Dani Kozarca 2011

Ovdije ide sve sto je vezano za Kozarac

Moderator/ica: Aaly

svabo
Glavni i odgovorni
Glavni i odgovorni
Kontakt:

PostPostao/la svabo » ned lip 19, 2011 3:06 pm

Ja tebe Nije ne razumijem, kao ni ovo Rifetovovo ovakvo negodovanje, pa upravo je Rifet primjer toga da je tesko ukljuciti ljude, svi znate reci trebate ukljuciti ljude iz drugih MZ, i ja se slazem sa tim ali pitanje je kako?

Kako ukljuciti nekoga iz Trnopolja ili Kozaruse ili Kamicana ili bilo kojeg drugog dijela kada nema ljudi koji bi se ukljucili?

Ne mozemo mi roditi ljude ako ih nema!

Rifet je bio na jednom sastanku i to je bilo sve, a do sada su tri odrzana...

Ne znam sad Nijo u cemu ti njega podrzavas, da radimo zajednicki Dane Kozarca ili da se odvoji Kozarusa i Trnopolje?

Ko onda radi na jedinstvu a ko na razbijanju...

Da ponovo kazem, ova lista datuma koju je Ferid napisao su samo datumi koje smo vec imali ili putem interneta dogovorili ali to nije zvanicna lista, u zvanicnoj listi ce biti uvedeni svi dogadjaji od promocija knjiga, zabave do sporta ali nismo jos objavili datume posto jos radimo na usaglasavanju...

Ako neko ima da je iskljucen a zelio je raditi onda bi bilo ok da se ovako pise, ovak samo stvarate konfuziju bez potrebe...

Na kraju uopste ne branim MZ Kozarac, vec govorim realno sta se desava trenutno...

Nijo ti se trebas zapitati gdje je Savjet MZ Kozarusa i sta radi pa ces doci do boljih odgovora...
"Svi se Allahovog uzeta cvrsto drzite i niposto se ne razdvajajte."

NIJO
Forum manijak
Forum manijak

PostPostao/la NIJO » ned lip 19, 2011 4:16 pm

Svabo ja znam kako je raditi u nekim organizacijama i daje najveci problem upravo u ljudima koji zele dase ukljuce i rade.Medjutim problem je u tome koje taj koji treba da iznese datume koji se dogovore.Takodje je problem sto se zna kada je turnir dogovoren a neko namjerno bojkotuje to da objavi.A zanamo zasto je tako jos od ponovnog ozivljavanja Mrakovice se pokazala zavidnost i ljubomora.Podrzavam Rifeta u tome dase dogovoreno treba ispostovati.Nisam za podjele ali nikada nisam cuo za pokusaj dase formira savjet Mjesni Zajednica Kozarac.Daje taj pokusaj uradjen idase niko nije zainteresovao za to onda bih se Svabo slozio sa tvojim misljenjem.Nevjerujem da nema ljudi u drugim MZ Kozarac.Postoje predsjednici tih MZ ili Sekretari pomeni ti ljudi bi trebali biti u savjetu MZ zajednica Kozarac.Ja cjenim rad i trud savjeta MZ Kozarac cjenim stosu ukljucili dijasporu u njene redove.U savjetu svih MZ kozarac bise svi osjecali zastupljeni i tubi svi mogli naci svoje interese.Jer ja vidim dane kozarca kao dane pomoci i doniranje pjedinim klubovima i organizacijama.Pa tek onda kao druzenje kozarcana.Bas zbog toga treba nastojati dase svi dogadjaji objave kako bise svim nasim klubovima i organizacijana pomoglo.Jer nije samo Brastvo nase nego i drugi klubovi.

Ferid
V.I.P
V.I.P

PostPostao/la Ferid » ned lip 19, 2011 4:16 pm

Dragi Nijo digni sidra iz Stutgarda pa put Kozarca i prikljuci se ekipi za organizaciju DANA KOZARCA niko ti nece braniti jer ces sigurno biti dobrodosao jer malo ljudi se hoce prihvatiti ti organizovanja i onih malo koji hoce da nesto organizuju ovakve vase izjave ih ubiju u pojam i kazu pa za koga ja da to radim da me neko tamo po internetu ogovara i proglasava nemoralnim kako dijelimo kozarcane. Najlakse je sjediti i pisati i biti ljut sto tebe niko ne predlaze u MZ ili neznam ti ja gdje ti sve zelis biti. Pa i ti si prije par godina pretstavljao dijasporu i bio na svecanom rucku na bazenu a niko te nije ni preporucio ni izabrao.Ako ne moze pomoci nemoj ni odmagati jer nije fer da i ovo malo ljudi digne ruke od svega. Selam Ferid-leka

