KLUB 100 ZA FK BRATSTVO

Ovdije ide sve sto je vezano za Kozarac

Moderator/ica: Aaly

Ferid
V.I.P
V.I.P

PostPostao/la Ferid » ned ožu 15, 2015 9:31 pm

Kao sto sam i pisao stari novi clanovi i ove godine su; BESIM MEHMEDAGIC nekadasnji fudbaler FK Bratstva a danas nogometni sudac u Svedskoj trecoj ligi.
Drugi novi stari clan je moj skolski kolega a prvi sused FK Bratstva je Husein Besic -Vrba.
Hvala ovim velikim ljudima i prijateljima Bratstva.

I OVE GODINE CEMO VODITI AKCIJU klub 100 I VEC IMAMO PRVE CLANOVE;
1.Fikret Balic
2.Sabahudin Jakupovic
3.Zijad Kusuran
4.Damir Kusuran(Zijadov)
5.Krkic Senad
6.Ferid Mehmedagic
7.Djevad Jakupovic-Surda
8.Ajdin Jakupovic - Surdin
9.Korjenic Hajrudin-Fungo
10. Kusuran Fikret/ Fico
11.Besim Mehmedagic
12. Husein Besic - Vrba

U svoje i u ime kluba zelim da se zahvalim svim novim odnosno starim clanovima kluba 100 . Zahvaljujem se takodje svim onim koji su na bilo koji nacin podrzavali ili podrzavaju nas klub. do skorog javljanja Ferid-leka

Ferid
V.I.P
V.I.P

PostPostao/la Ferid » sub ožu 21, 2015 7:14 am

Sutra na stadionu KRAJ PILANE u goste nam dolazi Sloga iz Sanicana .

ZNACI U 15,30 NA STADIONU KRAJ PILANE PRENSTVENA UTAKMICA

FK BRATSTVO KOZARAC- SLOGA SANICANI

Idemo lagano ali sigurno i sa klubom 100 jos uvjek nismo zaboravljeni od nasih clanova tako da je nas stari novi clan AGAN BLAZEVIC i ove godine ulatio clanstvo. hvala Agane ziv ti nam bio i jos vise imao.

1.Fikret Balic
2.Sabahudin Jakupovic
3.Zijad Kusuran
4.Damir Kusuran(Zijadov)
5.Krkic Senad
6.Ferid Mehmedagic
7.Djevad Jakupovic-Surda
10. Kusuran Fikret/ Fico
11.Besim Mehmedagic
12. Husein Besic - Vrba
13. Blazevic Agan

U svoje i u ime kluba zelim da se zahvalim svim novim odnosno starim clanovima kluba 100 . Zahvaljujem se takodje svim onim koji su na bilo koji nacin podrzavali ili podrzavaju nas klub. do skorog javljanja Ferid-leka

Ferid
V.I.P
V.I.P

PostPostao/la Ferid » pon ožu 23, 2015 7:24 am

Danas je na ovako lijepom stadionu u Kozarcu odigrana prvenstvena utakmica cetvrte lige FSRS izmedju FK BRATSTVO KOZARAC- FK SLOGA SANICANI
Podmladjena ekipa FK Bratstva pd palicom mladoga trenera Sanela Memica izasla je na teren puni elana i i tako su i zapeceli utakmicu.
Vec u osmoj minuti Adnan Huskic daje gol i vodimo sa jedan nula. Kako smo zapoceli nadali smo se da ce to biti visoka pobjeda, ali kako to i desava sudija sjecka igru i elan opada kod nasih igraca. Pred sami kraj odnosno tacno u 42 minuti svira neki penal za goste koji izjednacavaju rezultat. U drugom poluvremenu imali smo mnogo sansi ali sjeckanje utakmice i sreca su bili na strani gostiju i odlaze iz Kozarca sa jednim bodom. Mozemo ipak na kraju biti i zadovoljni jer mnogi nasi momci su poletarci i po prvi put igraju za seniorsku ekipu. sto za buducnost imamo prave igrace. Oko stotinu gledalaca je uz cestitke nasim poletarcima zadovoljno napustilo stadion. ZNACI
FK BRATSTVO - FK SLOGA 1 - 1
Momci idemo dalje . jos uvjek smo drugi na tabeli a nju cu postaviti kasnije.

