SMS prijetnja

Ovdije ide sve sto je vezano za Kozarac

Moderator/ica: Aaly

arci
Forum manijak
Forum manijak

SMS prijetnja

PostPostao/la arci » ned kol 29, 2010 9:28 am

slika

Dugo sam razmisljao dali ovo da podijelim sa vama i ocijenio da ce mi sa vasim komentarima na ovo, ipak biti lakse podnijeti i ovaj vid "transparentne" komunikacije, cega se, moram priznati, nisam nadao. Vjerovatno sve ovo moram prezivljavati samo zato sto drugacije mislim, govorim i pisem od onih koji su spremni i na ovo....ARCI.....

arci
Forum manijak
Forum manijak

PostPostao/la arci » ned kol 29, 2010 10:11 am

Ja se izvinjavam ako ne mozete vidjeti fotagrafiju na postavljenom linku, taj problem ce akobogda rijesiti moj komso, a do tada bih htio napisati jos koju recenicu i podstaknuti sve one koji imaju slicne probleme i dobijaju prijetece SMS-ove, email-ove ili na neki drugi nacin prijetnje, da se jave kako bi i ovaj kozaracki problem pokusali objelodaniti.
Kozarac ne zasluzuje da bude nesigurno mjesto zivljenja i da ljudi prijete jedni drugima, samo zbog toga sto onaj drugi drugacije rezonuje i to kaze tamo gdje se treba reci ili to napise tamo gdje ljudi trebaju to da procitaju ili uradi onako kako misli da je najbolje u datom trenutku.
Po cemu sam evo ja zasluzio da dobijem ovakav SMS? Sta je cilj onoga koji se odluci na ovakav korak i koliko je on prvo covjek, pa tek onda CLAN SDA, Kozarcanin ili da ne kazem brat musliman? Po sadrzaju poruke i po poznavanju moje prorodicne situacije, bi trebao biti sve ovo sto ja napisa. Moje pravo je da sumnjam i predam organima koji su duzni da ovo istraze, bez obzira sto je prijetnja stigla sa austrijske numeracije telefonskog prikljucka. Policija nece rijesiti ovaj problem, nego mi sami, ne cuteci o njemu, nego objelodanjujuci svaku od ovakvih prijetnji, kako bi se sto jednostavnije stiglo do posiljalaca ovakvih gadosti i nekulturnih sadrzaja. Nije jednostavno ovo objelodaniti, ali morate priznati da sutnja i prelazenje preko ovakvih stvari daje dodatne motive ovim destruktivcima i oni ovakve stvari i dalje pripremaju i rade, a da za to ne snose nikakve posljedice.

Dragi moji Kozarcani, kako mnogi napisu, i borba protiv ovog je borba za normalan Kozarac i sve ovo bi super leglo u temu koju je SVABO zadnju izbrisao, kojoj bi po naslovu i ovo pripadalo (cini mi se da se zvala otprilike STA MI SVE MOZEMO ili slicno). Zato sve buduce komentatore na ovoj temi molim da prije nego sto nesto napisu dobro vagnu, kako i ova tema nebi dozivjela sudbinu prethodno obrisanih. Ove prijetnje treba da zabrinu sve nas i da o njima zauzmemo pravi stav, jer one su neprihvatljive bez obzira od koga dolaze i kome su upucene..........ARCI...

fila
V.I.P
V.I.P
Kontakt:

PostPostao/la fila » ned kol 29, 2010 10:56 am

Selam.Insan bise morao dobro ismijati na ovakav potez jednog degenerika,koji evo i na ovaj naci privlaci paznju da ima:hendi,ili kako neki zovu mobilni tel.Jer da nema nebi mnogi znali kakvi sve ima kako se nisko spustaju dabi izgledali veliki neki od ovakvi ooba mogu daleko da doguraju u blato jer tamo i pripadaju.
Allahu, oprosti mi, smiluj mi se, uputi me, sačuvaj me, opskrbi me.

http://dl7.glitter-graphics.net/pub/709 ... lrwztk.jpg

Fazlic58
Kozaracki Forumas
Kozaracki Forumas

PostPostao/la Fazlic58 » ned kol 29, 2010 11:12 am

mislim da ti Fila nisi nimalo u pravu sto podrzavas ovako nesto sto ljudi salju preko telefona .
Mislim da uopste nije ljudski a pogotovo muslimanski i jos u doba ramazana a i sam si veliki vjernik.
Fazlic

iznogud
Forum manijak
Forum manijak

PostPostao/la iznogud » ned kol 29, 2010 12:05 pm

Arci, za ovo treba ukljuciti austrijsku policiju.Ovo je cista prijetnja i za ovo se ide u zatvor.
Da Bog da crk'o rock-n- roll kad ga svako svira.

malidiv
Forum manijak
Forum manijak

PostPostao/la malidiv » ned kol 29, 2010 12:08 pm

Prvo su došli

Kada su nacisti došli po komuniste,
ja sam ćutao;
jer nisam bio komunista.

