NGI-KOZARAC - DIJASPORA

Ovdije ide sve sto je vezano za Kozarac

Moderator/ica: Aaly

Satko
V.I.P
V.I.P
Kontakt:

NGI-KOZARAC - DIJASPORA

PostPostao/la Satko » sri lip 04, 2008 9:32 pm

Od danas je otvorena e-mail adresa NGI - Stranke za Kozarac, kako za clanove i smpatizere stranke, tako i za sve ostale, trenutno nastanjene van Bosne i Hercegovine.

Zbog trenutne diskusije, necu veceras previse 'reklamirati' ni stranku ni njene ogranke po dijaspori, zelim da vas ovim putem upoznam da se mozete javiti na adresu:

[email protected]

i reci da sve sto zelite reci, prijedloge i komentare povodom stranke, njenog osnivanja, njenog programa, strategije, (dosadasnje) uloge dijaspore, ljudi koji su ukljuceni, zastave, one druge zastave, ostalih stranaka, izbora, prava povratnika, zajednistva i povodom Prijedora i Kozarca...mozete napisati na ovu adresu bez straha da ce vas neko osuditi.

NGI je Stranka za Kozarac i stranka za buducnost cijele regije.

Bujrum

Selam Kozarac
"Ima Bosne, beglerbeze i Bosnjana u njoj! Bili su prije vas i, ako Bog da, bit ce i poslije vas!" - Husein beg Gradascevic

"Ovako nesto je trebalo dozivjeti ali je jos bolje ovako nesto prezivjeti!"-dr. Eso Sadikovic, logor Omarska

hannas
Kozaracki Forumas
Kozaracki Forumas

PostPostao/la hannas » sri lip 04, 2008 9:45 pm

Hvala Satko. Nadam se da ce sad ovdje na forumu biti malo zdravije diskusije posto ce se vecina informacija preko gore navedene adrese moci dobiti iz prve ruke.

79202
Forum beg
Forum beg

PostPostao/la 79202 » sri lip 04, 2008 10:01 pm

Hvala ti Satko i nadam se da ovdje nece ulaziti oni licemjeri i protivnici koji su pokusali srusiti stranku koja jos posteno nije ni prohodala.Administratori ove stranice su toliko bili ljubazni da ce sigurno i drugim strankama dopustiti da govore na forumu ali neka otvore post o svojoj stranki ,a ne da upadaju kao nepozvani gosti i prosipaju neku svoju pamet o zastavama i lanjskom snijegu.Sretno svima....

chivasregal
Kozaracki Forumas
Kozaracki Forumas

PostPostao/la chivasregal » sri lip 04, 2008 10:20 pm

Upravo sam sve reko na forumu (Za NGI Kozarac)
Javne stvari se javno raspravljaju a ne preko PM ,to vam dodje kao saputanje u drustvu , a to je pak nepristojno .

79202
Forum beg
Forum beg

PostPostao/la 79202 » sri lip 04, 2008 10:30 pm

Upravo sam sve reko na forumu (Za NGI Kozarac)
Javne stvari se javno raspravljaju a ne preko PM ,to vam dodje kao saputanje u drustvu , a to je pak nepristojno .
Dragi regal ti si se stvarno vec dovoljno naprico tamo na onoj temi o NGI.Daj ko Boga te molim ostavi sad na miru ovu stranku i ovaj post ako nisi njen clan i sipmpatizer neznam sta vise trazis.Izgleda da se samo moramo svadjati i prepucavati,daj ljudi progledajte malo,nemojte da nam oci mazu oni sto godinama nisu nista uradili za Kozarac...Selam svima pravim kozarcanima...

