NGI-KOZARAC - DIJASPORA

Ovdije ide sve sto je vezano za Kozarac

Moderator/ica: Aaly

hannas
Kozaracki Forumas
Kozaracki Forumas

PostPostao/la hannas » čet lip 05, 2008 4:31 pm

Tako je Leka Jarane. Svaka ti je rijec ko go sa 30 metara pod precku. Slozno samo i bice ako Bog da dobro. Drago mi je da se opet budi ovaj optimizam i kao sto cokan kaze kud sva vecina tamo i ja. Sellam svima .

Satko
V.I.P
V.I.P
Kontakt:

PostPostao/la Satko » čet lip 05, 2008 8:28 pm

SLOGAN STRANKE:

Nova gradjanska inicijativa - Stranka za Kozarac treba i svoj slogan.

Predlazem: NGI - SVOJI NA SVOME

i pozivam sviju da se izjasne ovom prijedlogu ili daju svoj.

Selam Kozarac
"Ima Bosne, beglerbeze i Bosnjana u njoj! Bili su prije vas i, ako Bog da, bit ce i poslije vas!" - Husein beg Gradascevic

"Ovako nesto je trebalo dozivjeti ali je jos bolje ovako nesto prezivjeti!"-dr. Eso Sadikovic, logor Omarska

Secko_K
V.I.P
V.I.P

PostPostao/la Secko_K » čet lip 05, 2008 8:37 pm

Ija se slazem sa ovim sloganom NGI-SVOJI NA SVOME

Zato jer sam vec od nekoliko nasih clanova dobio predlog dase uklone Kozarac jer to pokazuje samo na kozarcane a ako zelimo da i ostali gradzani BH glasaju ovo bi bilo primjerno selam
K1l2cS3f1k

beka
Kozaracki Forumas
Kozaracki Forumas
Kontakt:

PostPostao/la beka » čet lip 05, 2008 9:44 pm

Evo moje licno razmisljanje. STRANKA ZA KOZARA -NGI NIJE VISE STRANKA.

ONA JE PRERASLA U POKRET PA ZATO SU SE HASUMI I PREPALI PA TAKO PISU JER SU UVIDJELI DA JE BUKNULA KAO VULKAN JEDNOSTAVNO DOGADJA SE NAROD.
Slogan je pravi SVOJ NA SVOME PA TO JE I NAROD SKONTO.

OVA nasa pobjeda koja slijedi na opstini prijedor nad bosnjackim strankama bice zapisana debelim slovima .
a mi cemo probosanskim strankama pruziti ruku naravno i predvoditi ih u politickom zivotu u opcini.

NISTA NAS NEMOZE IZNENADITI
SA NGI DO POBJEDE
BEKA

nac
V.I.P
V.I.P

PostPostao/la nac » čet lip 05, 2008 9:44 pm

Dijaspora treba da podrzava i da ima prostor za sugestije misljenje i pravo glasa u stranci,
prijedlog na forum i clanovima dati da se mogu izjasniti, glasove jedan na jedan brojati sa glasovima sa lica mjesta, demokratski jeli.
a na izbore one koji ce raditi za stranku, niko iz dijaspore nece vise od 3 puta se dole pojaviti u toku godine i nemoze nista dobro napraviti u tih par dana pa netreba ni na glasackoj listi biti.
ljudi logicno je da svaka stranka ima podrsku i protivmisljenike,
za stranku i stranacke poslove treba zatvoren forum samo za clanove,
a javni forum za skupljanje podrske i javne diskusije na kojima onda i hasumi imaju rijec, pa sto ljudi ne misle isto jebiga tako nam je.
A koliko je stranka prohodala da vidite svabu kako raznosi propagandni materiaal po holandiji. Ma nemojte da sliku postavljam.

