KLUB 100 ZA FK BRATSTVO

Ovdije ide sve sto je vezano za Kozarac

Moderator/ica: Aaly

Ferid
V.I.P
V.I.P

PostPostao/la Ferid » uto ruj 30, 2014 5:32 pm

Jarane Rifete naocale sebi kupi ovo ti je ispravna tabela;

TABELA
1. Gomjenica -----5 5 1 0 15:3 16
2.Bratstvo-----------5 4 0 2 12;7 12
3. Mrakovica-------5 4 0 2 12:8 12
4.Slaven------------5 3 1 2 11:10 10
5.Sloga-------------5 3 1 2 7:6 10
6.Željezničar------5 3 0 3 17:14 9
7.Brzi----------------5 2 2 2 8:10 8
8.Knežopoljac----5 2 2 2 7: 10 8
9.Radnik Urije----5 2 0 4 9:14 6
10.Kozara----------5 2 1 3 10:10 5
11.Plamen---------5 1 1 4 6:11 4
12.Berek-----------5 1 0 5 7:14 3

Ferid
V.I.P
V.I.P

PostPostao/la Ferid » pet lis 03, 2014 4:21 am

Unedelju nam doaze nase komsije iz Prijedora OFK Berek 1975. Gosti su u jako neugodnoj situaciji jer su posljednji na tabeli. Utakmica se igra u 15,30 sati na stadionu pokraj pilane. Idemo Bratstvo u nove pobjede.

Rifet-B
Forum beg
Forum beg

ofk"mrakoviva

PostPostao/la Rifet-B » pet lis 03, 2014 1:25 pm

Hvala jarane sto me podsjecas na tabelu,pogledaj samo prethodnu tabelukoja je zvanicna pa sam pogledaj.Ali samo me interesuje zali je tp toliko vazno ko je ispred koga.Sad se vidi tvoja ljubav prema Mrakovici,
mada si vec odavno pokazao zavidnost prema Mrakovici.

Ferid
V.I.P
V.I.P

PostPostao/la Ferid » pet lis 03, 2014 7:24 pm

Ja Mrakovicu sigurno volim ali ti ne volis Bratstvo

Rifet-B
Forum beg
Forum beg

Ofk mrakovica

PostPostao/la Rifet-B » sub lis 04, 2014 3:53 pm

Jarane samo da znas da se sledece osmo kolo igra u Subotu radi izbora.

Ferid
V.I.P
V.I.P

PostPostao/la Ferid » ned lis 05, 2014 7:16 am

Hvala mislim da smo dobili pismo, ali provjericu jos jednom i hvala Rifete, : :P

Ferid
V.I.P
V.I.P

PostPostao/la Ferid » sri lis 08, 2014 4:09 am

11.oktobra subota (jer ovo kolo se igra u subotu radi izbora) nase BRATSTVO gostuje u Vodicevu sa tamosnjim klubom FK Plamen. Ako sudije budu na nivou svog zadatka mislim da cemo se vratiti ne porazeni. Isemo Bratstvo idemo Kozarcani , nas komsija OFK Mrakovica igrakod kuce protiv FK Kozare iz donjih Orlovaca Sretno objema ekipama

Ferid
V.I.P
V.I.P

PostPostao/la Ferid » sub lis 11, 2014 4:44 pm

Danas je nase Bratstvo u gostima ostvarilo jos jednu pbjedu. Pobjedili smo FK Plamen iz Vodiceva sa 1-0. Cestitamo igracima i treneru Sanelu Memicu kao i upravi na zadnjim rezultatima. Ako se ne varam peta uzastopna pobjeda nasih puleana. Nase komsije OFK Mrakovica je opet igrala nerijeseno 1-1. Cestitamo takodje komsijama jr i oni vec cetvrtu utakmicu neznaju za poraz . HAJMO BRATSTVO HAJMO KOZARCANI

