Plavi i Zeleni

Ovdije ide sve sto je vezano za Kozarac

Moderator/ica: Aaly

Mirsoo
Početnik
Početnik

Stari grade,

PostPostao/la Mirsoo » ned pro 28, 2008 3:29 pm

Stari grade,oprosti ali moram reagovati na ovu tvoju bojaznost sta ce biti sa stranicom i reformom.Ti eto fala bogu zivis u njemackoj i imas nekakvu sigurnost za zivot,Pa zar do sad nisi svatio ili svatila da i ovi ljudi i njihova Djeca imaju pravo na zivot,a ne samo na prezivljavanje.Zar do sad niste svatili da ovi ljudi nemogu iz hobija uredjivati ovu stranicu nego moraju imati nekakav prihod.Zato pustimo ih neka rade nesto i za sebe i svoju obitelj.A naravno oni su radili i radice za nas.Selam svima i oprostite ako sam nesto napisao pogresno ja sam samo realan.

Cani
V.I.P
V.I.P
Kontakt:

PostPostao/la Cani » ned pro 28, 2008 9:55 pm

Prije mozda 2 godine bila je pokrenuta slicna tema o pretplati.Mozda ima i vise :).I tada sam imao neke svoje prijedloge ali mislim da tada Adminima nije to odgovaralo.I tada sam govorio da ljudima treba platiti za njihov rad,mogu oni gajretiti godinu i dvije al ne mogu citav zivot i ne trebaju da gajrete.Moj prijedlog je bio da ova stranica koja je "kicma" nase carsije moze da pomogne i drugim stvarima.Eto imamo 9000 clanova.Racunajmo da ce ostati samo 5% ili oko 500 ako se obrisu plavi i od plavih naprave "gosti".Gost bi mogli samo uci na glavnu stranicu,na sta god bi kliknuli dalje morali bi se prijaviti.Clanarina bi bila neka normalna od 10 km ali da te pare rasporedimo ovako: 2km za svabu,2km za Alyja,2km za vatrogasno,2km za FK Bratsvo,2km za ostale potrebe znaci bajramske paketice i ostali "crni fond",Znaci svako lako izracuna ako imamo nekih 500 clanova da je solidna mjesecna zarada 1000 KM za nase admine,da je 12 000 KM za vatrogasno veoma dobra pomoc,da je 12.000 KM za FK Bratsvo zaista dovoljna pomoc,i da je 12.000 km za bajramske paketice za nesretne slucajeve itd zaista solidna suma.Neka mi niko ne kaze de ne moze izdvojiti 10 KM maraka za ovakvu pomoc i da nasi admini ne mogu biti nezadovoljni sa ovakvom "platom".Ako je nekome zao dati tih 10 km koje ce pomoci i carsiji i nasim adminima onda zaista ne vidim razloga zasto bi adminima bilo zao uskratiti informacije koje nude na stranici.Da dodam troskove servera mogu da placaju ovi koji imaju psotavljene reklame na stranici,jer sma siguran da te reklame se ne postavljaju djaba.Sellam svim kozarcanima i kozarcankama u svijetu

fila
V.I.P
V.I.P
Kontakt:

PostPostao/la fila » pon pro 29, 2008 12:56 am

Do sad dati prijedloga ili misljenja u vezi stranice je dalo donekle dobar znak Zelenkapica,jer koliko je oni sto nisu zeleni a pomazu u svakom slucaju ovo stranicu i sam taj Kozarac.
Malo ko zna za takve i odma na startu neki zeleni su posli sa previse napuhanosti iznosit kontra komentare na osnovu drugi sto su se izjasnili, o samom svom misljenu sto znaci uzimaju sebi za pravo sto su zeleni.
Znaci treba nesto mjenjati al treba naci nacin na koji cemo sto vise imati na ovoj stranici.
A u zadnje vrijeme sve je manje ineresa jer narod ko narod sad eto ide vecina malte i po dva puta mjesecno u Kozarac tako da sto proviri ovde na starnicu to je samo iz znatizelje da vidi.
U svakom slucaju trebaju nam sve kozaracke starnice ne samo ova jer ako se svi ne grupisemo nista od nas.
Allahu, oprosti mi, smiluj mi se, uputi me, sačuvaj me, opskrbi me.