Rifet-B
Forum beg
Forum beg

OFK ˇMrakovica

PostPostao/la Rifet-B » ned lip 19, 2011 9:15 pm

Mislio sam da se ne javljam na vaše komentare samo da kratko pojasnim.Ja kao organizator nekih manifestacija u Kozaruši za prvi sastanak u MZ Kozarac nisam ni obavješten, a sigurno bi se odazvao,
na drugom sam bio i površinski smo se dogovorili o terminskom programu dani Kozarca,na trećem nisam bio iz opravdanih razloga.
Ali šta mi je zasmetalo, da sa drugog sastanka nije ni spomenut termin Turnira u Kozaruši a ostali termini su spomenuti.Ja uvjek podržavam zajedništvo,kad se govori o danima Kozarca za mene je Kozarac Opština a ne Mijesna zajednica,i mora se spominjati svaka organizacija na tom pogručju. Stvarno nebi želeo spominjati neke stvari koji pojedinci gledaju zavidno neka malo stanu na loptu i dođu u neke realne okvira.Za bolje sutra.

sefik1
Početnik
Početnik

PostPostao/la sefik1 » ned lip 19, 2011 9:31 pm

Postovani kriticari i gosn. Nijo vama licno da odgovorim jer ste me prozvali a neznate ni gdje ja stanujem recicu vam dase ja nalazim u zaseoku Brdzani 3 i pripadamo MZ Kozarac a ne Kamicanima tako dasam imajuci pravo glasa na Zboru Gradzana MZ Kozarac bio prisutan i kao jedini iz dijaspore bio sam predlozen te sam prihvatio to mjesto u zelji da pomognem koliko mogu tako posto ja cjenim tebe vrlo visoko nisam se nadao takvom rijecniku i molimte za ispriku.
Znate vrlo dobro da onaj ko nije prisutan na Zboru gradzana nemoze ni biti izabrat bez licne suglasnosti doticnog moliobi vas dase malo suzdrzite od nerealnih komentara Savjet MZ radi koliko je u mogucnosti da uradi a sto druge Mjesne Zajednice nisu voljne dase ukljuce toje njihova stvar i niko nedjeli nikoga jer je cilj sviju nas isti akobogda O Kozarac svakom sastanku moze prisustvovati pojedinac iz bilo koje MZ ako to hoce
Mahsuz selam svima iz Kozarca - Brdzani3

svabo
Glavni i odgovorni
Glavni i odgovorni
Kontakt:

PostPostao/la svabo » ned lip 19, 2011 10:15 pm

Rifete, ti si zapoceo ove komentare i red je da se javis, ja ti zamjeram na tvom nastupu i osudi iz prve, prije i da si se upoznao sa situacijom, turnir u Kozarusi si najavio i on ce biti u tom terminu, mene sad zeza vrijeme da pisem o svemu i da ispisem sve datume, a trebao bih izgleda to uraditi, ali sam rekao da nema jos nista zvanicno i to je tako...

Na kraju Rifete ako si ti bio odsutan mogao si poslati nekog predstavnika da prisustvuje sastanku i da budes u toku zbivanja a ne ovako da panicis bez ikakvog razloga...

I ne radi se ni o kakvoj uroti protiv Kozaruse ili zavisti sto neko rece, vec cisto ne stignemo sve odraditi...

Za Niju da kazem da se pokusavalo nekoliko puta da se napravi Savjet Mjesnih zajednica, ali to ide dosta tesko, a druga stvar, vezano za manifestaciju, sto je tema ovog topica jeste da se ljudi bukvalno mole da se ukljuce ali da ne reagiraju i da je zbog toga nefer prozivati ovaj Odbor za manifestaciju da ne ukljucuje druge ljude, to nije tacno vec naprotiv Odbor moli sto vise ljudi da se ukljuci ali nazalost malo je budala...