Kada su zatvorili socijaldemokrate,
ja sam ćutao;
jer nisam bio socijaldemokrata.

Kada su došli po sindikalce,
ja se nisam pobunio;
jer nisam bio sindikalac.

Kada su došli po mene,
nije preostao niko da se pobuni.

Martin Niemöller

arci
Forum manijak
Forum manijak

PostPostao/la arci » ned kol 29, 2010 12:22 pm

Ramulicu, hvala za ove stihove, jer se uklapaju u ovu temu...........ARCI....

Ferid
V.I.P
V.I.P

PostPostao/la Ferid » ned kol 29, 2010 12:31 pm

Stvarno sam ostao bez teksta. Jos sam zatecen licnim napadima ali bas ovakve stvari su presle sve ljudske norme.Arci znam kako se osjecas a isto mislimko i Hase ovakve stvari treba prijaviti nadleznim organima ima interpol pa nek trazi.

malicar
Početnik
Početnik

PostPostao/la malicar » ned kol 29, 2010 1:20 pm

Fila, ja iz tvog komentara ne mogu da zakljucim ko je degenerik, onaj ko napisa ovakvu prijetecu poruku ili onaj ko ju je primio, pa je ovako obznanio? Mozes li nam pojasniti svoj stav i smijanje za nesto sto nimalo nije smijesno?

fila
V.I.P
V.I.P
Kontakt:

PostPostao/la fila » ned kol 29, 2010 1:39 pm

Selam kao prvo neznam kojim jezikom sam pisao pa dase ne razumije,drugo degenerik se odnosio na onog koje uputio poruku a ne na onog koje primio.Trece sa ovakom porukom onaj koje poslao mislim da nema drugaciji pristup da eto prijeti ili upozorava arcija na neku prijetnju posto se poruka odnosila na arcija.Dali je osoba koja je poslala poruku ima nesto sa Arcijem privatno ili u odnosu u strankama to naj bolje zna arci.
Allahu, oprosti mi, smiluj mi se, uputi me, sačuvaj me, opskrbi me.

http://dl7.glitter-graphics.net/pub/709 ... lrwztk.jpg

hutko
V.I.P
V.I.P

PostPostao/la hutko » ned kol 29, 2010 1:49 pm

Sramota i za svaku osudu,Arci nemoj ostati na tome bas olako ,ovo je za Policiju i da se utvrdi koja je to Hrnjaica...
//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

S-V
Forum beg
Forum beg

PostPostao/la S-V » ned kol 29, 2010 2:17 pm

Nisko i BESTIDNO,nije ljudski bez obzira o kom se radi a ako mene pitate ni MUSKI.ZALOSNO....

AdsBot [Google]

PostPostao/la AdsBot [Google] » ned kol 29, 2010 2:44 pm

Sellam,

sramota je i bez pardona ova poruka, ko god da je poslao Musliman nije, niti Kozarcanin mah nije to Insan.

Mozda te Arci neko zeli da navede na neku zamku, mozda taj zeli suprotno i nema veze s SDA, to je sigurno neki cetnik 100%.

Objavi te ovaj broj pa poslacemo mu Bajramsku Cestitku :)

abazpoljak
Forum manijak
Forum manijak

PostPostao/la abazpoljak » ned kol 29, 2010 3:36 pm

Kad sam procitao ovu poruku, nisam mogao vjerovati da se ljudsko bice moze spustiti na ovako nizak nivo! Znam da je u pred. kampanji dozvoljeno iznositi "prljavi ves", ali vrijedjati i psovati, e to je vec odraz primitivaca. Arci, nek si ovo objavio da znamo kakvih nas sve ima. SRAMOTA! :oops:

kapo
Forum beg
Forum beg

PostPostao/la kapo » ned kol 29, 2010 5:04 pm

Grozno, odvratno, drsko, pokvareno, ama ostavi me bez rijeci...... Mozemo da se mrzimo, da se ne podnosimo, da imamo razlicita stranacka opredjeljenja, razlicite vizije o zivotu i jos bezbroj razlika ili slicnosti ali ovako necijoj familiji, necijoj majci ili djetetu prijetiti prelazi svaku granicu normale.... Tuzno da ne moze biti tuznije...

Natrag na “Kozarac sve o Carsiji”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 18 gostiju.