http://dl7.glitter-graphics.net/pub/709 ... lrwztk.jpg

kapo
Forum beg
Forum beg

PostPostao/la kapo » pon pro 29, 2008 9:37 am

Planiram svakako da ostanem clan ove stranice iz vise razloga. Volim Kozarac.ba, za mene je to prije svega jedan prozor u Kozarac, jedna od malobrojnih svijetlih tacki ovog virtuala. Kroz Kozarac.ba dolazim u kontakt sa meni dragom rajom, organizuju se razni aktiviteti, podrzavaju humanitarne akcije, stvaraju se udruzenja, radjaju se prijateljstva i da ne nabrajam vise. Svako od nas moze za sebe ispuniti sta mu i koliko Kozarac.ba znaci.

Meni licno nije tesko odvojiti odredjenu svotu novca da bih podrzala opstanak ove stranice i nadam se da ce tako ubuduce i da ostane. Kao sto jedna moja prijateljica rece: “ima Kozarac ovo i Kozarac ono ali je samo jedan Kozarac.ba”.

Ekipa Kozarac.ba je dokazala da moze i da zeli da radi a na nama je sada da pokazemo i dokazemo da smo sve ove protekle godine bili vrijedni njihovog rada i truda.

Zamislimo sebe da zivimo u Kozarcu, da nismo zaposleni a imamo porodicu koju trebamo nahraniti i obuci a o skolovanju djece ili placanju penzionog da i ne pisem..Kako bi se osjecali i da li bi u tom slucaju i dalje osjecali potrebu da volontiramo? Isto tako se trebamo zapitati kako mi kao clanovi jos mozemo da doprinesemo da se poboljsa rad ove stranice.

nido2
V.I.P
V.I.P
Kontakt:

PostPostao/la nido2 » pon pro 29, 2008 8:46 pm

"Svi se Allahovog uzeta cvrsto drzite i niposto se ne razdvajajte."

Satko
V.I.P
V.I.P
Kontakt:

PostPostao/la Satko » uto pro 30, 2008 1:37 pm

Vjerujem da Kozarac.ba moze i bolje i pametnije nastaviti dosadasnji rad.
Ova stranica je, o tome sam vec pisao, osim samog povratka i ponovne izgradnje najvaznija stvar koja se desila Kozarcu nakon rata. Povezala je i (sto je najvaznije) ujedinila Kozarcane sirom svijeta, odigrala vaznu ulogu prilikom velikog broja humanitarnih akcija i postala medium broj 1 kako za politicki, tako i za onaj 'obicni' zivot.

Da je malo zastalo, jeste. Razloga je vise, od kojih po meni 3 najvaznija (redoslijed proizvoljan): smanjenje broja Jutarnjih traceva, nacin komuniciranja na forumu (dugo sam mislio kako da nazovem bezobzirnost, brutalnost, 'seljakluk' (ovime ne zelim vrijedjati one prave seljake, vec koristim nasu, poznatu rijec za 'ljudsku glupost i neotesanost') i neku tesku potrebu za 'verbalnom pobjedom' pri postavljanju teksta) i na kraju jedan opsti umor koji se malo po malo uvukao u nas sviju.

Valjda nista na ovom svijetu ne traje vjecno i uvijek istim intenzitetom. I motor ima svoje brzine, covjek dobre i lose godine zivota i dobre i lose momente, godina 4 godisnja doba...Zato ne treba ni ocekivati da ce zivot na stranici uvijek biti isti i jednako obiman i zanimljiv. Ali, da je dosao momenat da se nesto mijenja, u to sam i ja siguran.

