OPSTINA KOZARAC

Ovdije ide sve sto je vezano za Kozarac

Moderator/ica: Aaly

Ferid
V.I.P
V.I.P

OPSTINA KOZARAC

PostPostao/la Ferid » sri ožu 12, 2014 5:21 am

Dragi prijatelji i prijatelji Kozarčani !
Inicijativa za obnavljanje nekadašnje opštine Kozarac je pri kraju posla kada je u pitanju Elaborat ekonomske održivosti opštine Kozarac i prikupljanja potpisa podrške ovoj inicijativi. Obavještavamo sve one koji su za ovu inicijativu, a koji nisu do sada još potpisali i dali podršku ovoj inicijativi da to još mogu učiniti i na "elektronski" način slanjem email-a na moju adresu: teufik.kulasic@gmail.com.
U budućem email-u onih koji su za ovu inicijativu, a nalaze se na biračkim spiskovima birača na području koje će aBd obuhvatati obnovljena opština Kozarac, treba da stoje sljedeći podaci:
IME - PREZIME - BROJ LIČNE KARTE - MJESTO STANOVANJA U KOZARCU.
Slanjem ovog emil-a i vi koji niste u mogućnosti trenutno da potpisom to potvrdite,
izjasniće te se na ovaj način. I ovakav način će Odboru za ovu inicijativu dati saznanje o tome koliko su i naši građani koji trenutno ne borave u Kozarcu za podršku ovoj inicijatvi (osim onih koji su bili u prilici da ovo već na neki način potpišu).
Email može da sadrži i više imena i on je potvrda (potpis) ZA, za sva navedena imena.
Unaprijed zahvalni na trudu,
Članovi ODBORA.

Ferid
V.I.P
V.I.P

PostPostao/la Ferid » uto ožu 18, 2014 8:47 pm

EMSUDA MUJAGIC ;

Imam jednu molbu za sve nase Kozarcane u Europi, Americi i drugim zemljama svijeta. Ako imate mogucnost da kontaktirate nase Kozarcane i kozarcanke da se ukljucite u inicijativu osnivanja opstine Kozarac sto je brze moguce.
Nama treba da posaljete ime i prezime osobe sa maticnim brojem i mjesto stanovanja u Kozarcu gdje osoba zivi. Nama je potrebno jos 700-1000 potpisa-imena,
Elaborat je gotov i sva potrebna dokumentacija je gotova osim kompletiranja spiska inicijative gradjana sa regije Kozarca. Spisak je potpisalo oko 3000 ljudi koji su dolazili da se upisu na spisak inicijative, ali mi zelimo da sto je moguce ranije predamo dokumentaciju i nemozemo cekati kada bude sezona dolaska nasih ljudi ovamo.
Iz tog razloga vas molim da angazirate tamo nase ljude i uzmete podatke od onih koji zele da se nadju na tom spisku i proslijedi na moj imel kucamira@gmail.com kako bi imali mogucnost da ih upisemo na spisak.

Nama treba poslati ime i prezime osobe i maticni broj ili broj licne karte i mjesto stanovanja na regiji Kozarca. Molim vas da ovo uradite sto je moguce prije kako bi do kraja ovog mjeseca predali dokumentaciju sa zahtjevom za osnivanje opstine Kozarac u opstinu Prijedor i Ministarstvu entiteta RS. Srdacan pozdrav i svim nasim Kozarcanima i Kozarcankama.
Emsuda.