chivasregal
Kozaracki Forumas
Kozaracki Forumas

PostPostao/la chivasregal » čet lip 05, 2008 9:50 pm

Beka , molim te de mi objasni jesam li ja hasum , bas me zivo zanima, imas materijala za procitati na forumu pa izvoli , zivo me zanima sta mislis o svemu !
A naca bih upitao jel moram podrzavati i srbijansku zastavu kad podrzavam stranku vidis da jedno bez drugog nemoze , ako je tako da znam !
Selami oprostite nisam mogo da ne napisem ovih par upita !

fila
V.I.P
V.I.P
Kontakt:

PostPostao/la fila » čet lip 05, 2008 10:00 pm

,nemojte da nam oci mazu oni sto godinama nisu nista uradili za Kozarac...Selam svima pravim kozarcanima..
79202

Ti izgleda dobro vodis brigu sta je ko uradio za Kozarac,kako mozes ti ocjenjivat da neko nije nista uradio.Ako je bila upitna zastava to je sigurno istina koja se vidi slikom.A ako je neko dao svoj komentar na to imao je pravo na to jer to se nije smjelo nikako desit nama eto Kozarcanima kako se desi.
Allahu, oprosti mi, smiluj mi se, uputi me, sačuvaj me, opskrbi me.

http://dl7.glitter-graphics.net/pub/709 ... lrwztk.jpg

beka
Kozaracki Forumas
Kozaracki Forumas
Kontakt:

PostPostao/la beka » čet lip 05, 2008 10:03 pm

selam
CHIVASREGAL ma nisam ni pomislio da si hasum OVO JE BAS ISKRENO

A drugo POBUGU BRATE MA UBJEDJEN SAM DA NI JEDAN BOSNJAK NE PODRZAVA MRSKU ZASTAVU PA NARAVNO NI TI.
mislim da je skrojz kriva procjena. Podrzimo NGI a zastavu te drzave netreba ni spominjati ni pomisliti da je neko podrzava .

MISLIM DA SE RAZUMIJEMO.

selam i ne ljuti se
Zadnja izmjena: beka, dana/u pet lip 06, 2008 3:29 pm, ukupno mijenjano 1 put.

nac
V.I.P
V.I.P

PostPostao/la nac » čet lip 05, 2008 10:06 pm

rekao sam da svi imaju pravo misljenja,

nema u Kozarcu niko ko podrzava Srpsku zastavu pa posto si medju istomisljenicima.....
svako se nekad zavali u belaj ali kad se radi za raju i podrzava partiju.....

79202
Forum beg
Forum beg

PostPostao/la 79202 » čet lip 05, 2008 11:57 pm

,nemojte da nam oci mazu oni sto godinama nisu nista uradili za Kozarac...Selam svima pravim kozarcanima..
79202

Ti izgleda dobro vodis brigu sta je ko uradio za Kozarac,kako mozes ti ocjenjivat da neko nije nista uradio.Ako je bila upitna zastava to je sigurno istina koja se vidi slikom.A ako je neko dao svoj komentar na to imao je pravo na to jer to se nije smjelo nikako desit nama eto Kozarcanima kako se desi.
Ne vodim ja nikakve brige nego vidim godinama kako stvari stoje.Neznam brate kako nisi skonto da je ovaj post otvoren samo za pozitivne stvari odnosno za NGI...i de mi sad ti reci gdje si ti procito da je neki clan ili simpatizer stranke NGI podrzo one orlusine na zidu.I kad se vec brines o drugim strankama hajde nam napisi sta su to toliko uradile za Kozarac da i mi znamo,ali ne ovde nego otvori post pa bujrum Kolumbo moj dobri.

cokan
Trudbenik
Trudbenik

PostPostao/la cokan » pet lip 06, 2008 12:23 am

Sto moj komsija Feho kaze samo u Svicerskoj ima 2 miliona kozarcana a nesto nas manje ima u Chicagu cirka milionipo,sa dosta sam ljudi pricao i svi podrzavaju NGI naravno niko se i neslaze sa orlovima ali njih vise nema niti ce ih kada biti.