Nakon ovog (u mom stilu ;)) poduzeg uvoda, da se izjasnim po pitanju buducnosti Kozarac.ba

Sto se tice clanova mislim da bi ukidanje 'plavih' bio pogresan potez iz vise razloga. To bi podijelilo clanove i Kozarcane, a upravo je jedinstvo jedan od najvecih rezultata stranice do sada. Osim toga, pristup stranici svih novih clanova bi bio uvjetovan placanjem, a svi ti novi, posto su novi, ne bi znali sta kupuju i teze bi se odlucivali na uclanjivanje i pristup. 'Zeleni' bi se time samo smanjivali umjesto umnozavali. Po meni, stranica treba da bude 'otvorena', da bude spona, a ne zatvoreni klub za grupu ljudi, koliko god ona velika bila. I jos jedna bitna stvar. Ovih 9000 clanova (koliko god bilo duplih i onih koji vise ne dolaze) su postali tanker koji mora polako da manevrise i mijenja pravac. Prebrze i drakonske odluke kao ukidanje svih plavih ga mogu prevrnuti.

Sto se tice udruzenja, kako god da se ova ideja nakon ove diskusije nastavi, treba je prvo 'prokuhati' i dobro smisliti sta ce biti ciljevi, nacin rada, odnosi Udruzenja i stranice itd. prije nego sto se s time pocne. Za to treba vremena, dogovora i, nakon obimnih priprema, sastanak, tj. skupstina s velikim brojem clanova.

Sto se tice ciljeva, mislim da je od humanitarnih akcija, vazniji jedan drugi.

S obzirom na losu situaciju u opstini Prijedor, pogotovo kada se radi o pravima povratnika i nacinu rada i organizacije 'probosanskih' stranaka, mislim da bi Udruzenje Kozarac.ba imalo najveceg smisla kada bi postalo 'savjest' Kozarca. Ne mislim da bi se Udruzenje trebalo direktno upustati u politiku i politicke igre, ali bi trebalo (puno vise nego do sada stranica Kozarac.ba) pratiti rad politickih stranka (kako 'nasih' tako 'srpskih'), rad opstinskih institucija i odlucno djelovati. Kako pisanjem (na stranici, ali i sire), tako djelovanjem (protestima i razgovorima s odgovornima). Iskreno receno, vjerovao sam da ce NGI biti ta inicijalna kapisla za pocetak politickog osvjescivanja Kozarcana, zato sam je i bezuslovno podrzavao od samog nastanka do izbora, medjutim dosadasnji rad stranke (bar iz ove moje perspektive) ukazuje na nesto drugo (o tom drugom prilikom). Svjestan sam da Udruzenje Kozarac.ba ne treba i ne moze biti stranka ili zamijeniti bilo koju stranku. Ono sto zelim reci je da se organizovana 'opozicija', moze pokrenuti i na druge nacine, osim politickog. Dokaz za to je rad Udruzenja Izvor, rad i pisanje Edina Ramulica, pa i rezultati novoosnovanih Udruzenja Logorasa Kozarac i Prijedor '92 i drugih NVO u regiji.
A najbolji dokaz da je tako nesto jos uvijek potrebno je cinjenica da do danasnjeg dana, 10 godina nakon povratka, Kozarcani po Banja Luci, Prijedoru, kod Mittal Steel-a, itd. jos uvijek moljakaju za financijsku pomoc za Vatrogasno drustvo i novi Vatrogasni dom, a pomoc uglavnom nalaze preko Kozarac.ba.

I za 2009. godinu VD Kozarac nije u budzetu opstine (izvor: malidiv), a imamo eto 8 'nasih' odbornika i staru, novu predsjednicu Skupstine opstine. To je diskriminacija i rat mirnodopskim sredstvima.

Koristim ovu priliku da pozovem vatrogasce Kozarca da u znak protesta izvedu mokru vjezbu na trgu ispred zgrade opstine, a prije toga pozovu sve bh. medije. Ako je potrebna pomoc u organizaciji, tu sam.