Ferid
V.I.P
V.I.P

PostPostao/la Ferid » ned lis 19, 2014 8:03 pm

Danas odigrano deveto kolo Četvrte lige p.f.s. Prijedor.
Rezultati:
1.Radnik Urije--Mrakovica 1:2
2.Sloga----------Željezničar 1:1
3.Kozara----------Brzi----------1:1
4.Bratstvo--------Gomjenica 0:2
5.Knežopoljac-Plamen------1:1
6.Slaven---------Berek--------1:2
Tabela.
1..Gomjenica....9...6...3...0...19:5....21
2..Bratstvo..........9...6...0...3...16:9....18
3..Mrakovica......9...5...2...2...16:11..17
4..Slaven...........9...4...1...4...14:15...13
5..Željezničar....9...4...1...4...22:20...13
6..Sloga.............9...3...4...2...12:11...13
7..Knežopoljac.9...3...4...2...11:12...13
8..Radnik Urije.9...3...1...4...16:19...10
9..Brzi.................9...2...4...3...14:17...10
10.Kozara..........9...1...5...3...13:14....8
11.Berek............9...2...1...6...10:19....7
12.Plamen........9...1...2...6.....9:21....5

Ferid
V.I.P
V.I.P

PostPostao/la Ferid » pet stu 07, 2014 3:08 pm

Zavrsen je jesenjski dio prvenstva i nas klub je osvojio drugo mjesto i ligi. Uprava sa trenerom Sanelom Memicem na celu je zadovoljna sa rezultatima i pozicijom na tabele zato ce u nedelje biti ovojesenski oprostajni trening i obracanje celnika kluba kao i trenera igracima a i uz malu zakusku bice nagradjeni igraci.
Moje vidjenje ovojesenskog dijela je za mene vise nego uspjesno, prvo;mladi igraci u ekipi povratili smo povjerenje kod igraca, drugo konkurencija je sve veca i veca za svako mjesto u ekipi a i ocekuje se povratak par bivsi igraca FK Bratstva tako da cemo u proljetnom dijelu biti jaci, a isto znamo da ce nas i napustiti par igraca sto nam u ovom momentu i nece donijeti neke velike probleme. Ove godine ce se odrzati i godisnja skupstina krajem decembra (bice obavjestenje)gdje ce se izabrati nova uprava jer presednik kluba Juso Mesic je podnio ostavku jos na pocetku jesenjeg dijela prvenstva. Novi sekretar kluba koji se ove godine po prvi puta nasao na toj duznosti i to jos bez pomoci presednika super se snasao i doveo je puno novina u klubu. Sekretar Zijad Kusuran je odradio odlicno posao uz pomoc jos par ljudi, blagajnika Fikreta Kusurana, alahr. Husnije Menkovic, Edhema Murcehajic, Pljahe, Safeta Sahuric, Enesa Kapetanovic i mnogi drugi neki sa manje neki sa vise pomoci.
Iza kraj bi pohvalio i kozaracku publiku koja bodri nas klub.
Novi stari clan kluba 100 je Sanel Memic hvala sSanele

KLUB 100 2014

1. BLAZEVIC AGAN
2. FERID MEHMEDAGIC-LEKA
3.SALKOPRO-12
4.MEHMEDAGIC MIRZA
5.EDIN MEHMEDAGIC
6.JAKUPOVIC DJEVAD-SURDA
7.JAKUPOVIC AJDIN-SURDIN
8.MESIC JUSO
9.KUSURAN FIKRET-FICO
10.ALIC EKREM-EKELJA
11.MEHMEDAGIC BESIM
12.SALDUMOVIC SALKO
13.SAHBAZ MUHAMED-CICA
14.MUJKANOVIC NIJAZ
15.KAHRIMANOVIC SENAD-MAKA
16,HASAN&BERY&ALMA KARABASIC
17.DERGIC CAMIL
18.ZIJAD KUSURAN
19.MURIS KAHRIMANOVIC-HAKIN
20.JAKUPOVIC SECO
21.FAZLIC SENAD-TAKO
22.BESIC HUSEIN-VRBA
23.MEHMEDAGIC FIKRET-EDJO
24. SANEL FAZLIC
25.JAKUPOVIC SABAHUDIN-SABO
26. HUTKO BESIC
27. DJEVAD HASKI
28.BAHRIJA ZULIC
29.ISMET SAHURIC
30.SAMIR SOLAKOVIC -SOLAK
31.SANEL MEMIC