Umjesto da radimo na pripremama treba sad da se razvodnimo pricama bez ikakvog osnova...
"Svi se Allahovog uzeta cvrsto drzite i niposto se ne razdvajajte."

midhadarifagic
Početnik
Početnik

PostPostao/la midhadarifagic » pon lip 20, 2011 8:26 am

Boze sacuvaj:PA OD PROSLIH DANA KOZARCA POROSLAJE HAMAN GODINA PA NIKO NIJE NISTA PREDLOZIJO I SAD KAD JE HAMAN DOSLO VRJEME ZA MANIFESTACIJE JAVLJAJU SE NEKE NOVE IDEJE JELI SE NJIMA NESVIDJA TO STOJE DOSAD BILO ILI HOCE SAMO DA SVE POKVARE .Kodnas je uvjek ono sto drugi rade nevalja a kad nekom kazes da on to odradi on nema vremena.Pa zar nas toliko ima da se mozemo djeliti na KOZARUSU :TRNOPOLJE I KOZARAC:TOJE KO I FUDBALU SAD IMAMO TRI EKIP A NEMAMO NIJEDNU NASU EKIPU MORAO HVALITI DJURU PERU KAKOSU DOBRO IGRALI ZA BRASTVO MRAKOVICU ILI TRNOPOLJE A NASI MOMCI NEKA SJEDE NA KLUPAMA:

fila
V.I.P
V.I.P
Kontakt:

PostPostao/la fila » pon lip 20, 2011 3:44 pm

Selam svima al brate Nijo daj malo spusti loptu nemogu je stici nikako nisam ja dzeko ni bilo koji od Kozarcana,a dati kazem nijo daje na zadnjoj skupstini MZ kozarac bilo takvi prisutni kojima je smetao Kilic Sefik al covjek je prosao na glasanju staces pametan insan.
Allahu, oprosti mi, smiluj mi se, uputi me, sačuvaj me, opskrbi me.

http://dl7.glitter-graphics.net/pub/709 ... lrwztk.jpg

arci
Forum manijak
Forum manijak

PostPostao/la arci » uto lip 21, 2011 2:33 pm

Ne vidim razloga za mnoge komentare i mislim da nisu na mjestu. Mnoge stvari je Svabo obrazlozio i kao svjedok onoga što se do sada dešavalo u i oko Savjeta MZ Kozarac i orgaizovanja DANA KOZARCA u potpunosti se slažem s njim. Nijo, kao da uvijek ima cilj da iritira nesuglasice i kad ih ima i kad ih nema. Neki stvarno "sporo pamte, a brzo zaboravljaju" pa i ono u čemu su sami učestvovali izvrću naopako, sa kojim ciljem stvarno mi nije jasno. Veoma je teško bilo šta organizovati, ako se traži dlaka u jajetu, a kada je ptrebno se priključiti i konkretno pomoći, komentar od istih je nemoj da ja vi to znate bolje i onda opleti, kada se napravi i najmanji propust. Nije pošteno, brisati tuđi trud kako bi onda na istom bili i oni koji nešto pokušavaju i oni koji HLADUJU. Podržavam sve što za rezultat ima nekakvu aktivnost, a protiv sam komentara iz kojih se ne nazire nikakav rezultat.
Zimski san prespavamo, a sada kad je frka iznose se mnoge ideje, ne razmišljajući o tjesnacu vremena za njihovu realizaciju. Možda je to rezultat i nervoze, ali loptu na zemlju i idemo dalje po planu i da ne krnjimo ugled Kozarca i Kozarčana nepromišljenim potezima (da li bilo pametno na račun DANA KOZARCA organizovati i zvanično pijanke uoči ili u vrijeme RAMAZANA nedaj bože, razmislimo dobro). Do nas je.......ARCI..............
P.S. Problem mjesta i vremena održavanja MOTORIJADE 2011. GODINE niko ne komentariše, kao da to i nije problem ??????????????

scarllet
Početnik
Početnik

selam

PostPostao/la scarllet » sri lip 22, 2011 5:53 pm

Kako imam informacije mislim da je rjeseno pitanje motorijade Kozarac2011 i kako cujem pravo mjesto a to je u krugu pilane DI Jela Kozara ,

