SMS prijetnja

Ovdije ide sve sto je vezano za Kozarac

Moderator/ica: Aaly

Aaly
Glavni i odgovorni
Glavni i odgovorni
Kontakt:

PostPostao/la Aaly » ned kol 29, 2010 6:46 pm

Zalosno je na sta se ljudi sve spustaju, sadrzaj poruke je inace uobicajni nacin izrazavanja kod pojedinaca u carsiji....
slika

sitka
Kozaracki Forumas
Kozaracki Forumas

PostPostao/la sitka » ned kol 29, 2010 6:56 pm

...preslo sve granice normalnog insana(KUKAVICA ).....ma ,neznma kako da se izrazim.....tesko njemu samom i njemu slicnim,prolupo 100%....pozdrav.....normalnim.......

beka
Kozaracki Forumas
Kozaracki Forumas
Kontakt:

PostPostao/la beka » ned kol 29, 2010 8:24 pm

Selam i pozdrav

Ova poruka je za svaku osudu bez ikakve rezerve.
Mislim da je ova poruka trebala prvo da se dostavi organima gonjenja i podnosenje krivicne prijave protiv posaljioca jer se radi o pretnji. pa tek onda da se nadje na ovoj stranici.
Razlog mog ovakvog pisanja je bojaznost da ne krene u drugom pravcu i da nas kozarcane udalji jedne od drugi ida nas posvanja. Ovo ne zelim da se dogodi mome i vasem KOZARCU meni je vazniji jedan Kozarcan nego bilo koja stranka.
Ovako pisem jer vec komentari krecu u nezeljenom pravcu i spominje se predizborna kampanja kako samo mozemo tako brzo reci to je to.
ALI je vise od nas upucen u desavanje u Kozarcu i zato i onako napisa mislim informativno.
Taj nesretnik mogo se potpisati bilo koje stranke da je clan samo da odvede istragu u pogresnom pravcu i da nas posvadja.
Ovdje nisam a tamo me nema

malicar
Početnik
Početnik

PostPostao/la malicar » ned kol 29, 2010 8:25 pm

Mili Bože, na šta su ljudi sve spremni za komadić vlasti.Iz ove poruke se vidi za cim se teži...vlast slatka, fotelja udobna....Nista necu raditi, samo cu ih strašiti i sve ce ici kao po loju...i tako iz godine u godinu....Nema onih sto drukcije misle...ne,njih ne smije da bude...Onakav tekst poruke pa se selam salje....Potsjetime ovaj tekst na 92 godinu...Na ciju retoriku?...pa naravno na četničku...Onom što piše ovakve poruke, nek je dragi Allah u pomoći a i nama i ovoj državi kad ovakve stvari ne kažnjeno prolaze....

SalkoPro-12
Početnik
Početnik

PostPostao/la SalkoPro-12 » ned kol 29, 2010 8:40 pm

Sumnjam da bih ovakva poruka mogla stici od bilo kojeg naseg Kozarcana i brata muslimana bas sad za vrijeme ramazana. Svakako sa ovakvim i slicnim problemima treba da smo obavijesteni i podrska Arciju sto je ovo objavio.
Trebamo skupa naci najbolje rijesenje kako da se zastiti bilo koji od nasih politicara koji se korektno bore za dobrobit naseg kraja kao i ostalih gradzana po cijenu ukljucivanja INTERPOLA i ostalih svjetskiih policijskih ustanova. Selam.

arci
Forum manijak
Forum manijak

PostPostao/la arci » ned kol 29, 2010 10:37 pm

Beka, ova poruka i jeste od ponedjeljka, 23.08.2010. godine u policijskim knjigama, ali opet ponavljam, ono sto se desva ne moze samo policija rijesiti. Svi moramo biti svjesni ovoga i uciniti sta mozemo kako bi se ovakvi "silnici" razotkrili. Sutra, bilo ko od nas moze biti zrtva ovakvih prijetnji i najgora varijanta je ako taj iz nekakvog straha sam to prezivljava. Ovdje su najmanje bitni izbori, jer treba zivjeti i poslije "crvenog" oktobra 2010. godine, bez obzira ko pobijedi na tim izborima. Meni licno je sada potrebna ljudska podrska i da osjetim da nisam sam na cistini, jer samo tako ce mi sutra biti lakse prezivjeti, mozda i gore stvari od ove SMS. Mnoge stvari koje sam radio i radim u Kozarcu od mog povratka, nisu imali za cilj da samo meni bude dobro i eto opet ni to nekima ne odgovara, jer zbog svoje iskrenosti i postenog odnosa prema desavanjima u Kozarcu, sada bih morao da sutim dok ova oluja oko borbe za vlast ne protutnji. Pitam sve vas, bili vi odobrili tu sutnju, kada znate da sam upoznat sa mnogim desavanjima i kada moj stav nikoga ne vrijeđa, nego samo ukazuje na neke negativnosti i odobrava sve ono sto je pozitivno, bez obzira od koga ta pozitivnost dolazi, a to najbolje znaju i kolege iz, za mene bivse SDA. Birac odlucuje, ali biraca se ne moze dobiti na silu, prijeteci onome koji otvara oci svima, pa i onima koji ce glasati ili za SDA, ili za NGI ili za SDP ili za S BIH i da ne nabrajam ostale. Neka svako razmislja svojom glavom i ocijeni kakvu sve pozadinu imaju komentari koji se ovdje napisu. Ova tema se bavi prijetnjama, a ne izborima i za to pokusajmo ovo odvojiti i uticati da se trenutna, ne bas dobra situacija u Kozarcu, sto prije prevaziđe zalaganjem sto sireg fronta, bez obzira na politicke opcije, time cemo se manje dijeliti a vise razmisljati kozaracki a ne stranacki. .......ARCI....