U svakoj imalo razvijenoj zemlji, nevladine organizacije 'nadopunjuju' politiku i organe uprave svojim prijedlozima, projektima, a cesto i kritikom. Vjerujem da je u danasnjoj BiH njihova uloga i veca i znacajnija i vjerujem da bi ovo bio najvazniji cilj novog udruzenja (naravno u sto vecoj mjeri u saradnji sa ostalim, vec postojecim).

Humanitarne akcije bi se trebale nastaviti. Bilo ih je dosta i smatram da su vazne, kako one 'velike', tako i one male. HO Jetimi je prestala s radom. Fondacija OPTIMISTI 2004 je nakon 5 godina rada na neplacenom godisnjem, a ocito je da brze humanitarne akcije imaju uspjeha i da su jos uvijek potrebne. Fond Solidarnosti nece pokriti sve ono sto clanovi ove stranice zele da pomognu. Osim toga, upravo kroz transparentnost na forumu, akcije su brze i ucinkovite.

Sto se tice rada same stranice i urednika, mislim da bi cesce javljanje, pogotovo s vijestima van carsije ili s vijestima o 'obicnim' ljudima stranici vratilo car i privuklo i sadasnje i nove clanove. Svabo je prije par godina cesto pisao o nasim privatnicima, o Kevljanima, Trnopolju, Jakupovicima i vidjelo se iz nekih komentara da to ljudima fali.

Mogao bih baciti jos par ideja o aktivnostima udruzenja, ali da ne duzim iovako dug tekst ;).

U svakom slucaju ostajem 'zeleni' clan, a nasim adminima zelim puno mudrosti, strpljenja i 'usi' za ideje i misljenje sviju.

Selam Kozarac
"Ima Bosne, beglerbeze i Bosnjana u njoj! Bili su prije vas i, ako Bog da, bit ce i poslije vas!" - Husein beg Gradascevic

"Ovako nesto je trebalo dozivjeti ali je jos bolje ovako nesto prezivjeti!"-dr. Eso Sadikovic, logor Omarska

svabo
Glavni i odgovorni
Glavni i odgovorni
Kontakt:

PostPostao/la svabo » uto pro 30, 2008 3:23 pm

Pa pokusacu nekako sazeti odgovor na nekoliko izneseni stvari u dosadasnjoj diskusiji, vjerujte da je meni najteze govoriti o ovoj situaciji, nekako se podrazumjeva da mi radimo i da informisemo "raju" da pomezemo i organizujemo druge, a nas (samim tim i mene) nigdje...

Drago je meni da je stranica postigla uspijeh, ali braco i sestre, kada se danas sa 35 godina u gusci pogledam, sramota je mene reci da je nemam za kafe, da nemam za gorivo itd. jer nisam ja balavac i trebao bih da radim, ali meni se eto (zbog mog nacina gledanja na nafaku) desi da nemam ni za kafe ni za cigara, a s druge strane nesto kao radim i bavim se s tim, i sto je najgore, moj je rad kao cijenjen...

Zasto bih onda ja imao motiva da radim? Pogotovo jos kad se na to doda sav taj krkanluk koji je u zadnje vrijeme poceo ispoljavati, i koji je poceo tjerati onu raju koja u biti voli i podrzava ovu stranicu...

Ja sam dosao u situaciju poput naseg Mase da jedan dan dodjem ovdje i napisem bismilahiirahmaniirahim i kazem da odlazim sa ovoga virtuala, ali ne zelim da se predam tek tako lako i bacim sve ove godine rada...

Sta to cini dobrom ovu stranicu? To smo svi mi koji je podrzavamo i koji smo aktivni na njoj, i ono sto je za mene najbitniji momenat, mi koji se druzimo zajedno kada se okupimo u Kozarcu, zbog toga ja se ne plasim obrisati plave clanove, jer (ovo je bezuvrede za vecinu plavih) oni i ne odrzavaju ovu stranicu... I nisu problem ti plavi, kao takvi, vec oni koji ovdje dolaze sakriveni iza maski i prave razdor medju nama...