Dragi prijatelji ovo clanstvo je na dobrovoljnoj bazi, mi ne zelimo da ikog natjeramo da bude clan kluba 100 mi ne zelimo da iko bude uskracen i ostecen ako bude clan, za uzvrat mi nista ne dajemo, dajemo rijeci zahvale jer ste pomogli koliko toliko da ovaj klub zivi da se ova omladina sklone sa ulica, ujedno studentima i ucenicima naseg kluba placamo mjesecne karte da mogu da se skoluju, ponekad ih nagradimo poslije dobrih rezultata sa cevapima,poslije treninga osvjeze se zimi sa cajem, ljeti sa hladnom vodom, a sve to nebi mogli bez vas, stoga molimo vas svi koji volite i mislite dobro ovom nasem kluu ovoj kozarackoj omladini ovom nasem Kozarcu a u mogucnost ste postanite clan KLUA 100 FK BRATSTVA.
Vasu clanarinu mo

Ferid
V.I.P
V.I.P

PostPostao/la Ferid » uto vel 03, 2015 9:55 pm

Postovanje svima koliko vas ima koji volite nas klub nase FK BRATSTVO Evo dugo se nisam javljao jer je mrtva sezona za fudbal, ali ipak je bilo desavanja u nasem klubu.
Posto nisam bio za novu godinu dole ali ipak sam dobio infr.
25 decembra odrzana je skupstina naseg kluba i doslo je do promjena u presednistvu. Posto je stari predsednik kluba Juso Mesic dao ostavku normalno je bilo da se izabere novi presednik. Odluka je pala i izabran je dugogodisnji sportski radnik iz Trnopolja Djevad Velic i sam sam vrlo sretan ovim izborom, jer Djevada poznajem dobro i znam koliki je on radnik za fudbal pa mu ovim putem cestitam na izboru i zahvaljujem se sto je prihvatio tu tesku duznost.Takodje i novi potpresednik je izabran a to je Jusuf Kljucanin takodje pznat kao bivsi igrac i trener FK Bratstva. Stari clannovi su i dalje tu; sekretar kluba Zijad Kusuran, blagajnik Fikret Kusuran.
Trener kluba i dalje ostaje Sanel Memic i najvjerovatnije prva prozivka igraca ce biti polovinom februara kad ce poceti i priprema za proljetni dio prvenstva.
Toliko od najvazniji vijesti za sad.
KLUB 100 2015
iOVE GODINE CEMO VODITI AKCIJU klub 100 I VEC IMAMO PRVE CLANOVE;
1.Fikret Balic
2.Sabahudin Jakupovic
3.Zijad Kusuran
4.Damir Kusuran(Zijadov)
5.Krkic Senad
6.Ferid Mehmedagic
7.Djevad Jakupovic-Surda
8.Ajdin Jakupovic - Surdin
U svoje i u ime kluba zelim da se zahvalim svim novim odnosno starim clanovima kluba 100 . Zahvaljujem se takodje svim onim koji su na bilo koji nacin podrzavali ili podrzavaju nas klub. do skorog javljanja Ferid-leka

