Bosna (ne)ce sap'tom pasti

Ovdije ide sve sto je vezano za Kozarac

Moderator/ica: Aaly

AdsBot [Google]

PostPostao/la AdsBot [Google] » pet vel 22, 2008 11:26 pm

Rekoh svabo da je to moje misljenje , a mislim usput da na njega imam pravo , cast onima koji misle drugacije oni ce i posljedice snosoti ili brati plodove onoga za sta se zalazu !!

Secko_K
V.I.P
V.I.P

PostPostao/la Secko_K » pet vel 22, 2008 11:39 pm

Jase ipak uzdam u Boga pa onda unas i u p1s2u ako bude potrebno insanlah
K1l2cS3f1k

svabo
Glavni i odgovorni
Glavni i odgovorni
Kontakt:

PostPostao/la svabo » pet vel 22, 2008 11:39 pm

Naravno Dydy, svi smo Allahovi i svi cemo se Njemu vratiti...
"Svi se Allahovog uzeta cvrsto drzite i niposto se ne razdvajajte."

abazpoljak
Forum manijak
Forum manijak

PostPostao/la abazpoljak » sub vel 23, 2008 12:01 am

Ja mislim Dudy da si ti jedan obicni provokator! Ti bi samo ratovao, al da Svabo uzme pusku, a ti ces g..... u kraj. Ti ne kazes da uzmemo puske, nego uzeti, pa nek budale ginu za necije ideale.

AdsBot [Google]

PostPostao/la AdsBot [Google] » sub vel 23, 2008 12:45 am

Aba skoro me ubijedi da sam takav kako ti opisa . Cinjenica je da se puska uzima u ruke da bi se odbranila obitelj imanje drzava , a mi toga tamo vise skoro i nemamo pa stoga neznam dali se isplati i lacati se alata kad nemas s njim sta raditi , ili za kjoga ! Vjeruj da ja nisam ni od zadnjeg rata bjezo isto tako nebih ni od nekog narednog ali bolje o tome ne raspredati ovdje znas .

xbosankax
Početnik
Početnik

PostPostao/la xbosankax » sub vel 23, 2008 2:25 am

Aman, jeste me ovaj post nakratko prepao, hvala Bogu dragom pa je samo izmisljotina. Zamalo pa nisam opet pocela plakat, jer jucer sam gledajuc one huligane u BG ,plakala ko malo djete. Bojim se za onaj neduzni narod na Kosovu,jer nevjerujem zastiti stranaca,jer znam kako su nas stitili.A istovremeno ,nesto me pece,jer znam da cede samo misle kako bi nas opet pobili (nije dzaba bio u BG).Nedaj Boze rata,opet bi nevini narod nas nastradao.Netreba im vjerovat i svi Bosnjaci trebaju da misle kako da zastite sebe i svoju uzu porodicu u slucaju nekakvog sukoba, jer dok se neko drugi smiluje moze bit kasno.Selam svima i neka nas Allah cuva.

hercegovina
Početnik
Početnik

PostPostao/la hercegovina » sub vel 23, 2008 9:21 am

"Radimo kao da ce mir vjecno trajati, a spremajmo se kao da ce rat poceti sutra"
TITO
Beny, uzalud ti pises scenarije kad se dobri Bosnjo od silne miline umirio pa se nezna jel ziv ili nedaj Boze nije.
Brzo su neki zaboravili Neleta i top listu nadrealista i njihove scenarije kojima su se smijali, a kad ono sve istina iz scenarija.Stoga predlazem da se sprovede referendum o "odcepljenju" Kozarca od svakog, jer šta ce vam ko. Za "predsednika" predlazem Arcija ili nekog iz onog scenarija. I jos nesto, ja sam za "NDH u daljem tekstu Nezavisna Demokratska Hercegovina.

saldumovicsalko
Forum beg
Forum beg

PostPostao/la saldumovicsalko » sub vel 23, 2008 2:23 pm

lahkoje pisati ili pricati kad od dosad recenog nema nist nije valjda da ovi pametnjakovici nemaju istomisljenika pa danas povedu u bolje sutra ilije idalje najbolje pricati a od drugi ocekivati da urade ono sto oni misle

prijedorcani
Forum beg
Forum beg

PostPostao/la prijedorcani » sub vel 23, 2008 3:13 pm

Zanimljivo da sada dolazimo u ono stanje o kojem sam svojevremeno trubio po forumima. Moj konkretan prijedlog u slucaju vrlo moguceg benyjevog scenarija je da se pazljivo prate donijete odluke tzv. PC i da se skladno tome ljudi polako iseljavaju na teritoriju Federacija i da se pomogne onima koji to nisu u stanju. Sto se tice mogucih privodjenja moj stav je da ako ti neko dodje na vrata a znas da nisi nista uradio taj neko ti ne zeli dobro i ako jednom upadnes u ruke, halali Huse materi. Zanimljivo. Zna li neko uopste kako je taj izraz nastao "halali Huse materi?". Mogu se kladiti da je to bila opaska nekok ubice prilikom jednog od ko zna koliko genocida nad nasim ne mogu ga ni nazvati narodom kad to ne zasluzuje - ah da, nad nasom "vjerskom" zajednicom. I dydy promijeni taj znak nisi Pakistanac vec Bosanac,