Secko_K
V.I.P
V.I.P

PostPostao/la Secko_K » sri lip 04, 2008 10:30 pm

Odlicno satko cujemo se pa dase dogovorimo o formiranju Mjesnog Odbora u CH. Selam
K1l2cS3f1k

arci
Forum manijak
Forum manijak

PostPostao/la arci » sri lip 04, 2008 10:53 pm

Samo naprijed dijasporo, bez vas nema boljeg sutra Kozarcu. Toga su svjesni u NGI Kozarac. Jedno otvoreno i iskreno pitanje, ima li rezona da se i vasi predstavnici nadju na kandidatskim listama? Ocekujem i iskrene i postene odgovore..................ARCI............ Odbor za dijasporu....

chivasregal
Kozaracki Forumas
Kozaracki Forumas

PostPostao/la chivasregal » sri lip 04, 2008 11:39 pm

Samo vi tjerajte 79202 imate slobodno od mene necu vam vise smetati, bice da sam ja to u startu pogresno nastupio sto sam kritikovo bilo sta ,ocito bi bio puno bolji kozarcanin i komsija da sam napiso, bravo momci samo tako!

cokan
Trudbenik
Trudbenik

PostPostao/la cokan » čet lip 05, 2008 1:59 am

Stranku za NGI podrzava najmanje 10.000 kozarcana a gdje je vecina tu sam i ja. Samo napred NGI, nedajte se pokolebati hasumima oni hoce sve da uniste sto je dobro.Manimo se Forica nije on NGI nego mi smo NGI!!
SAMO ZA NGI !!!!

iznogud
Forum manijak
Forum manijak

PostPostao/la iznogud » čet lip 05, 2008 8:02 am

Svako zasluzuje sansu, pa dajmo je onda i NGI.
Da Bog da crk'o rock-n- roll kad ga svako svira.

Secko_K
V.I.P
V.I.P

PostPostao/la Secko_K » čet lip 05, 2008 12:33 pm

Arci cokane i iznogud svaka vam cast viste legende kozarca tako se govori i Allah je rekao robovima svojim govorite o svojoj braci sam lijepe rijeci
K1l2cS3f1k

stelica73
V.I.P
V.I.P

PostPostao/la stelica73 » čet lip 05, 2008 1:16 pm

Ja samo mislim da netreba puno pametovati.
Kao sto moj Jaran Cokan kaze NGI podrzava vecina kozarcana treba im dati sansu a za hasume treba uvesti cenzuru. Jednostavno gmica i brisi.
SAMO ZA NGI !!!!!!!!!!

JM1986
Forum beg
Forum beg

PostPostao/la JM1986 » čet lip 05, 2008 1:38 pm

Teško je sada procjeniti koliko Kozarčana podržava NGI!
NGI mora već sada krenuti u predizbornu kampanju, reklamirati se i ljudima pokazati za šta je i kako je! Tek ćemo onda na izborima vidjeti gdje smo!

Secko_K
V.I.P
V.I.P

PostPostao/la Secko_K » čet lip 05, 2008 1:49 pm

Selam Arci pitas za dijasporu da ce se neko nci na
listi neznam ali moje misljenje je da se dijaspora treba tek da formira pa onda cese vidjeti ko moze gdje da stane uglavnom vazno je da damo glasove NGI a onda bi se moglo govoriti o mjestim nakon rezultata izbora bar ja mislim tako a nemora biti mozda to ide nekako drugacije
Glavno da idemo naprijed i glavu gore do sto boljeg uspjeha NGI-KOZARC
K1l2cS3f1k

Ferid
V.I.P
V.I.P

PostPostao/la Ferid » čet lip 05, 2008 4:17 pm

Evo malo i mirnije teme. Kao sto sam davno napisao i idalje stojim iza toga da treba dati sansu NGI.
Samo bi jos dodao da se na izbornoj listi pod rednim brojem osam gdje stoji NGI doda jos i KOZARAC. Moje je misljenje ako se ne doda da cemo i tu izgubiti dosta glasova. SAMO ZA NGI stranku koja je prvi put u istoriji osnovana u Kozarcu. I za kraj pozovite komsiju u vasem mjestu ili poznanika iz Kozarca ili Prijedora i obavjesti ga o izborima i jeli se registrovao to nije sramota. selam svim mojim kozarcanima, kozarcankama , bosancima i bosankama a posebno simpatizerima NGI/KOZARAC
Naljepse je tamo gdje se covjek rodio.

Natrag na “Kozarac sve o Carsiji”

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 21 gost.