AMBULANTA KOZARAC

Ovdije ide sve sto je vezano za Kozarac

Moderator/ica: Aaly

Ferid
V.I.P
V.I.P

AMBULANTA KOZARAC

PostPostao/la Ferid » pon sij 30, 2012 7:11 pm

Kao sto ste svi upoznati sa ponovnim problemom nase ambulate za verfikovanje novih odnosno starih pacijenata kako bi imali amulatsko lijecenje 24 sata.
Mnoge diskusije smo citali i nas mentalitet je takav kakav jeste da uvjek trazimo krivce medju nama samima iako ovaj put svako koje imalo svjestan zna odakle vjetar puse. Stoga primimo se ove obaveze i ko ima formular ispunimo ga a ko nema moze svoje podatke poslati direktno na doktora Skerica -zlatkoskeric@hotmail.com kao i na Aylija u Kozarcu a evo stavljam na raspolaganje i svoju imeil adresu a i kucnu adresu jer za deset dana idem u Kozarac pa svi koji mogu poslati postom do mene ja cu to sve uruciti na pravo mjesto. feridkozarac@hotmail.com

a adresa je; Ferid Mehmedagic
Prinses Irenelaan 272
2285 GD Rijswijk Holand

A sad sta trebate poslati putem imeila..

Za registraciju su potrebni;ime i prezime,matični broj,serijski broj lične karte,adresa stanovanja u Kozarcu,Ko ima broj telefona i saglasnost da ga doktor moze registrovati(na poruci samo napisati saglasan da me doktor registruje)
SAMO VAS MOLIM DA DOBRO PROVJERITE SERIJSKI BROJ LIČNE KARTE I MATIČNI BROJ(13 CIFRI )A ZA DJECU DO 18 GODINA MORA BITI KOPIJA RODNOG LISTA.

HVALA

Putem poste poslati kopiju obe strane licne karte i potpisati se ispod sa naznacenom adresom u Kozarcu a za djecu poslati kopiju rodnog lista.
Jos veceras cu staviti formular koji cetemoci ispuniti ali isto cete morati kopirati licnu kartu obje strane.

DRAGI MOJI KOZARCANI I KOZARCANKE PUSTIMO SE PRICA VEC URADIMO NASU GRADJANSKU DUZNOST JER SUTRA CEMO I MI BITI U kOZARCU PA JELI LAKSE OTICI U NASU AMBULANTU ILI U PRIJEDOR AKO NEDAJ BOZE ZATREBA A ISTO SJETIMO SE NASIH MJESTANA KOJI DOLE ZIVE. sELAM I POZDRAV SVIM MOJIM KOZARCANIMA MA GDJE BILI. FERID-LEKA

http://pdfcast.org/pdf/ambulanta-kozarac

Ferid
V.I.P
V.I.P

PostPostao/la Ferid » uto sij 31, 2012 5:03 am

Dragi moji kozarcani i kozarcanke

Evo dobio sam dva imela i malo vise pojasnjenja i vezi registracije korisnika doma zdravlja pa va ih saljem. Obrazac koji sam dobio je jako citak i evo poslacu ga na vise adresa a ovaj danas koji dobijem stavicu ga ovde. Molim vas sa ovo shvatimo ozbiljno i da se registrujemo.
Hvala Sejo i doktorena reakcijama.

Selam Leka

Evo da se malo i ja uključim ako mogu dati svoj mali doprinos pošto sam duboko u ovoj priči.Å aljem ti pravu elektronsku verziju obrasca da je ljudi mogu skinuti i popuniti a zatim poslati faksom direktno u dom zdravlja u prijedoru ili gdje vi hoćete.

Na formularu izjave o izboru/ promjeni doktora porodične medicine popunjava se prvi lijevi kvadrat a u kvadratu lijevom podaci o doktoru porodične medicine samo se stavi datum i potpis podnosioca prijave. Ostalo oni sami sve ispune i šalju u Banja luku.

Naši ljudi popunjavaju i za djecu isto samo tamo gdje piše podnosioc prijave potpisuje se roditelj. Punoljetni kopiraju LK i to sve faksaju a za djecu ako gore nemaju Rodnog lista mogu Å kerić ili neko drugi izvaditi u Kozarcu pa to prikačiti na njihovu prijavu.

Napominjem interes Doma zdravlja je da se što više ljudi verifikuje a sve je to važno da se desi do 15.februara ove godine. I ako se ne završi do tog datuma treba nastaviti sa ovim poslom sve će prhvatati. Ja ću sutra popuniti jedan obrazac za odraslog i za dijete skenirat ću ga kao primjer pa ti poslati

------------------------------------------------------------------------------------------------
Selam Feride ,danas sam bio u fondu i nažalost rečeno mi je da registracija i ova a i prošla nije prošla zbog nedostatka kopije lične karte za odrasle i kopije rodnog lista za maloljetnike.Zašto to nije prije saopšteno samo oni znaju.Pošto ti pišeš na stranicama molim te da im ovo pojasniš i da pokušaju da kopiraju te lične i da mi proslijede a ja ću ostalosrediti Skeric

Ferid
V.I.P
V.I.P

PostPostao/la Ferid » sri vel 01, 2012 8:19 pm

slika

Uploaded with ImageShack.us
slika

slika

fikki
Početnik
Početnik
Kontakt:

Zajedno imamo vise mogucnosti

PostPostao/la fikki » čet vel 02, 2012 12:38 pm

Dragi moji Kozarcani i Kozarcanke!
Redovno pratim dogadjaje u nasem Kozarcu ali rijetko dajem svoje komentare na ono sto se pise na Forumu.
Posljednji moj komentar se odnosio na objavljivanje liste sa maticnim brojevima velikog broja kozarcana (i kozarcanki).
Posto je ta lista skinuta sa stranice Kozarac.ba kontaktirao sam dr. Skerica.
Dr. Skeric je obecao da ce on licno proslijediti sve prijave za verifikaciju.
Znaci posaljite sve na njegovu E-mail adresu.
Pomenutu listu i obrazac/formular mozete downladovati sa stranice BiH udruzenja u Finskoj.
Link: http://bih.fi/ba/aktualno.html
pod "Obavijest za Kozarcane"
Pozdrav iz Finske,
Fikret Jakupovic
http://www.fikret.fi

Natrag na “Kozarac sve o Carsiji”

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 8 gostiju.