Ferid
V.I.P
V.I.P

PostPostao/la Ferid » sub ožu 28, 2015 7:55 am

FK Bratstvo ovaj vikend gostuje kod kozarare u donjim orlovcima. Ujesenjem dijelu prvenstva smo ih pobjedili u Kozarcu sa 3-2. Ekipa koja je u zlatnoj sredini a prvo kolo proljetnog dijela igrala u gostima i pobjedila sa 2-0 i nije za baciti. Znaci bice teska utakmica za nas ali neka bude fer i korektna pa kakav god rezultat bio. Imali smo snjima utakmicu i u pripremnom periodu i pokazali su da su takodje fizicki dosta dobri. Sta drugo nego nasim momcima pozeljeti srecu i dobar fudbal.

Kako sam pisao na stranici KLUBA 100 novi clan kluba je KAHRIMANOVIC MIRSAD-PRCA . Dobro nam dosao Mirsade u Klub 100 i hvala ti u moje i u ime naseg kluba.

1.Fikret Balic
2.Sabahudin Jakupovic
3.Zijad Kusuran
4.Damir Kusuran(Zijadov)
5.Krkic Senad
6.Ferid Mehmedagic
7.Djevad Jakupovic-Surda
10. Kusuran Fikret/ Fico
11.Besim Mehmedagic
12. Husein Besic - Vrba
13. Blazevic Agan
14,Kahrimanovic Mirsad- Prca

Ferid
V.I.P
V.I.P

PostPostao/la Ferid » sub tra 04, 2015 5:47 pm

UTAKMICA
SUTRA SE NA STADIONU FK BRATSTVA U KOZARCU SASTAJU EKIPE;
FK BRATSTVO-RADNIK URIJE -PRIJEDOR U 15,30
Takodje zelim da se zahvalim Karabasic Berija Hasanu, Jakupovic Seadu Surdinom I Kahrimanovic Asimu Aci koji su uplatili clanarinu u klub 100 za ovu godinu.U moje i u ime kluba se zahvaljujem.
1.Fikret Balic
2.Sabahudin Jakupovic
3.Zijad Kusuran
4.Damir Kusuran(Zijadov)
5.Krkic Senad
6.Ferid Mehmedagic
7.Djevad Jakupovic-Surda
10. Kusuran Fikret/ Fico
11.Besim Mehmedagic
12. Husein Besic - Vrba
13. Blazevic Agan
15 Karabasic Berija Hasanu
16.Jakupovic Sead -Surdin
17.Kahrimanovic Asim- Aco

svoje i u ime kluba zelim da se zahvalim svim novim odnosno starim clanovima kluba 100 . Zahvaljujem se takodje svim onim koji su na bilo koji nacin podrzavali ili podrzavaju nas klub. do skorog javljanja Ferid-leka
Zadnja izmjena: Ferid, dana/u pon tra 06, 2015 7:05 pm, ukupno mijenjano 1 put.

Ferid
V.I.P
V.I.P

PostPostao/la Ferid » pon tra 06, 2015 9:07 am

5.4.2015 . Stadion FK Bratstva u Kozarcu gledalaca 150
FK Bratstvo 2:1 FK Radnik Urije Prijedor
Vrlo teska utakmica i veliki pritisak na nase igrace da se dodje do prve proljetne pobjede. Ipak podmladjeni tim naseg kluba i trenera Memica je uspio pobjediti goste. Publika je na kraju bila zadovoljna tako da je kantina klupska bila puna i slavila se pobjeda. Sta reci momci glavu gore idemo dalje , jer sljedece kolo idemo u goste Zeljeznicaru iz Ravnica.
Strijelac: Arnautovic Alen,Vujkovic Željko
FK Bratstvo Amel arnautovic,Zeljko Vidovic Vida,Goran Zdjelar,Kobas Goran,Anes Mahmuljin,Alen Arnautovic,Adnan Deumic,Nihad Krajsnik,Hamza Jaskic,Ermin Alic
jos su u igru ulazili Bosko Banovic,Huskic Adnan i Ciko Mihret Mujkanovic
odigrane su i ostale utakmice cetvrte lige gdje jwe nasa OFK Mrakovica igrala u gostima nerijeseno protiv Plamena 1-1 cestitamo.
ostali rezultati;
1.Željezničar--Gomjenica. 1:5
2.Plamen --Mrakovica ......1:1
3.Berek --Brzi..................2:0
4.Slaven--Sloga...............1:1
5.Knežopoljac--Kozara....,0:1
6.FK Bratstvo-FK Radnik 2-1