NIJO
Forum manijak
Forum manijak

PostPostao/la NIJO » čet lip 23, 2011 11:25 am

Nisam se mislio javljati ali vidim daje nesporazum dasu me pojedinci pogresno razumjeli.A i nemam vremena zarazio me Texksas poker pa sprovodim sve vrijeme igrajuci hehe.Prvo bise izvinio gopsodinu Kilicu sto sam mislio daje iz MZ Kamicani.I cestitam mu izbor za prestavnika dijaspore Mjesne Zajednice Kozarac.Akocete biti iskren kose vise bori od mene dase prestavnici dijaspore ukljuce u aktivnosti u Kozarcu.Pa i izbor Kilica je mozda plod toga svega.Jer sam prosle godine razgovarao sa gospodinom Ekremom Hadzicem povodom tog problema.I Ekrem mije obecao na iducim izborima za savjet dace uzeti i prestavnika dijaspore.Evo kako vidite dase to i dogodilo.Oni koji misle dasam ljubomoran su zamene bolesni ljudi.Ovom prilikom bih htio da istaknem daje zamene gospodin Hadzic shvatio probleme i da radi kako se samo najbolje moze raditi.Jer odavno je borba za ravnopravni tretman dijaspore i onih koji zive u Kozarcu ali niko nikada nije htjeo da to uvazi.I Evo Ekrem je poceo i nadam se dacese nastaviti dalje.Kamo srece da imamo vise Ekrema bilo bi daleko bolje.Jer je to covjek skojim se moze razgovarati a kao sto vidite i raditi dase stvari mijenjaju.Jer bez uzimanja dijaspore kao ravnopravnog partneta nemoze biti ni dobrih rezultata.Buraz fila mislim dasime shvatio da nisam protiv izbora Kilica nego sam mislio da zivi u MZ kamicani pa nemoze biti biran u savjet druge Mjesne Zajednice.Buraz Leka sad da i tebi odgovorim smatram te za glavnog krivca ovoga nesporazuma.Jer si objavljivao datume iako to nije tvoje da radis namjerno izostavio datum turnira iako ga znas.Trebas prepustiti to da rade organizatori u Kozarcu.Nemozes biti svakom loncu poklopac hoces svagdje da budes prvi.Pa sam sebe ovlascujes da radis ono zasto si sposoban i nisi.Jednostavno precjenjujes svoje sposobnosti i cinis velike stete.Buraz leka tvoje je da organizujes utakmicu dijaspora Brastvo i skupljas donacije za Brastvo.To dobro radis a ostalo batali pusti druge koji bolje znaju.Ili sacekaj date neko izabere i ovlasti pa onda radi.Stose tice rucka prije dvije godine leka toje bio skup tema je bila Kozarac u ratu i udio kozarcana u ratnim zbivanjima.Tusu bili prisutni devedeset posto borci oficiri generali a ostalo politicari.Bilo je govora i o logistickoj podrsci paje general Cuskic spomenuo i moje ime u govoru.Na rucku sam bio kao predstavnik logistike a dijaspora je bila za jednim stolom.Ako hoces toje bilo druzenje starih jarana iz ratnih dana pasam sjedio preko puta generala Cuskica.Tek toliko Leka da znas da nesiris dezinformacije.Eto leka bio sam sa kuletom prosle godine na druzenju 17Viteske Brigade i narucku bio gost generala Cuskica ali kao predstavnik logistike.Pa jate pozivam krajem Jula da ides samnom mislim dace ici i kule na druzenje 17 Viteske Brigade bices gost generala Cuskica na rucku kao predstavnik dijaspore.A sada malo o tome sto sam ljubomoran stome niko nebira.Leka jasam biran bio kada je trebalo za vrijeme rata a sada mi to netreba.Jer dasam zato dame neko bira nebih ovako radio nego bi im podilazio kao ti.A tobi bilo zatebe gore jerbi imao konkurenciju ne samu u Rifetu nego i u meni.Selam svima.

Ferid
V.I.P
V.I.P

PostPostao/la Ferid » čet lip 23, 2011 6:48 pm

Jarane Nijo nek si se ti ispricao, svaka cast. Ja idem dalje i niko me nece toliko isprovocirati da i dalje ne sluzim svom narodu i svom Kozarcu, sve sto radim ,sto sam radio i sto cu raditi , radim za svoj narod i svoj Kozarac i svoju Bosnu i Hercegovinu.Ja kao organizator jednog dijela dana Kozarca mislim da sam fakticki i u organizacionom odboru pa tako mogu i postavljati pojedine datume koje dobijem.Issto tako niko nikom ne brani da ovde stavi datume koje zeli.Selam drug moj ziv ti meni bio i hvala na pozivu ali vec sam pozvan. Ferid-leka

Ferid
V.I.P
V.I.P

PostPostao/la Ferid » čet lip 23, 2011 7:10 pm

slika

Ferid
V.I.P
V.I.P

PostPostao/la Ferid » sri lip 29, 2011 9:42 pm

slika

DOLAZI NAM POZNATA GRUPA INFEKCIJA NA MEGA KONCERT FK BRATSTVO KOZARAC 25 JULI 2011

Natrag na “Kozarac sve o Carsiji”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 28 gostiju.