NIJO
Forum manijak
Forum manijak

PostPostao/la NIJO » sub vel 23, 2008 3:56 pm

Posto je skupstina mrske donijela rezoluciju gdje se razmislja o odcjepljenju od Bosne.Moje je misljenje da mi na forumu donesemo rezoluciju dacemo u tom slucaju proglasiti republiku Podkozarje sa glavnim gradom Kozarcom .Granice bi bile rijeka Vrbas .U Podkozarsku republiku bi usli slijedeci gradovi Sipovo,Mrkonjic ,Bosanski Novi,Prijedor.Bosanska Dubica ,Bosans Gradiska Skender Vakuf Kao i djelovi Banja Luke.Ovo bi se sve odvijalo na miran nacin referendumom na kom bi imali pravo svi koji su zivjali na ovim podrucju.Svaki ubijeni bi se brojao kao jedan glas.Kako srbi imaju pravo na otcjepljenje smatram da ista prava daju nama i Hrvatima.Mi necemo napuscati nasa vjekovna ognjista i necemo dozvoliti da ih niko ne nosi u sve manju srbiju.Selam Republika Podkozarje selam Kozarcu glavnom gradu.

hannas
Kozaracki Forumas
Kozaracki Forumas

PostPostao/la hannas » sub vel 23, 2008 6:05 pm

Prijedorcanine kako te nije stid? Za svoj narod(mada sumnjam da je tvoj) kazes da nije narod. Zagovaras iseljavanje u Federaciju i ostavljanje svega svog. Covjece jesili ti svjestan uopste sta pricas? Ko si ti i koji su ti motivi koji tebe pokrecu da pricas stvari koje su direktno protiv svega ljudskog i normalnog? Svoj pesimizam ostavi za nekog drugog ili samo za sebe ali ne unosi razdor medzu ljude. Prvo si bio protiv Alije AR, poslije protiv svih ostalih. Zasto se ne kandidujes kao nezavisni kandidat na izborima i svoj program nazoves "program za propast Bosnjackog naroda" pa tako nadzes istomisljenike da glasaju za tebe. Strasno sam umoran od tvog crnila i pesimizma. Sumnjam da si ti uopste prijatelj svoga naroda, ako si uopsta Bosnjak, jer da jesi imao bi bar malo respekta.

AdsBot [Google]

PostPostao/la AdsBot [Google] » sub vel 23, 2008 10:57 pm

Haj prijedorcani vraticu vucka kad vec inzistiras , selam svima !

JM1986
Forum beg
Forum beg

PostPostao/la JM1986 » sub vel 23, 2008 11:41 pm

Prijedorčane, molim te, što dalje od moje Bosne i Hercegovine jer ne zaslužuješ da imaš bilo kakve veze s njom! Vjerovatno ćeš replicirati svima nama opet nekom bljuvotinom o Aliji, ali prije toga dobro pročitaj šta pišeš!

U drugom slučaju, i Fikretovci sebe ne smatraju Bošnjacima mada to jesu, ali opet kao i ti negiraju pripadnost tom narodu!

kahro74
Početnik
Početnik

PostPostao/la kahro74 » ned vel 24, 2008 8:57 pm

Prijedorcane pripazi se.Jos malo pa si skroz raskrinkan.
Ako tako nastavis sa takvim glupim komentarima bolje ti je da promjenis to prijedorcani u "kaurini."

prijedorcani
Forum beg
Forum beg

PostPostao/la prijedorcani » sri vel 27, 2008 10:21 pm

Ne znam zasto se brisu moji odgovori. Barem ste trebali ostaviti prazno mjesto i napisati CENZURISANO. Nakon ovoga stvarno vise ne zelim da ucestvujem na ovom forumu. Zivite sretno u svojoj lijepoj tzv. Republici Srpskoj i u optimistickim zabludama nemojte ovaj put reci: nismo znali i nije nam niko rekao.

Ko ima usi neka cuje i ko ima oci neka vidi. A grijeh je vise trositi rijeci na narod koji ne slusa.

Toliko od mene a znam da ste uklonili post jer se i sami bojite za sebe jer srpska policija sve kontrolise sto vam i pokusavam svo vrijeme reci.

Natrag na “Kozarac sve o Carsiji”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 11 gostiju.