Ferid
V.I.P
V.I.P

PostPostao/la Ferid » čet tra 09, 2015 6:28 am

Klub 100 FK Bratstva Kozarac je jedna grupa navijaca koji pomazu svoj klub svake godine po 100 maraka. Clan KLUBA 100 moze biti svatko pa zbog toga ovde nema privelegije. Novac koji se dobije ja kazem clanarina sve ide u klupsku kasu i od tih novaca se pomaze klub. Prvih godina smo imali mnogo vise clanova ali boze moj mozda i ekonomska situacija utjece a mozda se i narod malo zasitio davanja. Ipak mislim imalo ko je vani da par maraka nece puno poremetiti njihove financije. Ovde mi je najteze kad citam imena i da najmanje vidim imena bivsih fudbalera FK Bratstva cast izuzetcima. KLUB 100 svake godie takodje organizuje jednu utakmicu i to u ljetnom dijelu a to je Dijaspora -FK Bratstvo. Tako ce biti i ove godine jedino jos nismo odredili datum ali i to cemo uskoro uraditi.
Prosli put sam bio obavjesten da je gospodin Ahmo Mujic uplatio u KLUB 100 i evo zelim da napravim malu korekciju odnosno ispravku. Ahmo Mujic stvarno pomaze nase FK Bratstvo i ovaj put je platio za reklamu koja se nalazi na nasem stadionu. Sta zelim reci da svi poduzetnici trgovacke ugostiteljske i druge firme mogu reklamirati svoje firme na nasem stadionu. Reklame se stavljaju sa vanjske strane ograde i imaju velike i male. Mi izradjujemo reklame jedino od vas molimo da nam se obratite i date vas logo i teks koji zelite da stoji na reklami. Velike reklame 4 m x 1,80 m kostaju 400 maraka godisnje i male 2m x 1,80 m kostaju 200 km. Sve iformacije mozete dobiti kod sekretara kluba Zijada Kusurana na tel.061001498 ili presednika kluba Dzevada Velica.Unapred hvala
Ovih dana puno nase raje je bilo u Kozarcu i imamo i par starih odnosno novih clanova u klubu 100.
Pridruzili su nam se u Klub 100;
Mehmedagic Sefik
Foric Jusuf -Buco
Kahrimanovi Muris -Hkin
Saldumovic Salko
Hrnic Senad -Hrnjak
U svoje i u ime kluba FK Bratstva ja im se zahvaljujem i zelim im svako dobro.
KLUB 100 2015 godina
1.Fikret Balic
2.Sabahudin Jakupovic
3.Zijad Kusuran
4.Damir Kusuran(Zijadov)
5.Krkic Senad
6.Ferid Mehmedagic
7.Djevad Jakupovic-Surda
10. Kusuran Fikret/ Fico
11.Besim Mehmedagic
12. Husein Besic - Vrba
13. Blazevic Agan
18.Mehmedagic Sefik
19.Foric Jusuf -Buco
20.Kahrimanovi Muris -Hkin
21.Saldumovic Salko
22.Hrnic Senad -Hrnjak

