POMOC DJECI SEHIDA OPSTINE PRIJEDOR

Ovdije ide sve sto je vezano za Kozarac

Moderator/ica: Aaly

ZELENKAPICA
V.I.P
V.I.P

PostPostao/la ZELENKAPICA » čet tra 28, 2011 9:42 pm

Selam dragi moji,uplata je stigla za Mujkanovic Amela 200km od njegovih donatora iz Norveske Emire i Hajrudina Zubovica.Ovim putem se zahvaljujemo familiji Zubovic na pomoci..

ZELENKAPICA
V.I.P
V.I.P

PostPostao/la ZELENKAPICA » ned svi 01, 2011 8:14 pm

SELLAM DRAGI MOJI
NOVI DONATOR ZA ZERIC RESIDA FAMILIJA ZUKANOVIC REDZO I NEDINA SA ZEGRA
NOVI DONATORI SU ZA USKRSNJE FERIJE BILI U CARSIJI UPOZNALI MALOGA RESU I UPLATILI 200KM
OVIM PUTEM SE ZAHVALJUJEMO FAMILIJI ZUKANOVIC

ZELENKAPICA
V.I.P
V.I.P

PostPostao/la ZELENKAPICA » pon kol 01, 2011 7:37 am

Sellam dragi moji uplate prilikom ljetnih praznika za djecu sehida:
Irma i Adnan Mujkanovic iz Svedske uplatili su 150 eura za Saru dijete koje doniraju,
Emira i Hajrudin zubovic uplatili su za Amela 200km,
Kemal Sabovic iz Svedske je uplatio za Merjemu 300km.Hvala nasim cijenjenim donatorima na nesebicnoj podrci kako novcanoj tako i moralnoj..

ZELENKAPICA
V.I.P
V.I.P

PostPostao/la ZELENKAPICA » pon kol 01, 2011 7:38 am

U vrijeme ljetnih praznika nas cijenjeni donator koji pomaze cetvero nase djece gospodin Suljo Halalkic sa svojom suprugom Medihom i djecom organizovao je susret i proveo divno poslije podne sa djecom koju donira.Djeca su taj dan imala priliku da se malo vise druze sa porodicom Halalkic.suljo je sa djecom kao i njegova supruga Mediha razgovarao i problemima te uspijehu u skolama i fakultetu koja ta djeca pohadjaju.Taj dan djeci je Suljo podijelio po 600km plus im je dao po 100 km za ferije sto ukupno iznosi 2800 km..Jedno poslije podne puno price i sale uz rucak sa njihovim donatorom vijerujem da je toj omladini pokazalo kako je nas Suljo jedan veliki covjek..Zato se ovim putem u ime sve djece udruzenja i predcjednice iskreno zahvaljujemo familiji Halalkic na nesebicnoj pomoci i lijepom druzenju,koristimo priliku da posebno pozdravimo njegove dijevojcice Azru i Eminu koje su uz Majku Medihu odlucile da od svoga dzeparca pomazu takodje ovu populaciju..Hvala vam dragi moji..

ZELENKAPICA
V.I.P
V.I.P

PostPostao/la ZELENKAPICA » sri kol 17, 2011 10:35 pm

Sellam dragi moji,nova uplata je stigla za Zeric Resida u iznosu od 400 km od njegovih donatora Redze i Nedine Zukanovic..Ovim putem se zahvaljujemo familiji Zukanovic na njihovoj pomoci...

Natrag na “Kozarac sve o Carsiji”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 19 gostiju.