Kongres kozarcana i prijatelja Kozarca

Sve vezano za politicku scenu

Moderator/ica: Aaly

hutko
V.I.P
V.I.P

PostPostao/la hutko » sri lis 31, 2007 10:00 pm

Nisam siguran dali bi trebalo ovu temu ponovo prodiskutovati,ali me nesto kopka po pitanju realizacije DOGOVORENOG...

Sjecam se da je receno od strane g.Zenkica da bi se otvorijo jedan hm...mislim da se zove info... Centar sa sjedistem u Kozarcu,gdje bi bila zaposlena dva radnika koja bi bila (prvu godinu) placena od udruzenja iz Amerike .

Ova dva radnika bi dobila jasne ciljeve rada,bez uplitanja MZ,Politike,Logorasa ili bilo koji drugi organizacija...

Mislim da ova idea nije losa,neznam zasto nije rjesena...tako bi na iducem kongresu imali koga i pohvaliti i kritikovati samim tim bi rijesili za sigurno dva radna mjesta,stim da ova dva radnika budu fakultetno obrazovana.

Imamo nasu Omladinu u kojoj je dosta dobro angazovana Besic Zilha Koja bi bila sigurno jedna od mojih prijedloga,naravno ako bi ona to prihvatila.

Molio bi sviju koji zele diskutovati ,da ne pocinju jedne te iste diskusije koje su vec napisane,a nisu rjesene...daj da rjesimo ovo dali bi to bilo dobro, pa ako nista imamo godinu dana da isprobamo taj proekat.

Ovim bi rjesili mnoge ne suglasice i sa ovim bi "MOZDA" rjesili puno stvari od Opstine do mnogi drugi ne uspjesno realizovani ideja kojima nemozemo naci zajednicku rjec,a ipak svi mislimo isto,puna su nam usta Kozarca jedinstva,velikoga grada ...sve nesto na guranje.

Samo da ovo sto je napisano, procitamo pazljivije ,mozda se nadzemo tu negdje,konkretne ideje,a o svemu drugom ,vec je pisano...mozemo li ,ako nista drugo pokusti .
//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

Natrag na “Politika”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 15 gostiju.