Ferid
V.I.P
V.I.P

PostPostao/la Ferid » uto tra 14, 2015 6:19 am

FK ZALJEZNICA RAVNICE - FK BRATSTVO KOZARAC 1;1
Danas je odigrana posljednja utakmica cetvrtog kola cetvrte lige u Ravnicama izmedju Zeljeznicara i naseg Bratstva. Nasi momci bez pola ekipe standardnih igraca je mogla i trebala pobjediti. Vec u 10 minuti golom mladog Ermina Alica poveli smo sa 1-0 . Pored mnogo sansi koje nismo iskoristili domacin je u 70 minuti izjednacio na 1-1 gdje je taj rezultat i ostao do kraja utakmice. Momci glavu gore idemo dalje bod u gostima ko kuca tako da i dalje drzimo drugu poziciju i to sa 6 bodova vise od treceplasiranog.
Bratstvo; ArnautovicZdjelarMahmuljinVidovicČikoTrnjaninKinezKrajisnikAlic Arnautovic Kuja
Klupa :javor 1,javor 2
Cestitam treneru Sanelu Memicu i njegovim momcima sljedece kolo opet gostujemo kod Knezopoljca, bice teska utakmica ali mi idemo bez opterecenja, a naravno uvjek smo za pobjedu.

Ferid
V.I.P
V.I.P

PostPostao/la Ferid » ned tra 19, 2015 10:59 am

a kozarcani vole svoje Bratstvo dokazuju i zadnja tri clana KLUBA 100 koji skoro pa u isto vrijeme uplacuju svoj doprinos odnosno clanarinu, u KLUB 100. i to iz razliciti drzava. Moram ovde prvo reci da su sve tri od prvog dana osnivanja KLUBA 100 clanovi.
Prvi danasnji nas clan je Sanel Fazlic mnogima poznato kozaracko dijete sin naseg alahraljmetelje biseg presednika kluba Jasima Fazlica. Sanel sa porodicom zivi i radi u Americi i tako je vrlo aktivan medju bosanskim stanovnistvom.Svim Akcijama se pridruzuje sa svojim sugradjanima GRAND RAPIDSA a mislim i da je najveci pokretac tih akcija kako za nas Kozarac tako i za cijelu BiH.Sanel je kako navijac naseg Bratstva tako isto je BH Fanaticos .
Drugi nas clan je Hajrudin Besic-Hutko covjek iz sjene koji zivi i radi u Svicarskoj, takodje veliki humanista i jedan od pokretaca mnogih akcija u Svicarskoj za nas Kozarac. Sa Nurkom Turkanovicem je imao super dobru ideju za savez kozarcana jJEDAN EURO JEDAN MJESEC ali savez se jos vrti u krug.
Moj prijetelj iz Holandije koji je zadnjih mjeseci vodio borbu za bubreg jedva je docekao da ode u nas rodni kraj, Tako da je ovIh dana otisao i fala bogu osjeca se dobro.Camil Dergic cim je stigao posjetio je postorije naseg kluba iizmirio svoju obavezu prema KLUBU 100. Camil inace zivi i radi u Holandiji voli fudbal voli svoje Trnopolje voli svoj Kozarac a u Holandiji ucastvuje u svim akcijama za pomoc nasoj jednoj i jedinoj domovini.
Ja bi mogao o ovoj trojici mojih prijatelja pisati jos mnogo mnogo ali mislim da nije potrebno jer mnogi od vas poznajte ove ljude.
Jedino da im se zahvalim u svoje i u ime KLUBA 100 STO NISU ZABORAVILI NASE bRATSTVO . AFERIM PRIJATELJI
KLUB 100 2015 godina
1.Fikret Balic
2.Sabahudin Jakupovic
3.Zijad Kusuran
4.Damir Kusuran(Zijadov)
5.Krkic Senad
6.Ferid Mehmedagic
7.Djevad Jakupovic-Surda
10. Kusuran Fikret/ Fico
11.Besim Mehmedagic
12. Husein Besic - Vrba
13. Blazevic Agan
18.Mehmedagic Sefik
19.Foric Jusuf -Buco
21.Saldumovic Salko
22.Hrnic Senad -Hrnjak
23.Mehmedagic Fikret
24.Softic Selim
25.Fazlic Sanel
26.Besic Hajrudin-Hutko
27.Deric Camil
Danas nase bratstvo gostuje u Knezici i nadamo se jednoj lijepoj fer i korektnoj utakmici a neka pobjedi ko bude imo vise srece i bude bolji. Sretno momci sretno FK Bratstvo

Ferid
V.I.P
V.I.P

PostPostao/la Ferid » sub tra 25, 2015 7:45 am

FK BRATSTVO KOZARAC - FK SLAVEN DOBRLJIN

STADION KRAJ PILANE 26.4.2015.