Ferid
V.I.P
V.I.P

PostPostao/la Ferid » pon vel 09, 2015 7:13 pm

Evo posto smo se poceli buditi prvo administrator pa sad imi trebamo zelim ponovo da malo prokomentarisemo i da cujemo odgovore od relevantnih osoba koje su bile i koji su jos u odboru za osnivanje opstine Kozarac. Interesu je me odnosno mislim da nas interesuje dokle se doslo i gdje je zapelo da se vise ova teme ni ne spominje. Znam da imate puno toga reci pa da cujemo jer ne zelim nikog prozivati. BUJRUM FORUMASI I ODBOR ZA OSNIVANJE OPSTINE KOZARAC

Ferid
V.I.P
V.I.P

PostPostao/la Ferid » čet vel 12, 2015 6:28 pm

AAAAAAAAAA BAS NIKO NEMA NISTA RECI NA OVU TEMU, DOK SMO GLASOVE TRAZILI PUNA SU NAM USTA BILA OPSTINE KOZARAC, EH EH

baja63
Forum beg
Forum beg

PostPostao/la baja63 » čet vel 12, 2015 8:42 pm

A ko da ti odgovori Feridu, kad na stranicu vise niko ne navraca. Usjeh je sad ako nas se skupi petoro ovdje. Nekad je prosjek bio stotinu clanova u isto vrijeme. Slaba ili nikakva posjecenost stranice je osnovni razlog sto nema komentara.

svabo
Glavni i odgovorni
Glavni i odgovorni
Kontakt:

PostPostao/la svabo » čet vel 12, 2015 9:52 pm

Nadao sam se da ce se javiti ljudi iz uzeg inicijativnog kruga, kao i nasi predstavnici u lokalnoj vlasti, medjutim nema nikakvih informacija. Mozda bi to mogla biti tema i u nekom narednom Jutarnjem...
"Svi se Allahovog uzeta cvrsto drzite i niposto se ne razdvajajte."

habab
Početnik
Početnik

PostPostao/la habab » pon svi 04, 2015 7:22 pm

Niko vise ne spominje Opstinu Kozarac jel to neko dobijo neku funkciju u Opstini pa da se sve obustavi?Ili je neko dobijo neku dobru donaciju da sve usutka nebi me ni to iznenadilo.

cavka2
Početnik
Početnik

PostPostao/la cavka2 » uto svi 05, 2015 10:37 am

Prvo ovde nema vise smisla ni pisati jer stranica je pa skoro i neposjecena. Ima nas jos par koji stvarno volimo ovu stranicu i vracamo joj se ali urednistvo se vec poodavno uspavalo, nesto nemaju volju , a u cemu je razlog to oni sami znaju.
Evo sad da se okrenem na temu OPSTINA KOZARAC

Prosle godine par mjeseci pred izbore bilo se jako dobro zakuhalo i ja sam bio presretan da vec jednom krene pa bilo to dva resursa dva ali neka se zove opstina Kozarac.Kako nam je pznato nasa delegacija je posjetila i selo Stanare koje je sad opstina i mislim da su i statut od njih pregledali, poceli su se iskupljati potpisi i odjednom je stalo. Na moje pitanje jednog clana od politickog vrha Kozarca sta je gdje je zapelo, dobio sam odgovor -Ma nek prodju izbori pa cemo onda- evo izbori prosli a kako vidimo idu i drugi.
Sta se u medjuvremenu desilo pojedinci koji su mislili da ce pobjediti nisu pobjedili, oni koji su pobjedili, sad stvaraju sebi nove koalicije i isto se vidjelo sa opstinski izbora u raznim strankama doslo je do promjene , a najvise do promjene je doslo u SDA. Vecina koja je bila pokrenula pitanje opstine Kozarac je po meni gubitnik u svim segmentima kako stranke tako i pozicija u stranki i sad su se i ohladili a i drugi im ne dopustaju da nastave.
Znaci najbolja opet je opcija vracanje NGI davanja podrske njima koji bi sigurno vise poradili na osnivanju opstine Kozarac, stim da im to bas bude prioritet u zadatku.Naravno izabrati novo rukovodstvo, porazgovarati sa ljudima onim iskrenim koji zele opstinu Kozarac a ne onim koji zele samo fotelje i novac. POZDRAV KOZARCANI MOJI I SRETNO OD CAVKE

cavka2
Početnik
Početnik

PostPostao/la cavka2 » ned svi 10, 2015 10:18 pm

:oops:

Natrag na “Kozarac sve o Carsiji”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.