mjesto imalo puno vise prostora za dobijanja mnogih investicija.

seno
Trudbenik
Trudbenik
Kontakt:

PostPostao/la seno » čet pro 06, 2007 1:09 pm

xbosanacx,
priznao ti rs ili ne- ona nažalost postoji i to je činjenica! Naša dužnost je da se u njoj maksimalno borimo za naša prava i veće slobode!
Oni su itekako znali glasati za Bošnjake: Na izborima za načelnika općine Sanski Most 2004. Sadik Bahtić je dobio gotovo sve glasove srpskih povranika!
I još nešto, upravo kad bi došlo do referenduma, ne bi smjeli tad izaći na referendum nego ga bojkotovati!"

SRBI SU NAS ""USREČILI" glasajući za sadu bahtića.

abazpoljak
Forum manijak
Forum manijak

PostPostao/la abazpoljak » čet pro 06, 2007 1:14 pm

Ja sam ispunio svoju gradansku duznost, samo bi htio reci ovima sto nisu, a imaju listice. Na uputstvu za glasanje pise da glasacki listici trebaju imati POSTANSKI zig do 9. 12. 07. znaci jos nije kasno da posaljete!

(baned)
Forum manijak
Forum manijak

PostPostao/la (baned) » čet pro 06, 2007 5:25 pm

Sutra je jedan veoma vazazn sastank za Kozarac od njega puno zavisi kako u buducem politickom smislu tako i ekonomskom razvoju.(bolje ce vas upoznati svabo nakon sastanka)

Dvije stvari ce odluciti sutra nas dogovor i vas izlazak na izbore.
Mislim da je vrijeme i te kako na nasoj strani a to vam ce mo dokazati u narednom periodu.

moke45
Trudbenik
Trudbenik

PostPostao/la moke45 » čet pro 06, 2007 6:16 pm

Da smo neodgovorni jesmo jer za sve drugo imamo vremena ali za ono sto nam je duznost i obaveza nemamo jer dasu svi kad je trebalo malo vise se potrudili nebi bilo sada samo 19ooo za glasanje toje zalosno smi podrtzavamo cetnike i njihovo etnicko ciscenje izgjeda da nemamo boraca vise pravi ni u miru da se bore a kamoli u ratu salam.

deni1976
Trudbenik
Trudbenik

PostPostao/la deni1976 » čet pro 06, 2007 7:05 pm

Ja sam vec poslao listice.Uvijek sam bio za to da se glasa pa bilo koga.Ako ne glasas isto aktivno podrzavas stav glasaca ,iako mislis da to nije tako.Zato bolje glasaj za ovoga ili onoga .To je moje misljenje koje zastupam u svako doba dana ili noci.

selam svima

Natrag na “Politika”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 12 gostiju.