Blaz1992
Početnik
Početnik

PostPostao/la Blaz1992 » pon kol 30, 2010 12:04 am

Vec sam pisao o teskoj i komlikovanoj politckoj situaciji u kojoj se nalaze Bosnjaci u opstini Prijedor. Radi takvog pisanja, a i nekih slicnih postupaka skinut sam sa svih lista SDA.Skinuli su me pojedinci kojima sam kvario koncept "kako doci vlasti",jer takvi ne biraju sredstva. Ovo sto se desava Arciju je skandalozno i toliko gnusno da me ostavlja bez rijeci. Imam osjecaj da neko smisljeno radi na eliminaciji svih onih koji zele postenim radom pomoci Bosnjacima opstine Prijedor-Arci je jedan od tih. Zato svi moramo dobro razmisliti sta nam je ciniti radi nase buducnosti.
Selam Mesud Blazevic

Arman
Forum beg
Forum beg

PostPostao/la Arman » pon kol 30, 2010 8:38 am

Blaz, ne razumijem te zasto pises apstraktno, da su te "neki" pojedinci skunuli sa svih izbornih lista SDA, jer nekim pojedincima ne odgovara istina? Je li to toliki problem "pojedince" nazvati imenom? Ne razumijem tu vrstu tu vrstu intelektualnog kukavicluka....Zato nam se i desavaju Pasalici,Skerici, Forici, Jakupovici....jer oni koji poznaju moralni profil ovakvih ljudi, nazalost, cute....ili si se i ti mozda prepao "mobitel-junacina"?!

Ckalja
Kozaracki Forumas
Kozaracki Forumas

PostPostao/la Ckalja » pon kol 30, 2010 11:22 am

Kao sto si i mogao pretpostavljati Arci svako normalan osudjuje ovo, i netreba puno komentara jer se nema sta komentarisati. Ovdje treba imati u vidu da je poruku mogao poslati bilo ko i potpisati se kako hoce, pa netreba nasjedati na ovakve provokacije. Ako policija uspije utvrditi ko stoji iza ovoga onda bi mogli i detaljnije komentarisati.

Sve najbolje tebi i ostalima koji grade nas Kozarac,
no sikiriki.

Blaz1992
Početnik
Početnik

PostPostao/la Blaz1992 » pon kol 30, 2010 3:58 pm

Armane, pa bar ti znas da nisam kukavica, ali ni naivan! Bez cvrstih dokaza ne zelim izlaziti u javnost, iako sam siguran da znam koje to uradio.OO SDA trazi od visih instanci Stranke pismeno obrazlozenje mog skidanja sa liste.Sto se tice istupa i prozivanja pojedinaca to sam vec radio i uvijek cu to raditi, ali argumentovano i iskljucivo radi poboljsanja stanja u kojem se
nalazimo. Selam i pozdrav Mesud Blazevic.

malicar
Početnik
Početnik

PostPostao/la malicar » pon kol 30, 2010 7:35 pm

Armane...dali znate da "pojedinci" fizicki i verbalno prijete i zenama iz svoje stranke. Pa se desi i krivicna prijava nekome tamo, a njemu nista jer se vec navikao na njih, ima on njih jos od prije....skuplja covjek krivicne prijave i predstavlja Kozarac. Rece neko prije na forumu: "poznata je retorika odredjenih pojedinaca u Kozarcu".....pa rece neko davno SILA BOGA NE MOLI A BOG SILU NE VOLI

Cani
V.I.P
V.I.P
Kontakt:

PostPostao/la Cani » pon kol 30, 2010 8:55 pm

Poruka me zbilja sokirala, medjutim kao sto rece Arci svi moramo pomoci oko pronalazenja toga ko je to poslao.Slazem se i sa ckaljom (ovdje ne branim SDA jer u mojim dosadasnjim komentarima sam jasno rekao da nisam "navijac" SDA) nego je neko mozda bas potpisao SDA da bi skrenuo sumnje u drugom smijeru.Ovi iz Austrije mogu pomoci ako prepoznaju broj ili postoji vjerovatno neka stranica u Austriji preko koje mozes pronaci vlasnika tog broja.Uglavnom takve niske i prljave poruke zbilja ne vode nicemu.Komso Arci znam da ti je poruka pogodila, ali opet ima ona narodna "gledaj KO ti kaze a ne STA ti kaze" Hvala i Edinu za super pjesmu koja je kao stvorena za ovu temu.

