Deset kandidata za Predsjednika RS

Sve vezano za politicku scenu

Moderator/ica: Aaly

79202
Forum beg
Forum beg

PostPostao/la 79202 » sri pro 12, 2007 10:10 pm

Pridorac,pusti ti ljude koji dole zive neka glasaju kako hoce i za koga hoce.Lako je pametovati iz dijaspore i soliti pamet kako sta i na koji nacin.
Po tvome trebali bi svi kolektivno iseliti iz Kozarca ili kao mnogi prijedorcani zamijeniti kuce sa srbima i preseliti u Sanski Most.Zasto o tome nista ne pises?Zar ima veca izdaja nego podviti rep i pobjeci u federaciju a svome komsiji natovariti vlaha u komsiluk.Kad vec pominjes rahmetli predsjednika Aliju evo ti malo novih vijesti pa da vidis da nije sve tako crno kako ti mislis.Evo link............
http://www.sarajevo-x.com/clanak/071212102
Evo i na turskom:
http://www.konya.bel.tr/detail.php?id=1839

Secko_K
V.I.P
V.I.P

PostPostao/la Secko_K » čet pro 13, 2007 12:06 am

Pridorac de jednom pocni da pises a da ne spominjes rahmetli aliju u svojim pricama jer smatram da nisi ni dostojan da spomominjes njgovo ime pretjerujes pusti ga neka pociva u miru
K1l2cS3f1k

JM1986
Forum beg
Forum beg

PostPostao/la JM1986 » čet pro 13, 2007 11:39 pm

Ovaj Pridorac mora napadati Aliju jer se on herojski iz nekakvog Baden-Wurtemberga ili tome slično borio za cjelovitu BiH i bio je protiv "avlije"! Dosta je više takvih "bh-patriota" kao što si ti! God.'92 BiH je trebala pomoć ljudi kao što si ti, ali znaš već koliko si tada dao ovoj državi po kojoj sad pljuješ a nećeš da živiš u njoj! Zamisli da se isti taj Alija ponašao kao ti '92 pa rekao ovome narodu:,,Ko vas je.., ja ode se obogatiti daleko od domovine!"

Å to se Kuzmanovića tiče, ja sam samo naveo razlog zbog kojeg će Kozarčani glasati za njega!

prijedorcani
Forum beg
Forum beg

PostPostao/la prijedorcani » pet pro 14, 2007 2:22 am

Pridorac,pusti ti ljude koji dole zive neka glasaju kako hoce i za koga hoce.Lako je pametovati iz dijaspore i soliti pamet kako sta i na koji nacin.
Po tvome trebali bi svi kolektivno iseliti iz Kozarca ili kao mnogi prijedorcani zamijeniti kuce sa srbima i preseliti u Sanski Most.Zasto o tome nista ne pises?Zar ima veca izdaja nego podviti rep i pobjeci u federaciju a svome komsiji natovariti vlaha u komsiluk.Kad vec pominjes rahmetli predsjednika Aliju evo ti malo novih vijesti pa da vidis da nije sve tako crno kako ti mislis.Evo link............
Evo i na turskom:
Ne znam sta je vo? Da li trebam da budem impresioniram sto je jedna agresorska zemlja poput Turske koja nas je okupirala 500 godina a Srbima i Crnogorcima ostavila pravo na nacionalni identitet dala ime ulice po covjeku kojem drzavnost RBiH nije bila vaznija od "vjerskog" ubjedjenja? Pa to samo potvrdjuje moje prijasnje tvrdnje i ide u prilog teoriji SANU da smo mi eto, Turci. Sta ja imam sa Turcima?

