U noćašnjoj eksploziji oštećen mezar prvog predsjednika

Sve vezano za politicku scenu

Moderator/ica: Aaly

djandji
Početnik
Početnik

U noćašnjoj eksploziji oštećen mezar prvog predsjednika

PostPostao/la djandji » pet kol 11, 2006 9:29 am

Policija u Sarajevu blokirala je jutros Å ehidsko mezarje Kovači povodom vijesti da je u noćašnjoj eksploziji oštećen mezar prvog predsjednika Predsjedništva RBiH Alije Izetbegovića.

Informacije o podmetanju eksplozivne naprave ili o samoj eksploziji za sada su potpuno nezvanične, jer niko od policije na licu mjesta novinarima nije zvanično saopćio o čemu je riječ obzirom da je uviđaj u toku.

Jedan građanin koji stanuje u blizini mezarja na Kovačima kazao je novinaru FENE da je noćas oko pola tri čuo «neku eksploziju».

Na licu mjesta je veliki broj novinara, ali oni ne mogu prići neposredno mezaru jer je u toku uviđaj. Na licu mjesta nalazi se i i veliki broj policajaca.

AdsBot [Google]

beograd- banja luka

PostPostao/la AdsBot [Google] » pet kol 11, 2006 9:13 pm

moje misljenje ja da to dolazi iz beograda i banja luke .posljednje vrijeme oni napadaju sve sto je casno i bosansko. hoce da zavrse ono sto su zapoceli 92. To je sve dodik isplanirao sa svojim kriminalcima.SELAM

AdsBot [Google]

PostPostao/la AdsBot [Google] » sub kol 12, 2006 4:38 am

Sellam ! Nema tu sta . To je sve cetnicka bagra isplanirano odradila interesuje me samo sta se desilo sa takozvanom mrtvom strazom koja je trebala biti pored mezara 24/7 ? Kad su mogli Titu koji je hrvat Srbi drzati strazu 24/7 u Beogradu zasto i mi ne bi mogli nasem bivsem predsjeniku koji je bio dobar i castan musliman " a i mi smo muslimani ".[font=Comic Sans MS] [/font]

pitbull_25
Početnik
Početnik

Hmmm

PostPostao/la pitbull_25 » sub kol 12, 2006 11:40 am

To su sve cetnicki majmuni to treba sve pobiti majku im j****.

(baned)
Forum manijak
Forum manijak

PostPostao/la (baned) » sub kol 12, 2006 5:27 pm

odgovor na ovo odnosi se na nas u Kozarcu i svima u RS koji nisu pravoslavci da se bolje pripazimo i bo0lje drzimo jedan uz drugog

necko
Trudbenik
Trudbenik

PostPostao/la necko » sub kol 12, 2006 5:59 pm

Te noci kad je postavljen eksploziv na Izetbegovicev mezar,politicari iz rs podizu optuznicu protiv legende Dudakovica.Zlatko lagundzija prati fudbalsku utakmicu Sarajevo-Rapid Bukurest.Tihic je u posjeti svojoj rodbini,Terzic je na godisnjem.Ostali Bosnjacki politicari su isto negdje mozda ni sami neznaju gdje i kako dalje.Dok su na drugoj strani politicari iz manjeg BH entiteta udruzeni i imaju isti cilj za odvajanje iz BIH i pripajanje Srbiji.Jesmo li sta naucili od prosle agresije ili cemo govoriti kao prije agresije"nece nas".Na svakom skupu u manjem BH entitetu,bio to veci ili manji,politicki ili vjerski,pojavljuje se cijela elita srpski politicara,koji se smjenjuju na bini od predsjednika entiteta,vlade pa do predsjednika nevladini organizacija.Na prosloj Sehidskoj dzenazi u opstini Prijedor,bilo je zabranjeno govoriti nasim politicarima.To mozda jeste ispravno da nemoze niko da kupi politicke poene na nasim Sehidima,rat je stao ali bitka za BIH jos nije stala.Kao sto rece jedan politicar u BIH citiram"To nije bila neka prirodna katastrofa pa da su ljudi izginuli,ljudi u BIH su izginuli bas zbog politike pa bi zbog toga trebali i politicari da govore na tim dzenazama.
Kuda ide BIH i mi Bosnjaci......................................................
SELAM

satu19
V.I.P
V.I.P

PostPostao/la satu19 » sub kol 12, 2006 6:24 pm

Nemam rijeci, jednostavno, nesto se prelomi u covjeku, i digne ruke u zrak, u dovi, i pita se "Dokle, dokle, Bosnjacki narod ce primati udarce na svoju "licnost", na svoje zrtve, na svoje postojanje,....i mirno posmatrati kako mu kapu kroje dusmani i zulumcari?????"
Imam osjecaj da svi bjezimo od realnosti, da zelimo da zaboravimo, da nezelimo konflikt, nismo kadri, jesmo umorni, jesmo izmuceni, jel nam dosta svega, sta zelimo, kuda idemo,.... Hiljade i hiljade pitanja, a nigdje odgovora. Zasto? Opustili smo se svi, u dijaspori i u Bosni, ali dusman ne spava nikad,....dok mi radimo, sticemo, odmaramo, lumpujemo, borimo se za nasu prostu egzistenciju, negdje neki opet prave planove, planove unistenja, genocida, izvlace pouke na svojim greskama, strateski planiraju nove Omarske, Trnopolja, Manjace, Keraterme, Srebrenice, Batkovice,...........Zaista se bojim da je ovako iza paravana nekih, na nekim brdima iznad uspavanog Sarajeva,......
O Allahu Veliki smiluj nam se svima,....
786

Natrag na “Politika”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.