"Sto se tice clanova mislim da bi ukidanje 'plavih' bio pogresan potez iz vise razloga. To bi podijelilo clanove i Kozarcane,"

Mislim da smo mi vec podjeljeni, i ako neko tamo negdje okuplja svoju raju, trebam i ja da vidim ko je moja raja, i ko je zadovoljan sa mojim radom, nacinom informiranja i svim ostalim sto cini ovu stranicu, i kao sto sam rekao, vise nece biti plavih i zelenih, jedna podjela manje...

Neki kazu, raja je sita i kozarac.ba i Kozarca i davanja stalno u neke akcije, sta bi bilo kada bi se reklo da sam i ja vise sit takve raje? Kakva je to raja, i da li je to uopste raja, posto nemamo jasnu definiciju raje.

Kada je rijec o udruzenju, stalno se pitamo kakva je svrha udruzenja, kakvi su ciljevi, pa zar nije samo ujedinjavanje nas koji koristimo internet i druzimo se putem ove tehnike jedan od ciljeva, zar samo odrzavanje i stvaranje uslova za rad nije jedan od ciljeva, na kraju pogledajte koliko se putem ove stranice u toku godine uradi posla, zar to nisu nasi ciljevi...

Ja znam da ce u prvi mah izgubiti sira javnost, zbog ogranicenja pristupa informacijama, ali ja u biti nista ne gubim, jer meni je isto pisati za vas 100 ili vas 1000, a i vama kao pojedincima je svejedno da li pored vas to cita jos neko...

Ja ovim nacinom pokusavam podici ovu stranicu na veci nivo, a za to trebaju i sredstva, ne samo za mene (ko sto to neki misle) vec jednostavno za sam rad i kvalitet stranice, ta sredstva bi se postigla jednim planskim trosenjem uz prikupljanje sredstva u jednom kvartalu recimo...

Sto se tice mogucnosti stvaranja novih clanova sto Satko npr. kaze:"Osim toga, pristup stranici svih novih clanova bi bio uvjetovan placanjem, a svi ti novi, posto su novi, ne bi znali sta kupuju i teze bi se odlucivali na uclanjivanje i pristup. Mislim da i to nije ovako, jer ima njih vec 9000 koji vec znaju sta se moze ocekivati na ovoj stranici i jedino ce biti problem kako olaksati novima pristup stranici, a to je vrlo jednostavno, javice se na mail i dati svoj pristanak da zeli biti clan i mi cemo mu napraviti akaunt...

Mozda idem previse u sirinu, ali mislim da ce se ovakvim pristupom imati jasni parametri koliko je ova stranica uistinu jaka, koliko ima svojih clanova koji je finansiraju i sta mozemo zajedno postici... Samim tim se stvaraju preduslovi za izabiranje inicijativnog odbora za formiranje udruzenja, svaki clan ujedno je i delegat i ujedno ima i pravo na pristup forumu i ucestvovanje u nasem zajednickom radu...

Ako ovaj projekat propadne, ja barem znam na cemu sam i necu se vise zavaravati u zivotu, trazicu posao u Austronetu ili Norbosu i imati standardan poso, kuca, dzamija zivot i citacu zajedno s vama ponekad kakve habere koji se prenesu, mozda i otvorim blog ako osjetim potrebu da se izrazavam na jedan ovakav nacin, mada vjerujte u biti meni to najmanje treba...

Kad se insallah, formira udruzenje, onda cemo kao takvi moci pomagati humanitarno i uticati na politicare i sve ono sto bi zeljeli a sto nemamo...