StariGrad
Trudbenik
Trudbenik

PostPostao/la StariGrad » uto kol 31, 2010 4:28 am

Totalno bolesno i odvratno taj Text!! ..oko toga se netreba diskutirat uopste!!

..SAMO TREBA 2 pitanje postaviti a to su:

1. kome smeta arci?
2. da li se moze naci ko je to poslao?

..odgovor na drugo pitanje, NEE - nemoze se nikad saznati i naci ko je to poslao ako to posiljac ne zeli! Jer kako lako doci do neke kartice u austriji je sasvim jednostavno, mnogo primjere ima.. ..primjer jedan: odes na bezinsku pumpu, uzmes broj i nigdje se neregistruje, sa tim brojem posalje se poruka ili izvrsi poziv i to bi bilo to, kartica se baci ...to bog vise nemoze pronaci ko je to pisao i poslao a kamoli policija! A ujedno, ovo kad bi preveli text Njemcima, ova poruka je vise UVRIJEDA nego prijetnja - tako da je smijesno petljanje policije!!

A odgovor na pitanje broj jedan, ..to nezna niko - mislim ni da sam Arci nezna to, kome on to smeta!!

Ali u svakom slucaju komso Arci, nedaj se i neuzbija se - budala ima na cijeloj planeti ..nek pisu sta hoce - to su ti sve fukare, a fukare su bile uvijek fukare i ostati ce uvijek fukare!

Pozz
Bosna Bosancima!

Nisad-Sisko-Jakupovic
Početnik
Početnik

PostPostao/la Nisad-Sisko-Jakupovic » uto kol 31, 2010 8:42 am

Volio bih da mogu pomoci Arciju da ovakve stvari prevazidje i kad bih imao mogucnosti da mu olaksam da "prevari" ovo..............ali iskren da budem i nakon dva dana nisam ni sam uspio "svariti" ovo iako fizicki nemam veze s tim i uvrede nisu meni namjenjane(samo Arci zna kakve sve misli ga bude nocu i pitanja koja sebi sigurno postavlja cijelo ovo vrijeme).
Bilo bi sasvim pogresno automatski povezati ovu poruku sa SDA( a tesko da cemo ikad znati istinu), mozemo manipulisati s tim do besvjesti i dalje ce to biti samo manipulisanje ali sto mi je palo u oci je nesto sasvim drugo------ Blaz 1992 kojeg svi znamo da je bio jedan od glavnih glasnogovornika SDA stranke "ukazuje" nam da nesto nestima u toj stranci( jos prije par sedmica je bio uvrjedjen jednim mojim komentarom o SDA a danas i sam "progovara" o nekim pojedincima i njihovom nacinu rjesavanja odredjenih zbivanja u stranci i u drugim segmentima javnog djelovanja "pojedinih" iz SDA)

Sto se tice policijske istrage iako se slucaj vodi kao verbalni delikt ipak s obzirom na materijalni dokaz (poruka) lako je utvrditi tacno mjesto i vrijeme slanja poruke a cak i ako se radi o privremenoj SIM kartici postoji velika mogucnost da se nadje mjesto prodaje koje je uglavnom pokriveno kamerom koja osigurava objekat.

Redzic
V.I.P
V.I.P

PostPostao/la Redzic » čet ruj 02, 2010 2:16 am

Meni je malo cudno da se jos nije oglasio niko od zvanicnika SDA i ogradio od ovih bljuvotina i mislim da ne treba iskljuciti povezanost ovog
manijaka sa odredjenim "radikalima" iz SDA. Normalno bi bilo da se SDA javi na bilo koji nacin.
Kakvim se metodama sluze u zadnje vrijeme mene ne bi iznenadilo da je ovo dirigovano bas iz odredjenih krugova SDA.
Svojim ukupnim radom, ukljucujuci i poslanicki mandat u Skupstini opcine, Arci je postao sinonim za posten, objektivan i predan rad. Arci je po mom misljenju najposteniji i najkompletniji politicar u Kozarcu i treba ga isprepadati da se odmakne od izbora kako bi teren bio sto cistiji za manipulante. Poznavajuci Arcija ubjedjen sam da ga ovo nece pokolebati i mislim da je dobro postupio sto je ovo iznio. Uvjeren sam da su sile mraka ovim zaglibile jos dublje u svoju pomrcinu i da ce to glasaci znati cijeniti najvise zbog svoje dobrobiti.

Natrag na “Kozarac sve o Carsiji”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 25 gostiju.