Satko slazem se sa sloganom SVOJI NA SVOME,tako da pridobijemo i pridorce i njima je u cilju da imamo sto vise mandata.Zato ljudi pokusajmo i vi koji ne podrzavate ovu stranku glasajte za nju doslo je vrijeme da se nesto mjenja 16 godina sutimo i tapsemo na mjestu,dajmo joj sansu podrzimo je bratski samo je tako moguce da uspijemo.

Satko imam i svoj prijedlog za slogan stranke
'NGI ZA BOLJE SUTRA'

fila
V.I.P
V.I.P
Kontakt:

PostPostao/la fila » pet lip 06, 2008 8:42 am

79202
Neznam kako nisi to ti skonto ili skontala,jer neznam ko stoji iza 79202,musko ili zensko samo znam da si ti naveo ovde sta je ko uradio za kozarac a sta nije i dobro se zna dok ista stranka NGI dospije u mogucnosti neke da moze da djeluje u korist kozarca da ce proteci mnogo starenice i na kraju ce bit mi smo bar pokusali.Onaj ko podrzava bilo koju stranku to je licna stvar pojedinca ili onaj ko ne podrzava isto tako je licno njegova stvar,i ne moze neko nekog ubjedzivat u nesto sto nema smisla ili obrnuto.Koje ja licno poznam kozarcane u ovom mjestu gdje sad boravim bogami se bojim da iko i razmislja bilo sta o kakvoj stranki svak gleda svoj interes za sebe.
Allahu, oprosti mi, smiluj mi se, uputi me, sačuvaj me, opskrbi me.

http://dl7.glitter-graphics.net/pub/709 ... lrwztk.jpg

79202
Forum beg
Forum beg

PostPostao/la 79202 » pet lip 06, 2008 9:26 am

79202
Neznam kako nisi to ti skonto ili skontala,jer neznam ko stoji iza 79202,musko ili zensko samo znam da si ti naveo ovde sta je ko uradio za kozarac a sta nije i dobro se zna dok ista stranka NGI dospije u mogucnosti neke da moze da djeluje u korist kozarca da ce proteci mnogo starenice i na kraju ce bit mi smo bar pokusali.Onaj ko podrzava bilo koju stranku to je licna stvar pojedinca ili onaj ko ne podrzava isto tako je licno njegova stvar,i ne moze neko nekog ubjedzivat u nesto sto nema smisla ili obrnuto.Koje ja licno poznam kozarcane u ovom mjestu gdje sad boravim bogami se bojim da iko i razmislja bilo sta o kakvoj stranki svak gleda svoj interes za sebe.
Tako je prijatelju,svako ima pravo da glasa za kog hoce i podrzava koga hoce.Eto,ti ne podrzavas NGI,i neznam sta trazis ovde,izgleda da si zaluto.Ovdje se trazi samo podrska stranci a ne filozofiranje i pametovanje.I na kraju da ti kazem ja sam ON...... :roll:

Secko_K
V.I.P
V.I.P

PostPostao/la Secko_K » pet lip 06, 2008 10:01 am

Fila ako budes tako govorio necu ti dati da ides u trklje u brusuncu i na satavke hhahahaaa
K1l2cS3f1k

wajat
Početnik
Početnik

PostPostao/la wajat » pet lip 06, 2008 3:04 pm

Satko,dok se ti sjeti slogana stranke,Hrvati i Srbi ga već upotrijebiše u svojim kampanjama evo i primjera:
HDZ - Hrvatska Demokratska Zajednica
Obilježena 17. obljetnica osnivanja HDZ-a Knina i Kijeva ... te im obećao da će ovdje biti stambeno zbrinuti i da se osjećaju svoji na svome. ...
www.hdz.hr/default.aspx?id=267 - 33k - Iz konteksta - Slične stranice
ali nema veze , super je zastava iz srbije slogan iz Hrvatske.
Odma šaljem i drugi primjer...

Natrag na “Kozarac sve o Carsiji”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 32 gosta.