NIJO
Forum manijak
Forum manijak

PostPostao/la NIJO » uto pro 30, 2008 5:16 pm

Tako je Svabo reci u kome grmu lezi zec trebaju novci za rad i tebi se vise dzaba neradi.Meni je odmah bilo sve jasno zasto ono o humanitari to nije ni trebalo.A o 9000 clanova i jedinstvu to je prica za sebe jer kako gledam imaju jos dvije stranice preko 18000 clanova nebrojeci jos dvije pa oni koji nemaju internet pa djeca ima nas ko Kineza.A od takvih clanova nemas nista a od zraka se ne zivi.Ja se sa tobom podpuno slazem i jacu biti sa tobom i novim udruzenjem.Necemi biti nimalo zao da dam vise jer mi je stvarno stalo do ove stranice.A ono sto se voli spremno se i dobro platiti.Medzutim za veci novac ce se morati i bolje i raditi.Stranicu treba svakako reorganizovati i tako prilagoditi da bude vecina nas zadovoljna.Treba uvesti pravila igre na stranici slicne u fudbalu i za faulove davati zute kartone i zabraba igre na odredzeno vrijeme :lol: .Imam jedan prijedlog da ti Svabo das vrijeme svima nama do ljeta da se opredjelimo hocemo li biti clanovi udruzenja.A ti da od prvog januara das gas sa jutarnjim bar jedan nedjeljno i to naizmenicno iz svake Mjesne Zajednice.Ko nebude spreman da financira udruzenje za takve i netreba vise raditi.Mislim dabi bilo dobro da se uvedu dvije cijene za odrasle i za omladinu koja ide u skolu i neradi.Netreba ni jednoga plavoga zaliti ako radi sto ce biti izbrisan.Jer oni ionako koriste one druge koji placaju i omogucuju da ova stranica egsistira.

svabo
Glavni i odgovorni
Glavni i odgovorni
Kontakt:

PostPostao/la svabo » uto pro 30, 2008 6:10 pm

Gledaj Nijo, donekle si u pravu, jedino nacin na koji to prezentujes malo je tendeciozan, ali nema veze drago mi je da podrzavas inicijativu...

Grm jeste donekle u novcu, i to da ja u svom privatnom zivotu imam neku solidnu platu za posao koji radim, ako se od mene vec ovdje zahtjeva i ocekuje da radim i da ulazem sebe u ovo 24h sata na dan (bez subota i nedelja) itd. logicno je da i ja ocekujem da imam nadoknadu za to...

Ali nemoj misliti da je meni osnovni cilj novac, jer da jeste, davno bih Nijo ja napustio ovaj posao i isao trbuhom za kruhom, ja vjerujem u svoju nafaku, ja samo zelim da vidim sam sa sobom da li je moja nafaka ovdje, ako nije, da idem dalje...

Ne mogu reci da nema podrske i da mi i ne zaradimo na ovoj stranici, ali kad bih kao u kakvoj normalnoj firmi pogledali sve troskove itd. vidjeli bi koliko mi u stvari zaradjujemo a koliko u biti volontiramo i dajemo svoj neki drustveni doprinos zajednici...

Kada kazes da za novac treba bolji rad, ne cini ti li se da smo do sada vise svirali nego sto je bilo para, i da u stvari to upravo sad i zelimo, koliko para toliko muzike...

Mozda sve ovo zvuci pregrubo, ali i mene vrijedja mnogo toga i zbog svega toga sam i krenuo ovako...

Razlika ove u odnosu na predhodne diskusije vezane za kozarac.ba, koje su se otvarale na ovom forumu, jeste u tome da sam donio odluku da idem u tom pravcu, i ovaj put ne trazim samo misljenje vec i podrsku, ovo vise i nije samo moje misljenje, ja ovdje razgovaram sa clanovima koji uplacuju pretplatu za iducu godinu i za sad, nakon razgovora u zivo, podrzavaju ovaj projekat...

Plavi clanovi ce moci pozeleniti do 1. aprila, nakon toga nestaju sa stranice, i ovo je cisto da se konacno uspostavi red, nakon sto se vidimo, koji podrzavamo ovaj rad, i dogovorimo oko udruzenja, lako je ponovo otvoriti stranicu za sve, ako to bude potrebno...