POCETAK 1500h

Ferid
V.I.P
V.I.P

PostPostao/la Ferid » pet svi 01, 2015 10:43 pm

KLUB 100
Veceras nisam mislio pisati jer je praznik rada u mom rodnom kraju, ali posto nisam dole uze da vam se javim.
Kako u zadnje vrijeme pisem o osobama bilo to fudbalerima bilo to o clanovima kluba 100 (a pisacemo i o trenerima i o clanovima uprave)ne mogu da ovde nesto ne napisem o mom kolegi, drugu, saradniku, humanist iMidhi Fazlicu koji je ovih dana u Kozarcu i odmah je otisao u klub i uplatio clanarinu za klub 100. Midhed Fazlic je moj suradnik, moj skolski i zajedno smo clanovi Fondacije Sedra koja djeluje u Holandiji. Sedra inace pomaze ugrozene osobe, skole, drustva u nasoj domovini.Sedra vec tri godine u Omarskoj 5 augusta organizuje pustanje bijelih balona sa imenima logorasa a najvecii teret ovog projekta nosi Midho. Prosle godine je organizovao da se zavrsi kuca u Fazlicima, bez pomoci Sedre. Takodje sa nasim Senadom Tnjaninom mnogo je puta za nase vatrogasno drustvo dopremio opreme.U fudbalskom klubu FK Bratstvo je jako aktivan , narocito oko organizovanja utakmice Dijaspora -FK Bratstvo. Ovo je samo mali dio onoga sto ovaj moj kolega radi , jer sigurno ga poznaju kako u Kozarcu tako i u drugim mjestima nase opstine kao velikog covjeka i humanistu. Hvala Midho za sve sto cinis za nas klub i za nasu BiH .KLUB 100 2015 godina
1.Fikret Balic
2.Sabahudin Jakupovic
3.Zijad Kusuran
4.Damir Kusuran(Zijadov)
5.Krkic Senad
6.Ferid Mehmedagic
7.Djevad Jakupovic-Surda
10. Kusuran Fikret/ Fico
11.Besim Mehmedagic
12. Husein Besic - Vrba
13. Blazevic Agan
18.Mehmedagic Sefik
19.Foric Jusuf -Buco
21.Saldumovic Salko
22.Hrnic Senad -Hrnjak
23.Mehmedagic Fikret
24.Softic Selim
25.Fazlic Sanel
26.Besic Hajrudin-Hutko
27.Dergic Camil
28.Meho Zulic
29.Muhamed Sahbaz -Cica
30.Midhed Fazlic
Svi koji zele biti clanovi KLUBA 100 mogu se meni javiti , a takodje i Firetu Kusuranu , Zijadu Kusuranu i Djevadu Velicu u Kozarcu.
Vase clanstvo je i direktna pomoc nasem klubu da nasu omladinu sklonemo sa ulica.Jos jednom hvala svim simpatizerima, navijacima koji su clanovi a hvala i onima koji ce biti a takodje hvala i svim onima koji i na bilo koji drugi nacin podrzavaju nas klub.

Zelim isto da se zahvalim Mesic Kemalu na donaciji fudbalski lopti koje je donirao za FK Bratstvo i OFK Mrakovicu.

