SMS prijetnja

Ovdije ide sve sto je vezano za Kozarac

Moderator/ica: Aaly

Arman
Forum beg
Forum beg

PostPostao/la Arman » čet ruj 02, 2010 10:04 am

Braco, nema ovaj sms mnogo veze sa predstojecim izborima, ovdje se vise radi o "kekama"...ili ti u prevodu, neravnomjerna raspodjela drustvenih dobara...

Blaz1992
Početnik
Početnik

PostPostao/la Blaz1992 » čet ruj 02, 2010 12:13 pm

Braco, zvanicnik sam SDA i kroz svoj komentar sam se vec ogradio i osudio ovakav istup. Od kojeg "idiota" je ovo doslo to ne znam, ali ako saznam sigurno cu oglasiti bez obzira na stranacku pripadnost, ovo prelazi sve granice.
Selam ipozdrav Mesud Blazevic

MERSI
Početnik
Početnik

PostPostao/la MERSI » čet ruj 02, 2010 9:04 pm

dragi boze da li je moguce da vec zaboravljamo sta nam se desilo i da se trebamo zafaljivati bogu sto smo ostali zivi.Danas kad ocekujemo presude za nase ubijene pojavi se neko ko svom covjeku prijeti zalosno i bjedno,umjesto da smo svi zajedno i da nas kozarac postane ono sto zasluzuje budala se nade i postenog covjeka vrijedja.Ocito taj i nezna ko je ARCI.On je jedan od najposteniji ljudi u kozarcu koji se toliko trudi da nasoj djeci bude bolje a tako mu se vraca,trebamo zafaliti bogu sto nam je podario takog skolovnog covjeka koji ima karaktera i koji radi sve na posten nacin ali danas uspjevaju oni koji muckaju.Drzi se ARCI i nedaj da te iko unisti svi smo uz tebe a dragi ce bog dati svakom sta zasluzujev a necije pogrdne rijeci necemo dati da te uniste ZIVIO TI NAMA STO GODINA I AKO BOGDA DOVEO OVO SVE U RED I POKAZAO KO JE PRAVI KOZARCANIN

malicar
Početnik
Početnik

PostPostao/la malicar » pon ruj 06, 2010 12:07 pm

Armane, SMS nema veze sa izborima, ali moras priznati da se ovakve poruke ipak najvise pisu uoci samih izbora, pa se tvoja konstatacija nebi mogla bas olako prihvatiti. Da je Arci sutio o nekim stvarima, vjerovatno nebi dobio ovakvu poruku, a i on je o tome progovorio (oli ti se raspisao), jer ne voli laganje i nepravdu, kojom obiluju sve kampanje, pa i ova. Primjetio sam da je Arci davao svoje komentare najvise onda kada se njega pokusalo lazima blatiti, kako bi se zakljucilo, pa svi su oni isti, a eto neki su nesto ucinili, pa cemo za njih glasati. U Arcijevim komentarima nikada nije bilo uvreda niti izmisljanja i sada covjek zbog svog postenja trpi ovakve uvrede i nenormalne prijetnje, kako bi ga se "usutilo", jer njegova iskrenost smeta ovima koji su po svaku cijenu naumili da postanu poslanici. Rad na mnogim sadasnjim projektima je mogao biti aktuelan i mnogo ranije, a na te nelogicnosti reaguje Arci, mada vjerujem da je on i srcem i dusom za sve dobro sto se uradi u nasem Kozarcu, bar je to dosadasnjim zalaganjem pokazao, a ipak to njegovo zalaganje traje od povratka 2000. godine do danas. Sada ce neko uzeti brisu i to sve izbrisati, pa kobi normalan sutio i to prihvatao.

Natrag na “Kozarac sve o Carsiji”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 21 gost.