Ova inicijativa planirana je za godinu dana, tako da cemo tada moci zapoceti godinu sa tacnim podacima o clanovima, budjetu i svemu ostalom...

hannas
Kozaracki Forumas
Kozaracki Forumas

PostPostao/la hannas » uto pro 30, 2008 10:41 pm

Svabo imas moju potpunu podrsku za to sto si planirao. Ja sam bio zelen, sad sam zelen i bit cu ako Bog da zelen sa svim sta to podrazumijeva. Slazem se i sa Nijom i njegovim komentarom mada bez kartona. Nema se tu sta opominjati. Ko zeli i voli, i kome treba Kozarac.ba taj ce naravno prepoznati svoje mjesto medzu rajom i biti raja. Sellam

fila
V.I.P
V.I.P
Kontakt:

PostPostao/la fila » sri pro 31, 2008 3:40 pm

Selam svima evo samo jedan primjer covjeka kako zivi.,bilo bi svima nama dobro da poslusamo pa se preispitamo kako zivimo. http://www.sulejmanbugari.com/download/nastupi/4/ naziv predavanja: Otvorimo vrata beriketa 25.12.08
AKO VAM SE NE OTVORI NACETE NA STRANICI SULEJMAN BUGARI.
Allahu, oprosti mi, smiluj mi se, uputi me, sačuvaj me, opskrbi me.

http://dl7.glitter-graphics.net/pub/709 ... lrwztk.jpg

joldicmirjana
Trudbenik
Trudbenik

PostPostao/la joldicmirjana » pet sij 02, 2009 9:37 am

:D :) u potpunosti podrzavam svabu da bi nesto radio za to moras biti nagraden(da nekazem placen)jer kad se kaze treba novac svi se najeze a da bi bilo sta uradio nemozes bez novca zato samo naprijed i puno srece.Koliko ima nas da kazem u globalu u citavom svijetu da rade volonterski? ja mislim niko.
Zato nagradimo rad a ako taj rad nije kvalitetan lahko je odustati od toga i onda ce svi biti plavi zato trebamo podrzati svabu i alyja pa sta bude.Selam svim kozarcanima
mira

basa
Početnik
Početnik

PostPostao/la basa » pet sij 02, 2009 11:21 pm

Sellam kozarac.ba
Evo citajuci komentare i prijedloge, pa da se javim da sam "za" sve opcije koje se predlazu jer mi je licno stalo do ove i naravno sve stranice naseg dragog Kozarca. Vidio sam dosta komentara i jedan mi je bas onako ok, a to je od naseg Canija, a naravno moglo bi se dopuniti sa misljenjima ostalih clanova i naravno adm.
Ja takodje mislim da minimalni iznos od 10 Km mjesecno nije nista za sve nas koji radimo a pogotovo one koji zivimo van naseg Kozarca.

Trebamo nastaviti dalje i podrzavati ovu stranicu jer ovo je stranica gdje "nas kozarcane spaja" a ne razdvaja

Sellam Kozarac

kahro74
Početnik
Početnik

PostPostao/la kahro74 » sub sij 03, 2009 11:04 am

Svi ste pomalo u pravu,naravno i admini isto tako.Samo ako hoce da bude ono narodno" kolko para tolko muzike" morace dobro da zasucu rukave.Ni nama ovde ne pada novac sa neba.I mi ga zaradimo u krvi i znoju.Canijev i Satkin komentar su ok,svaka cast.
Samo me zanima gdje nestade ovaj zadnji komentar od "arana",covjek iskaza ono sto misli i nestade ga dok si reko keks.Demokratija na nivou,svaka cast.

beka
Kozaracki Forumas
Kozaracki Forumas
Kontakt:

PostPostao/la beka » sub sij 03, 2009 11:48 am

Ovaj Canijev prijedlog veoma korektan i dobro osmisljen. Mislim da bi njegov prijedlog mogao biti dobra osnova. za dalju diskusiju u cilju da se eventualno dogradi. Konkretno ja bi ga prihvatio bez imalo rezerve bez mijenjanja. Ali mislim da neki nece biti voljni kada je u pitanju raspodijela novca koji bi se skupio.
Moze se u tom smislu napraviti korekcija da budu svi zadovoljni.
Ali osnovu prijedloga ne mijenjati.
Ovdje nisam a tamo me nema

Natrag na “Kozarac sve o Carsiji”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 13 gostiju.