Ferid
V.I.P
V.I.P

PostPostao/la Ferid » pet vel 27, 2015 6:29 pm

Ionako uspavene nisam trebao buditi ali bi bilo ne fer i nekorektno kad nebi ovo objavio. Kada sam prvi put objavio i trazio da simpatizeri , kozarcani, kozarcanke budu donatori odnosno clanovi kluba 100 medju prvima su mi se javile 3 dame, Bila je to NN iz daleke Australije, Nasa Alma Karabasic i Safija Korjenic inace kozarcanka udana za banjalucanina. Jos uvjek su Karabasici i Korjenici clanovi naseg KLUBA 100, stim da nas u zadnje vrijeme sto sa donacijama za nase akcije sto izmirivanja clanarine sve cesce se javlja gospodin Hajrudin Korjenic -Fungo.Moji kozarcani bi se trebali ugledati na ovog naseg banjalucanina koji redvno kako preko kluba 100 tako i na svakoj festi od Bratstva ucestvuje u nasim akcijama. Sta reci nego hvala ti kako od mene tako i od naseg Bratstva.
Fungo je ovih dana boravio u nasem Kozarcu i uplatio zaostalu clanarinu a ujedno i za ovu godinu.
KLUB 100 2015
1.Fikret Balic
2.Sabahudin Jakupovic
3.Zijad Kusuran
4.Damir Kusuran(Zijadov)
5.Krkic Senad
6.Ferid Mehmedagic
7.Djevad Jakupovic-Surda
9.Korjenic Hajrudin-Fungo
U svoje i u ime kluba zelim da se zahvalim svim novim odnosno starim clanovima kluba 100 . Zahvaljujem se takodje svim onim koji su na bilo koji nacin podrzavali ili podrzavaju nas klub. do skorog javljanja Ferid-leka

Ferid
V.I.P
V.I.P

PostPostao/la Ferid » ned ožu 01, 2015 2:26 pm

Svi ljudi koji nesto rade krijese pa tako i ja , evo ovih dana to cinim drugi put. prvi put mijenjam ime umjesto Fahrudin ja pisem Hajrudin, i to ispravim ali najgore je sto blagajnika , velikog donatora i strastvenog Bratstvovca Fikreta Kusurana/Fice izostavim sa spiska KLUBA 100 a u semu tome sto ja nisam zapazio ali ni on vec njegova supruga Subhija mi je jutros poslala poruku i pitala sta je to kad njega nema na spisku., Evo hvala bogu mogu se ispricati i ispraviti gresku. Prijatelju na spislu si.

1.Fikret Balic
2.Sabahudin Jakupovic
3.Zijad Kusuran
4.Damir Kusuran(Zijadov)
5.Krkic Senad
6.Ferid Mehmedagic
7.Djevad Jakupovic-Surda
9.Korjenic Hajrudin-Fungo
10. Kusuran Fikret/ Fico
:oops:

daka
Početnik
Početnik

PostPostao/la daka » sub ožu 14, 2015 5:55 pm

Rifet B. Pretpostavljam da se radi o glavnokomandujućem GFS Prijedor, koji ga je doveo na dno dna. Ajde sto ga je doveo, ali sada sa Stankom Vujkovicem krece u akciju preuzimanja potpune kontrole. navodno, Rifet je izlobirao glasove 5 klubova (Brdo, Bratstvo, Mrakovica, Berek i ?) za Vujkovica.
Interesuje me moze li neko iz Bratstva potvrditi te navode, obzirom da je ocigledno da ce Rifet na kraju doci glave i Bratstvu.

Ferid
V.I.P
V.I.P

PostPostao/la Ferid » ned ožu 15, 2015 9:26 pm

Juce je nase FK Bratstvo odigralo jos jednu pripremnu utakmicu. Ovaj put su nasi momci bili bolji od Kozara i pobjedili su sa 5-2. Utakmica je odigrana po prohladnom ali suhom vremenu. Svaki dan nasi momci su sve spremniji i spremniji tako da vec 22 igraju i svoju prvu prvenstvenu utakmicu.Nase Bratstvo je domacin i evo raspored prvog kola;
PRVO KOLO
ZELJEZNICAR - PLAMEN
BEREK 1975- GOMJENICA
SLAVEN - MRAKOVICA
KNEZOPOLJAC - BRZI
BRATSTVO - SLOGA
RADNIK URIJE - KOZARA

Natrag na “Kozarac sve o Carsiji”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 11 gostiju.