prijedorcani
Forum beg
Forum beg

PostPostao/la prijedorcani » pet pro 14, 2007 2:26 am

Pridorac de jednom pocni da pises a da ne spominjes rahmetli aliju u svojim pricama jer smatram da nisi ni dostojan da spomominjes njgovo ime pretjerujes pusti ga neka pociva u miru
Pa kako da ga ne spominjem kad je bio predsjednik? To da li cu ga spominjati ili ne nema veze s tim da li on pociva u miru. Ja samo analiziram sa strane svijeta. mozda je on bio ekstra dobar vjernik i mozda je Bog i htio tako. Mozda sam ja potpuno u krivu ali ja ne znam vise nego slijediti onu logiku s kojom sam obdaren i vidjeti ovozemaljske ciljeve. U tom svemu vidim da je Alija izdao RBiH. Sad opet ne zelim da budem pogresno shvacen kao neko ko napada njegovu licnost. On je vjerovatno bio ubjedjen da se za vjeru mora nesto i zrtvovati a to nesto su bili bosnjacki zivoti. Mozda to i jeste tako, ko ce znati. Ja samo kazem da je on sa stanovista stanovnika ovog svijeta izvrsio podjelu jedine nam domovine a nas doveo na rub propasti. Mozda je to njegova uloga u nekom Bozjem planu. Mozda mi i treba da nestanemo.
U toj logici onda je on mozda bio u pravu ali u mojoj sigurno ne.

prijedorcani
Forum beg
Forum beg

PostPostao/la prijedorcani » pet pro 14, 2007 8:48 am

Samo da dodam da ne budem kamenovan. Nije Alija unistio Bosnjake vec Karadzic i njegova svita ali su Bosnjaci pali na njegovu promasenu politiku i tako su indirektno desetkovani.

beny
Forum beg
Forum beg

PostPostao/la beny » pet pro 14, 2007 8:55 am

Rijec sjece glavu brze od najostrijeg maca........

baja63
Forum beg
Forum beg

PostPostao/la baja63 » pet pro 14, 2007 10:55 am

Ja se ne sjecam ko vrati oruzje TO Jugoslovenskoj NA?Stim oruzjem Bosna se mogla dobro i dugo braniti.
E ako je Alija dao to oruzje onda je on izdajnik, a ako je to neko drugi bijo onda moras Prijedorcanin u tom drugom traziti izdajnika.

79202
Forum beg
Forum beg

PostPostao/la 79202 » pet pro 14, 2007 11:47 am

Evo i na turskom:
Ne znam sta je vo? Da li trebam da budem impresioniram sto je jedna agresorska zemlja poput Turske koja nas je okupirala 500 godina a Srbima i Crnogorcima ostavila pravo na nacionalni identitet dala ime ulice po covjeku kojem drzavnost RBiH nije bila vaznija od "vjerskog" ubjedjenja? Pa to samo potvrdjuje moje prijasnje tvrdnje i ide u prilog teoriji SANU da smo mi eto, Turci. Sta ja imam sa Turcima?
A ovo gore samo potvrdjuje da ti iznosis nebuloze i gluposti na ovom forumu.
Turska je nasa prijateljska drzava a to sto ti preuzimas i usvajas ideje zloglasne SANU to dovoljno govori o tebi.Niko od nas nije pomenuo da smo mi Turci to sad prvi put cujem od tebe.Cuj agresori???Pa akoje tako onda su pored ovih zadnjih agresora(srbija,hrvatska,cg)za nas agresori i Austrijanci,Madjari,Svabe.Neznam sta nasi ljudi traze u tim zemljama.Eto jedna agresorska Njemacka recimo primila je pola miliona nasih muhadzira.Tebi niko od bivsih politicara nije dobar nije ni od ovih sada nisu ti dobri ni nasi prijatelji koji se sjecaju nasih sehida i gazija.Neznam kako imas toliku volju da tipkas ovde jer si i dalje sam protiv svih.

hannas
Kozaracki Forumas
Kozaracki Forumas

PostPostao/la hannas » pet pro 14, 2007 5:38 pm

Pridorac volio bih znati ko si ti? Bas da vidim hoces li naci za shodno da mi se javis na PM posto te ja lijepo zamoljavam. Hvala!

Natrag na “Politika”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.