Unedelju tj.3 maja na poljani u Prijedoru sastaju se OFK Berek i FK Bratstvo.

cavka2
Početnik
Početnik

PostPostao/la cavka2 » ned svi 10, 2015 10:33 pm

FK BRATSTVO KOZARAC-FK PLAMEN VODICEVO
sTADION kRAJ PILANE GLEDALACA 120
Utakmica je pocela s moralom da se pobjedi i poveli smo s 1-0 iz penala golom Denisa Menkovica..s tim rezultatom se otislo na poluvrijeme..Vrijeme je bilo tesko i veoma sparno i odmah tesko za igru
U drugom poluvremenu lopta iz auta pogađa Zdjelara u ruku i dosudjuje se penal za goste koji pretvaraju u goL.
Zelja nase oslabljene ekipe koju prate veliki problemi,nedostatak snage i tesko skrpljen sastav..dolazi do preokreta golom denisa mMenkovica opet iz penala..nedugo nakon naseg slavlja ..protivnik ubacuje loptu koja preskace zadnju liniju sve do lijeve nepokrivene strane i protivniku nije bilo tesko pretvoriti u gol..
Nasa ekipa se trudiila do.kraja ali falila je ta zavrsnica ..sve u svemu velika borbenost nase ekipe uprkos nesrecama koje nas prate.
Momci glavu gore idemo dalje uglavnom publika je ovaj put zadovoljna otisla sa stadiona. Evo napravi sam i tabelu tako da smo u sigurnoj zoni .
Sledece kolo imamo najteze gostovanje kod lidera prvenstva, i za ovo se momci moramo pripremiti.
danasnji sastav FK Bratstvo';Anel Arnautovic, Burnić-ćana ,Ermin Alic
Drazen Kobas Goran Zdjelar,Ermin Besic,Anes Mahmuljin
Mihret Mujkanovic-čiko Semir Menkovic Zeljko Vujkovic,Zeljko Vidovic
Denis Menkovic
Klupa:Denic,Javor,Krajisnik
19 KOLO 4 NOGOMETNE LIGE
1.Kozara--Mrakovica 2:3
2.Brastvo--Plamen... 2:2
3.Saničani--Brzi------.-0:2
4.Radnik--Gomjenica.0:4
5.Slaven..Željezničar..3:1
6.Knežopoljac--Berek.0:0
Tabela poslije 18.kola
r.br. klub br.ut pob ner por gol-raz bod
1. Gomjenica .....19 13 4 1 43:1146
2. Mrakovica.......19 9 4 5 38:27 34
3.Slaven............19 8 4 6 35:25 31
4. Kozara...........19 8 5 5 29:27 29
5. Bratstvo.........19 8 3 7 31:28 28
6. Knežopoljac...19 7 4 7 20:20 26
7. Plamen..........19 6 5 7 32:31 24
8. Sloga.............19 5 7 6 25:29 22
9. Berek 1975.....19 6 3 9 26:30 22
10. Brzi..............19 5 3 10 33:41 21
11. Radnik Urije..19 6 1 11 34:44 19
12. Željezničar ...19 4 3 11 28:60 15

