Dani Kozarca 2010

Ovdije ide sve sto je vezano za Kozarac

Moderator/ica: Aaly

iznogud
Forum manijak
Forum manijak

Dani Kozarca 2010

PostPostao/la iznogud » čet vel 25, 2010 7:26 pm

Vidim na raznim temama na Forumu da vec ima nekoliko prijedloga za Dane Kozarca.Mozda da ih ovom temom skupimo na jedno mjesto.
Dakle: Ko?Sta?Kako?Gdje?Kada?

Vatrogasci,ako Bog da,opet prave ''Groznicu''.Gdje i kada???...dok se cujem sa nasim vatrogascima dobicete i ove informacije.
Da Bog da crk'o rock-n- roll kad ga svako svira.

svabo
Glavni i odgovorni
Glavni i odgovorni
Kontakt:

PostPostao/la svabo » čet vel 25, 2010 8:51 pm

Kosarkaski turnir Amir Kljucanin bi takodjer trebao biti, datum jos uvijek nije odredjen, mozda ne bi bilo lose cuti komentare...
"Svi se Allahovog uzeta cvrsto drzite i niposto se ne razdvajajte."

Ferid
V.I.P
V.I.P

PostPostao/la Ferid » čet vel 25, 2010 9:53 pm

Ove godine cu sigurno organizovati turnir za djecu do 12 godina na skolskom igralistu a i vjeciti derbi Dijaspora -FK Bratstvo,Datum cu ugovoriti sad kad odem dole. Ferid-leka

svabo
Glavni i odgovorni
Glavni i odgovorni
Kontakt:

PostPostao/la svabo » čet vel 25, 2010 10:03 pm

Onda bi mogli poceti pisati, pa kako se dogovorimo:

Pocetak manifestacije (predlazem da to uzme KUD Kozara na sebe a probu ce imati sad u subotu... uz Savjet MZ Kozarac)

Groznica Subotnje veceri (DJ Iznogud & VD Kozarac)

Dijaspora- Bratstvo (Ferid, Surda & FK Bratstvo)

turniri:

kosarka (Optimisti & Kz.Ba & sponzori :))

fudbal ( Ferid & FK Bratstvo)

ostaje otvoreno pitanje organizovanja "Svjetskog turnira" a dobio sam informacije da bi tako nesto mogli imati na stadionu OFK Mrakovica u KOzarusi (sav prihod isao bi za SO Krkice)

Transferzala 2010 (Planinari Kozarca, ove godine trebali bi je organizovati u spomen na naseg dragog hamdiju Hodzica, ovo je samo prijedlog)

Motorijada ( da ih ne zaboravimo, a pretpostavljam da ce se desiti...)

dalje ostaje da se dopunjuje kao sto je KORA ili mozda neka promocija, knjizevno vece i slicno...

Kostur se nazire, treba sad dogovoriti datume i organizatore, ovaj put smo na vrijeme krenuli sa pripremama, klima i nije tako losa i nadam se da cemo uspjeti realizovati ih i ovaj put...

do nas je sada, kako cemo se dogovoriti...

stelica73
V.I.P
V.I.P

PostPostao/la stelica73 » pet vel 26, 2010 11:46 am

Vidi ako mozes da turnir u kosarci bude izmedju 25.-30. 07. Da nemoram extra za vikend da dolazim !!!!

svabo
Glavni i odgovorni
Glavni i odgovorni
Kontakt:

PostPostao/la svabo » pet vel 26, 2010 11:54 am

Sto se mene tice, turnir ce biti kad vama najbolje odgovara, ali ja to ne mogu znati ako ne bude vise kometara, odosno prijedloga, kako bih mogao odrediti najbolji datum...

Evo prvi prijedlog za turnir:

23.(petak)-25.(nedelja) juli 2010. godine

stelica73
V.I.P
V.I.P

PostPostao/la stelica73 » pet vel 26, 2010 12:54 pm

To bi bilo super, taj termin odgovara.Ali nek bude kako vecina odluci.

svabo
Glavni i odgovorni
Glavni i odgovorni
Kontakt:

PostPostao/la svabo » pet vel 26, 2010 2:58 pm

Pokusacu preko OU Mladost da organizujemo tradicionalnu K.O.R.A. (Kozaracku omladinsku radnu akciju) na Staroj pilani, a nakon nje, drugi neki dan da organizujemo okupljanje clanova kozarac.ba uz jednu rostiljadu na Staroj pilani i otvoreni forum, kuda i kako dalje sa stranicom, i jos nekim aktuelnim pitanjima vezano za Kozarac i zivot u njemu...

