promjena imena "republike srpske"

Sve vezano za politicku scenu

Moderator/ica: Aaly

sabitj
Početnik
Početnik

promjena imena "republike srpske"

PostPostao/la sabitj » sri pro 27, 2006 2:17 pm

jadna cinjenica koja me nerviraje to da niko od probosanski politicara nije trazio da se zbog krsenja ljudsih prave ne trazi od vrhovnog suda/medjunarodne zajednice/medjunarodnog suda pravde i slicnih ustanova da se promijeni ime manjeg entiteta???
dali je u pitanju precutani dogovor ?
jedno je fakt , ime je diskriminajuce prema ostalin narodima!

dali ce netko od politicara biti toliko hrabar da zatrazi promjenu imena tog manjeg entiteta. netreba ga ukidati samo promjenity ime,grb i himnu.

sabitj
Početnik
Početnik

PostPostao/la sabitj » sri pro 27, 2006 2:19 pm

ha ha tek kad sam poslao prilog uocio sam gramaticku gresku.
ipak ideja priloga je jasna.

nac
V.I.P
V.I.P

PostPostao/la nac » sri pro 27, 2006 7:31 pm

to ti je put bez kraja, Bosna i Hercegovina spominje samo Bosnu i Hercegovinu, nema krajine, Srba manjih entiteta, pa ce oni traziti ukidanje Bosne.
treba im uskratiti republika, status republike nikad nije stecen.
nek bude samo mrska.

Sandokan
Početnik
Početnik

PostPostao/la Sandokan » ned tra 22, 2007 6:03 pm

nije to sve tako ko sto izgleda. ono sto se u nasoj zemlji desava je pojava koja se zove iskoristavanje ljudi. neko to jos zove i grabilizam. ovo prepucavanje oko grbova, zastava i nazivlja je samo lutkarska predstava za narod.

Cani
V.I.P
V.I.P
Kontakt:

PostPostao/la Cani » pon tra 23, 2007 5:28 am

Tihic je bio pokrenuo to pitanje na sudu a onda ga je mislim prosle godine povukao sa obrazlozeenjem"da ce sud svakako presuditi u korist srba"

JM1986
Forum beg
Forum beg

PostPostao/la JM1986 » pon tra 23, 2007 9:32 pm

Vlaški entitet iz dana u dan gubi na značaju bez obzira šta pričao krmak Dodik, njegov potrčko i umni bolesnik te kriminalac Milan Jelić ili pomalo budalesti Radmanović!
Skoro su izgubili himnu i grb a uskoro ode i zastava pa će i ime. Ne ide sve od jednom nego korak po korak.
Sjetimo se nekada da su imali svoje tablice, svoje lične karte, državljanstva RS, pasoše RS, vojsku, sve i jednog ministra, sve potpredsjednike, škole isključivo na srpskom jeziku....
Gdje im je to danas???

abazpoljak
Forum manijak
Forum manijak

PostPostao/la abazpoljak » pon tra 23, 2007 10:03 pm

Tiha voda brijeg nosi, samo sto smo mi malo nestrpljivi.

Vahudin

PostPostao/la Vahudin » uto tra 24, 2007 12:35 pm

U potunosti se slazem sa poljakom . Dohakacemo mi njima samo malo strpljenja . Selam.

jakupovicnazmija
Početnik
Početnik

PostPostao/la jakupovicnazmija » uto tra 24, 2007 1:53 pm

RADITI NA TOME TREBA NEPRESTANO ALI NE SAMO DAVATI VREMENU DA DONESE SVOJE,Taj historijski pojam nebi trebo nikako da zazivi i svako ko se nada da je to samo nekakav pojam koji nema sanse da zazivi grdno se vara i moramo imati ozbiljnost u ovome jer oni su gadovi najgore vrste a svijet je velika kurva koja daje prava ako se trazi a mi smo puno posteni i mi mislimo neko ce nam dati eto tako na fine oci ,nema od toga nista nego mi moramo ideje promocirati i biti glasni u tome .Selam svima a posebno Kozarcanima.

omchi
Početnik
Početnik

PostPostao/la omchi » uto tra 24, 2007 10:33 pm

Ako se ne predaju ubice i naredbodavci karadic i mladic ,nestace r.s. ,to se ponavljalo godinama ,sad kad je proglasena r.s. krivom za genocid ,vrijeme je da neko pokrene to pitanje a mi svi da dignemo svoj glas da se to konacno ukine i da pocnemo vjerovati EURO zajednici jer smo u srcu Evrope

Muamerbeg
Početnik
Početnik

PostPostao/la Muamerbeg » sub svi 26, 2007 12:30 pm

Ako se ne predaju ubice i naredbodavci karadic i mladic ,nestace r.s. ,to se ponavljalo godinama ,sad kad je proglasena r.s. krivom za genocid ,vrijeme je da neko pokrene to pitanje a mi svi da dignemo svoj glas da se to konacno ukine i da pocnemo vjerovati EURO zajednici jer smo u srcu Evrope
Dragi moj dok je na vlasti u Americi nacisticki vodja nema hajra u Bosni molite boga da RS nedobije nezavisnost samo da bi krmak mogao da postavi svoje rakete kod nas.Evo Kosovo i siptarska bagra dobice sve a niko se od nas necese po guzici da su oni ti koji dobijaju ono sto je nama odbijeno od usta za vrijeme SFRJ jos dapace nasi ih podrzavaju samo se pitam sto nepitaju cekua koliko je bosnjakinja silovo koliko je bosnjackih sela zapalio i jos kako priprema da nagovori siptariju u Bosni da traze entitet.

Bilo kako bilo RS ostaje i to je zagarantovano Dejtonom a sad kako je ko potpisivao i sta je imao za ledjima to je druga prica

iznogud
Forum manijak
Forum manijak

PostPostao/la iznogud » sub svi 26, 2007 3:56 pm

Muamerbeze, ima i istine u tvom tekstu (progoni Bosnjaka na Kosovu) ali nemoj generalizovati stvari.Jedan od te ''siptarske bagre'' je otvorio pekaru u Kozarcu a drugi je napravio most kod Kalatske djamije da ne moramo ''plivati'' po Starenici dok dodjemo na drugu stranu. Eto, uvijek ima i ona druga strana.
Da Bog da crk'o rock-n- roll kad ga svako svira.

suhi-brod
Kozaracki Forumas
Kozaracki Forumas

PostPostao/la suhi-brod » sub svi 26, 2007 4:30 pm

Muamerbeze ne lupetaj ako si od zemi dobio negdje po nosu nemoras da siris mrznju. Jer kakvi da su bolji su od ostali komsija na balkanu.

JM1986
Forum beg
Forum beg

PostPostao/la JM1986 » sub svi 26, 2007 10:50 pm

Živjela Kosovska republika!
Ko god vlasima pravi probleme treba da ima našu podršku

Natrag na “Politika”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.