Optimisti2004 Kozarac

Ovdije ide sve sto je vezano za Kozarac

Moderator/ica: Aaly

svabo
Glavni i odgovorni
Glavni i odgovorni
Kontakt:

Optimisti2004 Kozarac

PostPostao/la svabo » ned lip 27, 2010 3:00 pm

Zadnjih dva mjeseca radili smo na "preseljenju" Fondacije Optimisti 2004 iz Holandije u "maticu" Bosnu i Hercegovinu, odnosno Kozarac.

O Optimistima2004 mislim da ne trebam puno govoriti na kozarac.ba, kao i dosta stvari u Kozarcu iz tog perioda, 2004. godine pokrenuti su idejama sa ovoga foruma, konkretno tada, radilo se o renoviranju skolskog igralista i izgradnje kosarkaskog terena, tada smo, Satko i ja ganjajuci sredstva za taj projekat, kod ambasade Holandije u Sarajevu, odlucili osnovati fondaciju Optimisti 2004 koja bi bila daljnji nosilac tog projekta...

Tada je odluceno da se fondacija registruje u Holandji sto je i uradjeno i od tada, Satko je uz podrsku raje iz dijaspore, uspio do sada uraditi dosta projekata i podrzati dosta drugih stvari vezano za Kozarac, tako da su Optimisti 2004 bez sumnje dali velik doprinos nasoj zajednici...

U maju ove godine, odluceno je da se Optimisti 2004 "presele" u Bosnu i Hercegovinu, odnono Kozarac i da svoj buduci rad nastave sa sjedistem u carsiji...

Zadnja dva mjeseca radili smo na pripremi papirologije i Osnivacke Skupstine udruzenja Optimisti 2004 godine, koja se odrzala u Kozarcu 21. juna 2010.godine.

Za predsjednika Skupstine, koju su cinili 33 clana osnivaca udruzenja, izabran je Refik Hodzic

Skupstina je izabrala i Upravni odbor od 5 clanova i usvojila Statut udruzenja..

Za clanove Upravnog odbora izabrani su:

-Ervin Blazevic; predsjednik
-Suad Kahrimanovic; zamjenik predsjednika
-Edin Ramulic; clan
-Mersad Fazlic; clan
-Kemal Susic; clan

O svemu ovome, kao i buducim planovima Optimista2004 bice, naravno, opsirnije informisano putem www.kozarac.ba , kao i oficijelnom www.optimisti2004.com stranicom...

Ovim putem zelim da informisem o ovim desavanjima sve one clanove koji su dosada ucestvovali u akcijama Optimista2004, i da naravno ponudim spremnost za daljnju saradnju, kao i sve druge koji zele da se ukljuce i budu aktivisti Optmista 2004 u realizaciji nasih projekata...

Osim rjesavanja birokratskih stvari i uredjenja kancelarije, udruzenje trenutno radi na dva projekta, a to su organizacija tradicionalnog 7. turnira "Amir Kljucanin", koji treba da se odrzi u sklopu manifestacije "Dani Kozarca" od 27.do 29. jula 2010.godine, kao i postavljanju velikog vanjskog saha, koji je Satko nedavno dovezao u Kozarac....

Posto, kao sto sam to vec rekao, ne stignem o svemu ovome opsirnije pisati, nadam se da cu ubrzo uspjeti sve to objasniti u Jutarnjem tracu i da cemo dalje nastaviti da budemo aktivniji i u samom informisanju sire javnosti o aktivnostim Optimista2004 Kozarac...

Svi oni koji zele da budu buduci aktivisti udruzenja Optimisti 2004 mogu se javiti, radi vise informacija na E-mail: [email protected] ili na [email protected]

Tu sam i da odgovaram na eventualna pitanja :)
"Svi se Allahovog uzeta cvrsto drzite i niposto se ne razdvajajte."

kapo
Forum beg
Forum beg

PostPostao/la kapo » ned lip 27, 2010 5:49 pm

Odlican potez! Neka je sretno i hairli. Tu smo, uz vas! :wink:

hutko
V.I.P
V.I.P

PostPostao/la hutko » sri lip 30, 2010 1:33 pm

Zelim vam puno srece u radu...imate moju podrsku!!!
//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

Fazlic_S
V.I.P
V.I.P

PostPostao/la Fazlic_S » sri lip 30, 2010 3:09 pm

Puno srece, strpljivog rada i uspjeha Vam od srca zele Kozarcani Grand Rapidsa.

Sanel

Natrag na “Kozarac sve o Carsiji”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 29 gostiju.