Trebamo vidjeti koji je to period kad nas je najvise u carsiji ali isto tako napraviti vise desavanja na raznim mjestima u duzem vremenskom periodu, tako da i oni prvi koji dolaze sudjeluju, takodjer kao i oni koji kasnije dodju u Kozarac?

AdsBot [Google]

PostPostao/la AdsBot [Google] » pet vel 26, 2010 10:05 pm

Sellam,

Dosad nisam nikad stigao na K.O.R.A ostaricu a necu ucestvovati, a volio bi dok sam jos mlad.

Rostiljada dobra ideja.

Ja bi organizirao u periodu od 22jula do 8 augusta jedan dan da se izabere ako bude zainteresovani Turnir u stolnom tenisu u prostorijama SOLAK GYM u shoping Centru SEEN.

Jednog ljeta smo igrali i bilo nas je 15tak, cak je bilo i nagrada, mislim reket i 30maraka za 1 mjesto.

Nadam se da ima zainteresovani pa da se dogovrimo oko datuma da se nepoklapa s drugima i da nas moze sto vise biti.

Moglo bi se napraviti pojedinacni turnir, pa mogu i parovi ima vise mugucnosti nije frka nikakva.

Makzus sellam svima..
Zadnja izmjena: AdsBot [Google], dana/u pet vel 26, 2010 10:40 pm, ukupno mijenjano 3 puta.

iznogud
Forum manijak
Forum manijak

PostPostao/la iznogud » pet vel 26, 2010 10:11 pm

Evo jos jednog turnira, bravo Kozarcanin
Da Bog da crk'o rock-n- roll kad ga svako svira.

abazpoljak
Forum manijak
Forum manijak

PostPostao/la abazpoljak » sub vel 27, 2010 12:40 am

Posto nisam sportski tip, ja navijam za rostiljadu, ako mi ovi cafiri odobre godisnji kad sam, i koliko trazio. :wink:

ograda
Početnik
Početnik

PostPostao/la ograda » sub vel 27, 2010 10:49 am

Svidja mi se Svabin prijedlog oko skupa clanova stranice Kozarca ba.Misljenja sam dabi trebalo svake godine dase organizuje jedan ili dva skupa clanova godisnje.Trebalo bi sprovesti anketu clanova kada ce ih biti najvise u Kozarcu.Ti skupovi bi se pomogucnosti mogli odrzati u jednom lokalu uz muziku.Imamo nasih Kozarcana koji bi svirali i pjevali.Ulaz naplacivati i natom skupu clanarinu i donacije skupljati.Time bi se ova stranica mogla da obezbjedi da moze normalno da funkcionise.
A takodje mislim dabi mnogi clanovi zeljeli dase uzivo upoznaju i malo prodiskutuju.Jer vecina nase se nepoznaje.Selam svim clanovima Kozarca.ba.

emir
Početnik
Početnik

PostPostao/la emir » sub vel 27, 2010 11:04 am

Selam,
Bravo ograda,svidja mi se tvoj prijedlog ,a ja bi jos dodao da uradimo majice sa nikom,tako da tu noc svako svoju majicu nosi.A sto se tice pjevanja za Kozarac.ba ja se prvi prijavljujem.
Lijep pozdrav svima,
Emir

dada
V.I.P
V.I.P

PostPostao/la dada » ned vel 28, 2010 8:45 pm

Odlicni prijedlozi , ja bih samo preedlozila da te vece manifestacije se odrzavaju subotom , tako da i ovi iz blizih zemalja mogu doci i preko vikenda. A majice s nicovima bi bile super mada je to pomalo rizicno , ili da svako rezervise ili uplati unapred .pozdrav svima

harisco
Početnik
Početnik

PostPostao/la harisco » sri ožu 10, 2010 6:52 pm

Turnir u kosarci - zadnji vikend u julu - kao i svake godine. Vjerujem da vecina vec podrazumijeva tako nesto - na osnovu proslih godina.
Pozdrav!

Natrag na “Kozarac sve o Carsiji”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 10 gostiju.