cavka2
Početnik
Početnik

PostPostao/la cavka2 » čet svi 14, 2015 9:49 pm

KLUB 100FK BRATSTVO
Evo posto sam se Lekom dogovorio da cu pisati jedno vrijeme dok se on ne oporavi, ali mi je vec sad malo teze pisati sto ja bas i nepoznam sve ljude kao Leka.Zbog toga sam se morao cuti snjim .CIitiram.
Senad Fazlic -Tako je rodjeni brat naseg predhodnog clana o kojem smo pisali tj. Midhe Fazlica. Tako kako ga mi svi zovemo i znamo je takodje od prvog dana clan KLUBA 100 i od prve utakmice Dijaspora -Bratstvo sjedi na klupi Dijaspore i pomaze oko sastava. U Holandiji se prikljuciva svim akcijama za pomoc nasoj zemlji a i sam je pokretac mnogih iako nije ni u jednoj organizaciji. Prosle godine kad su bile poplave u nasoj domovini on i Hujic Fikret Hujke dali su svoje garaza a sa Sejadom Mujagicem su bili najveci organizatori i realizatori da su dva kamiona otisli za nasu Bosnu i Hercegovinu sa svim potrebnim potrebstinama u ono vrijeme. Dragi cavka malo je prostora da bi sve rkao o mom prijatelju Taki Senadu Fazlicu ali mislim da ce ti i ovo biti dovoljno.
Hvala Leka a hvala u moje i u ime Bratstva i Taki i pozelimo mu svako dobro za sva njegova dobra djela.
KLUB 100 2015 godina
1.Fikret Balic
2.Sabahudin Jakupovic
3.Zijad Kusuran
4.Damir Kusuran(Zijadov)
5.Krkic Senad
6.Ferid Mehmedagic
7.Djevad Jakupovic-Surda
10. Kusuran Fikret/ Fico
11.Besim Mehmedagic
12. Husein Besic - Vrba
13. Blazevic Agan
18.Mehmedagic Sefik
19.Foric Jusuf -Buco
21.Saldumovic Salko
22.Hrnic Senad -Hrnjak
23.Mehmedagic Fikret
24.Softic Selim
25.Fazlic Sanel
26.Besic Hajrudin-Hutko
27.Dergic Camil
28.Meho Zulic
29.Muhamed Sahbaz -Cica
30.Midhed Fazlic
31.Fazlic Senad - Tako
Svi koji zele biti clanovi KLUBA 100 mogu se meni javiti , a takodje i Fikretu Kusuranu , Zijadu Kusuranu i Djevadu Velicu u Kozarcu.
Vase clanstvo je i direktna pomoc nasem klubu da nasu omladinu sklonemo sa ulica.Jos jednom hvala svim simpatizerima, navijacima koji su clanovi a hvala i onima koji ce biti a takodje hvala i svim onima koji i na bilo koji drugi nacin podrzavaju nas klub.

cavka2
Početnik
Početnik

PostPostao/la cavka2 » ned svi 17, 2015 8:14 pm

OFK GOMJENICA-PRIJEDOR- FK BRATSTVO KOZARAC 2 - 3
FK BRATSTVO je nastupio u sljedecem podmladjenom sastavu;
Denic,Krantic,Kobas,Zdjelar,Mahmuljin,Krajisnik,Mujkanovic,Vidovic,Grahovac Javor i Vujkovic
Opet s jedva skrpljenih 11 igraca dosli smo po iznenadjenje u Gomjenicu i iznenadili smo prvaka lige.
jer zbog zutih kartona nisu nastupali:Alic,banovic i Burnic,Besic
Vec u 5 minuti smo primili go. ubaceno sa strane i glavom sa lijeve stative protivnik je ugurao loptu i poveo sa 1-0.IGrala se
20 min igre lopta dolazi do naseg Javora koji moze se reci eurogolom u same raslj savladava golmana i poravnavamo rezultat na 1-1, a onda na scenu stupa Zeljko Vujkovic koji je preokrenuo rezultat na 1-2 a on je istrcao za pola ekipe ..Domacin pravi pritisak na nasu ekipu i ponovo nakon 15 minutaopet sa ljeve strane zabija go i izjednacava na 2-2.
Nasi momci se nisu predali ni prepali ..pa opet zaslugom Zeljka Vujkovica donosi vodstvo Bratstvu od 2-3.
Sve pohvale nasim momcima koji su odigrali izvrsno ovu utakmicu a igrac utakmice je svakako Zeljko Vujkovic

cavka2
Početnik
Početnik

PostPostao/la cavka2 » čet svi 21, 2015 4:53 pm

KOZARACKI DERBI
23.MAJA 2015 STADION KRAJ PILANE 17 sati
FK BRATSTVO KOZARAC - OFK MRAKOVICA KOZARUSA
Poslije utakmice zajednicka vecera igraca i uprave oba kluba.
Malo slika sa zadnje utakmice u Kozarusi gdje je utakmica zavrsena nerijeseno 2-2.
SRETNO OBADVJEMA EKIPAMA DA BUDE FER I SPORTSKA UTAKMICA A NEK POBJEDI KO BUDE BOLJI NA TERENU, moram priznati ovaj put navijam za Lekinu ekipu znaci za Bratstvo

Natrag na “Kozarac sve o Carsiji”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 22 gosta.